Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Canim ben daha kucugum 22 yasimdayim kanda kesin cikar evde yapilanlardada zaten yumurtlaman olunca 14 15 gun sonra adet olmamiz lazim ya olmazsak gebelikle sonuclaniyo 13 uncu gunden sonra cikar idrarda gun gectikce koyulasir ikinci cizgisi

Canim Aff edersin ben Azeriyimde bi cümlede yanlişim olursa aff et yani

Hamilelik testlerimi bunlarrr??? Sen hamilemisin artik? canim kaç yıllık evlisin???

Yok canimm benim degil forumdan arkadaslarin fikir olsun diye paylastim benim 21 nisanda biryil olucak uc aydir korunmuyoruz ama bu ay dikkat efiyorum hamilelik icin ugrasiyorum. Sogan kuru yapiyorum rabbim insaaalllah nasip eder bu aydan cok umitliyim

Ya kizlar bu ovulasyon testi bugun yaptigimda cok cok cok silik de olsa cikti... normal mi bu acaba yaaa yarin da yapcam bakalim gene cikicakmi...cift cizgiden sonra 10 gun gecti cunku

Silik çıkması normal, kanımızda her zaman az mtarda da olsa LH hormonu bulunur. Önemli olan koyuluğu.

peki yarın ve sonraki gün de yapmak daha mı iyi olur.yani iki gün üst üste

Günaşırı yeterli canım ama kendinizi istekli hissederseniz peşpeşe yapmanız şansınızı artırır tabii ki..

İnşallah canim ben de bu ay bekliyom inşallah olur Allah nasib etsin tüm isteyenlere

benim 8 i gibi olacak yumurtlamam sanıyorum.4 gün var daha ama kocayı bulamıyom ki anacım polis benim eşim bi gece var bi gece yok hahaha
off nasıl geçer ki nerdeyse 3 haftaa

Calismalarmizin karsiligini aliriz issallah allahin izniyle her seyi deniyoruz ...allahim hayirlisini nasip etsin .

amiin tabi ki en önemlisi hayırlısı,sağlıklısı olsun inşallah.ben bi gebelik yaşadım ama kötü sonuçlandı malesef Allah kimseye yaşatmasın bana da tekrar yaşatmasın inşallah!!!

amiin tabi ki en önemlisi hayırlısı,sağlıklısı olsun inşallah.ben bi gebelik yaşadım ama kötü sonuçlandı malesef Allah kimseye yaşatmasın bana da tekrar yaşatmasın inşallah!!!

Benimde oyle tatlim ilk gebeligim kalp atisi olmadigi icin alindi.Daha iki ay oldu calismalara basliyali ama gel gorki cok heyecanliyim biran once hamile kalmak istiyorum allahim duysun sesimizi ,bi daha yasatmasin o aciyi kimseye.kucaklarimiz bos kalmasin

amin canım benim gebeliğimde boş gebelikti o sebepten sonlandırıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…