Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Evet canim oyleymis ben duzensizlik icin yapiyorum hormonel bi sorunum yok yumurtaliklarimdada bi sorun yokmus o yuzden galiba akintim olmadi benim iltihap olanlarda cok fazla akinti yapiyomus ama.

Amin canım çok sağol.Değerin çok güzel çıkmış maşaAllah.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Ben önümüzdeki maçlara bakacağım artık :)

ilacı ne için verdi? folik asit falan mı başka bişey için mi? ben bu testi yaptığımda 3buçuk saat su falan içmedim,tuvalete de gitmedim..bu ay benim bünye allak bullak oldu.kafayı yicem bende

canım testlerde mi sıkıntı var anlamadım benim giderek açıldı rengi akıntım krem akıntıya döndü ama tam bir koyuluk yakalayamadım ama ben su falan içtim idrar tutarken
folik asit değil tatlım serophene verdi bana yumurta geliştirici

Canım adetın duzenlı ıse bugünlerde koyu çıkmaması lazım koyu derken de ıkısı esti yada yakın demek yok acıksa rengı olabılır her zaman hatta adete yakın bıle lh hormonu salgılanıyor mus

kızlar bende ocak ayında ilk ovulasyon testini yaptım çift çizgiyi 24 ve 25 ocakta gördum. 25 ve 26sında ilişki oldu ama tutmadı subatta tekrar kullandım 23 subatta cıft cızgı gordum. 22 subat ve 25 subatta ilişki oldu. çift çizgi ertesi gun silikleşmeye başladı ve 28ine kadar cok silik de olsa kaldı. daha yeni tamamen silindi. sanırım bu ay cok sansım yok degilmi

canım 23 şubatta gördün de neden 25 şubatı bekledin ilişki için?

arkadaşlar ben bu ay ilk kez ovülaston kullanmaya başladım. ya erken yumurtlama oluyosa diye 6. gün bi test yaptım hayalet gibi ikinci çizgi çıktı.bu gün 8. gün yine test yaptım o hayalet bile yok. normalde adetim 28 günde bir olur sizce erken mi başlamışım kaç gün daha beklemeliyim?????:26:

bende bu ay ilk kez kullanmaya başladım.çok bilgim yok ama bence sen yine de riske atma canım değerlendir bu günleri

değerlendirecez artık ne yapalım canım kimisinin adet bittikten iki gün sonra çatlıyomus yumurtası..o yüzden erkenden başlamak en iyisi.benimde bugüne kadar hep baya bi silik şekilde çıkıyodu testlerim.bugün işte biraz daaha koyu gibi

seninki de baya geç oluyormuş demek ki!!! aman buna dua edelim bi arkadaşımın arkadaşı neden hamile kalamadığının takibini yaptırırken kız ne öğrense iyi? 6 ayda bir yumurtluyormuşşş

seninki de baya geç oluyormuş demek ki!!! aman buna dua edelim bi arkadaşımın arkadaşı neden hamile kalamadığının takibini yaptırırken kız ne öğrense iyi? 6 ayda bir yumurtluyormuşşş

bugün bile hala tam koyu değil.bi iki güne çatlayacak gibi ya inşallah bakalım..ya benim adetim bu ay 5 gün önce gelmişti.bende ona göre hesaolıyodum bat ımı..bundan bi önceki adet tarihime hesaplarsam normal oluyo..ama işte ben şimdi hangisini baz alacam.son adetimi mi yoksa bi öncekini mi?? ayy Allah korusun yaa. peki ne yaptı şimdi var mı bebişi

sen bu ayı baz al bence yada ne biliyim ortalamasını almalısın ki canım yanlış yönlendirmeyim dedim ya bende bu ay ilk kez kullanıcam yok bebeği canım nasıl olcak ki 6 ayda bi yumurtlamayla cok zor ...

Mrb, ben bu ay adet baslangicindan 9 gun sonra cift cizgiyi gördüm, yani sende testi yapmadigin o arada kacirmisolabilirsin. Tabi adet düzeninde onemli, benim 25 günde bir oluyor, o yüzden genelde 9 ve 10. Günlerde görüyorum. Sense kendi döngüne göre hesaplayabilirsin ama önceki ayda 5 gun once gelmis, demek ki erken ovulasyon oldu ve bu ayda ayni sekilde olmus olabilir. Cunku genelde yumurtlamadan 14 gun sonra adet baslar. Umarim yardimci olabilmisimdir ve yakin zamanda bebegine kavusursun.

sen bu ayı baz al bence yada ne biliyim ortalamasını almalısın ki canım yanlış yönlendirmeyim dedim ya bende bu ay ilk kez kullanıcam yok bebeği canım nasıl olcak ki 6 ayda bi yumurtlamayla cok zor ...

halimizi binlerce şükür benim işlerim hep böyle karışıktır Rabbim işini kolaylaştırsın arkadaşının..onun işi daha zormuş..Rabbim kimseyi aratmasın inşallahh

bende düşünmüyo değilim sanki erken yumurtladım gibi geliyo.Çünkü adetim bittiği günlerde kasıklarımda batma falan çok olmuştu..akıntıyı takip edememiştim ama.. bilemiyorum artık nasip..Rabbim isteyen herkese hayırlısından bi an önce nasip etsin inşallahh

Slm kizlar ben yine bisey sorcam son zamanlarda adetin 40gunu buluyor bu ay adetimden 3. 4 gün sonra ovu.tste basladim ve bu ayin 23unde çift çizgiyi gördüm o be ertesi günü değerlendirdik simdi tahmine göre 7sinde adet olmam gerekiyor belim agriyo ara ara ve sik sik kasiklarima agri giriyo sik idrara cikiyorum ilişkiden 3. 4gun sonra ovu.testle gelen erken gebelik testini yaptim labaquik marka negatif cikti foruma p zaman yazdigimda erken yapmisin bekle dediler simdi diyorum bu belirtiler adwr belirtisi de olabilir bu arada gogislerimde hassaslasti hamile olabilirmiyim yine erken gebelik testi yapsam cikar mi yoksa adet tarihimi mi bekleyim bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…