Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Canim buda benim testim koyu ciktigi gunden 24 36 saat aradi catlama oluyomus. Gun asiri olmasi daha iyi sanki.
Eki Görüntüle 1006742
Ilk testimi yanlis yazmisim 10.25 olcak

bilemedim ne yapsam.bugünde ve sonraki iki gün yaparsak 4 gün üst üste yapmış olacaz.onun da sağlıklı olacağını hiç düşünmüyorum..en iyisi bugün yapmıyım diyorumm.yarın ve sonaki gün üst üste olsun daha da bişey olmasın artık yeter yavv sen kaçıncı gününde yakaladın koyuluğu

Son düzenleme:
hayırlısı olsun canımm,hele dur bakalım hemen ümitsizliğe kapılma,inşallah yerleşme kanaması falandır..gelir miydi önceden kahverengi akıntın

Yok canim yaaa yerlesme kanamasi adet gunu olmaz ki. Olsaydi onceden olurdu.evet ben adet olmadan 2 gun onceden kahve akintim gelir zaten. Simdide kırmızıya dondu herzamanki gibi hamilelik moduna cok kaptirdim kendimi. Napalim artik bu ay ümidimiz...

bizimkisi ümit dünyası bee canım :))) herşeyi hamilelliğe yoracaz ya işte..

Canim bende adet duzeneizligi var ama yumurtalik ve hormonal kaynakli degil. Sogan kurune basladim adetten bitiminden 10 gun sonra yedinci gununde bi akinti oldu beyaz acaba yumurtlamami oluyo diye dusundum test yaptim ikiside ayni cikti ilk testimdi benm Vardir bir hayir dedim calismalara basladik ben gu asiri olmasi taraftariyim bide kendimi tuhaf hissediyorum olmak zorundaymis gibi olunca tuhaf oluyo insan

Yarın ilişkiye gir canım.

Ya kizlar bu ovulasyon testi bugun yaptigimda cok cok cok silik de olsa cikti... normal mi bu acaba yaaa yarin da yapcam bakalim gene cikicakmi...cift cizgiden sonra 10 gun gecti cunku

hadi bakalım sanada iyi çalışmalar canım..bana da gün aşırı mantıklı geliyo.bide dediğin gibi zorla yapıyo gibi olunca bi tuhaf oluyo ya..hem sürekli yap yap insan bi daha istemez.cazip gelmeyiz artık Allah korusun..

aman canım bazen günaşırı bile zor geliyo insana.zorunluluk gibi düşününce zaten insanda istek de olmuyo ki şimdi bişey sorcam çift çizgi aynı koyulukta göründükten sonra aynı gün mü ilişki olmalıymış yoksa ertesi günü mü beklemeliyiz???

aynı gün olması gerekiyormuş.

canım iltihap olduğunu nereden anladın akıntın mı var yoksa smearda mı çıktı geçmiş olsun inş. tutmuştur.

off BAT 07/03 ne zor geçiyor son günler.Erken gebelik testi yapasım var ama negatif çıkıcak üzülücem sonra bilmiyorum çok karışık kafam

Canim cift cizgi cikinca 24-36 saat icinde yumurtlama oluyomus ben bi uygulama indirdim yumurtlama gununu isaretleyince oncesi bes gun ve sonrasi iki gunu gosteriyo hamilelik icin. Benim yumurtlamadan iki gun once ve yumurtlama gunu iliskim oldu bekliyorum sabirsizlikla. Yumurtlamadan 10 ile 16 gun arasi testte cikiyormus sonuc.

Yumurtlamadan kaç gün sonra Hamileliyin belirtileri olur??? Bi de ablaciğim hamilelik kaç gün sonra hangi testte doğru çikar????

Yumurtlamadan kaç gün sonra Hamileliyin belirtileri olur??? Bi de ablaciğim hamilelik kaç gün sonra hangi testte doğru çikar????

Canim ben daha kucugum 22 yasimdayim kanda kesin cikar evde yapilanlardada zaten yumurtlaman olunca 14 15 gun sonra adet olmamiz lazim ya olmazsak gebelikle sonuclaniyo 13 uncu gunden sonra cikar idrarda gun gectikce koyulasir ikinci cizgisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…