Öyle bir İftiracı paranoyak hasta kocaya çarptımmki kesin lütfen okuyun yardım edin

Adam değil sen kendi hayatını mahvetmissin ve hala da mahvediyorsun cidden canınızın değeri yok mu cidden hiç mi acımıyorsunuz kendinize ? Yazık kuzum ya boşan Bosan boşan. Keşke gerçekten çocuklar bu herif den olmasaymis

Konu çok gerçek gibi gelmedi açıkçası ama şayet gerçekse 10 yaşındaki kızınızı uyuşturucu bağımlısı adamın yanında nasıl bıraktınız? Ayrıca hangi kafayla bu böyle bir insana güvenip işinizden istifa ettiniz? Neresinden tutsan elinde kalan bir konu..

Konu eski ama bence gerçektir bende benzer biriyle evlilik geçirdim ama ben 7 ay sonra ayrıldım hemen ama davranışlar cok benzer. İnsanı kendi hapsi altına alıyor böyle insanlar bir şekilde günler geçiyor ama bende kurduğu bir cümle bitirmişti bu kadın baya katlanmış kendini bitirmiş yazık üzüldüm.

Aman sen bu kafayla 9 çocuk yapar 80 yaşına kadar yaşarsın.

11 yıl ve sonrasında tekrar hamileyim ifadesinden sonra gerçekten de okuyamadım. Biz ne yapabiliriz ki… siz kendinize iyilik yapmadıktan sonra kimseye sizden fayda olmaz.

Memur olarak elinize koca bir fırsat geçmiş boşanıp kendi hayatınızı kurmanız için ama siz o fırsatı tepmişsiniz şuan da boşanmanız gerekiyor sadece memurken olacağından zor bir süreç olacak ama hemen kendinizi kurtarın ve mutlaka uzaklaştırma alın ayrıca hiçbir şekilde eşinizle görüşmeyin çünkü dengesiz bir insan ve size zarar verebilir iyi niyet gösterse dahi asla görmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…