Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Merhabalar ovulasyon testim 3.testi biraz once ysptim ve cizgi iyice diliklesti birinciye gore birinci testi yaptigim gun iliski oldu acaba dogru zamandami olmus. Yani yumurtlama zamanina denk gelmis degilmi. Heycanla cvblarinizi bekliyorum bu arada normalde cizgiler daha koyu resimde acik cikmis.

Son düzenleme:
Son düzenleme:
eşim görevdeydi il dışında o yüzden malesef 25ini beklemek zorunda kaldık

tatlım iki çizgiyi aynı koyulukta gördükten sonra 24 ila 36 saat içinde çatlıyor yumurta.sen 48 saat beklemek zorunda kalmışsın.bilmiyorum ama fazla ümitlenme bu ay ama Allah bilir tabi ol derse olur umarım da olur

Ewt canim doğru zaman ama keşke 2.testi yapincada ilişki olsaydi ben çizgi koyulasmaya bSladigi gün tam koyu olduğu gün ve siliklesmeye baslasigi gün yani uç günü de degerlendirdim simdi bekleme deyim inş hamileyiZdir canim tüm isteyenlere Rabbim tez vakitte nasip etsin

Saniyorum sansin cok yuksek cnm inssss tutar

Insallah canim sogan kurude yapiyorum bu arada duzensizlik icin ama gebligede faydasi oluyomus hayirlisiyla insaaaalllhh olur. Peki gebelik olussa en erken ne zaman ogrenilir. Kac gun sonra cikar testlerde adetim duzendiz cunku sanirim sogan kurunden yumurtllamam oldu hormonel veya yumurtaliklarimda bi sorun yok ama

canım çok sevindim allah kucağına almayıda nasip etsin.Yükselir allahın izniyle.Darısı bizim gibi tüm bekleyenlerin başına işşallah

selamlar herkese.Bu sabah gittik eşimle zeynep kamile ama doktor acele etmeyin, daha 7 ay olmuş,düzenli ilişkiye devam dedi, gönderdi. Sakin,ılımlı bir hekim. Aslında uzun uzun da anlattı. Bende ardını pek aramıcam 1 yıl dolmadan.Oluruna bıraktım, forumada girerek boşuna etkilenmiyeyim. Hepimiz tez zamanda sağ salim evlatlarımıza kavuşuruz inşallah canlar..

Walla cnm bunyeden bunyeye digisiyor bi suru yorum okudum bunla ilgili ama yumurtlama olduktan sonra 10 15 gun arasi en erken kanda cikar sanirsam.

Kizlar kahve akintim geldi en gec yarina adet olurum. Yasadigim tum belirtiler psikolojikmis.yumurtlama gunune denk getirdigime cok eminim ama allah nasip etmeyince olmuyor. Insallah bi dahaki sefere...

kızlar merhaba bende kullanıyorum bu ovulasyon testcıklerını birlikte kritik edelim, bende gecen ay ovulasyon testıne basladım gecen ay ilk aldıgım gun eve gelınce testi yaptım yarı sılık cıktı ve bundan bı 8 saat sonra falan ılıskı oldu ertesı sabah test yaptıgımda hıc cızgı yoktu hadı bakalım dedım ama bos cıktı adet olmustum ...
gelelım bu ay ki hikayeme bu ay duzenlı yapmaya basladım normalde ayın 3 unde yanı bugun yumurtlamam gerekıyodu ama evvelkı gun once yanı cumartesı gunu sumuksu akıntım gelınce hemen test yaptım aksam 8 de yarı sılık cıkmıstı hazırlıklı olmalıyım dıye dusunurken gece saat 1 de yaptım cıft cızgı aynı koyulukta ıdı... hemen kaçırmayayım dedım ve ılıskı oldu ve ertesı sabah tekrar test yaptım çizgi yoktu hiç.... bugunde yumurta akı gibi bı akıntı oldu şimdi burada yazılanlara bakınca yumurta 24 saat ıle 48 saat sonrası bı zamanda catlıyomus bu durumda ben sanırsam erken mi ayarlama yapmıs oldum ne dersınız çift çizgiyi görünce diil de sonrasında mı yapmak gerekıyo.... annamadım ben yafff

canım çok sevindim allah kucağına almayıda nasip etsin.Yükselir allahın izniyle.Darısı bizim gibi tüm bekleyenlerin başına işşallah

amin canım inşallah bugün sonuçlarımı aldım çok şükür yükselmiş darısı başınıza . Allah en kısa zamanda nasip etsin tüm isteyenlere inşallah

Kizlar kahve akintim geldi en gec yarina adet olurum. Yasadigim tum belirtiler psikolojikmis.yumurtlama gunune denk getirdigime cok eminim ama allah nasip etmeyince olmuyor. Insallah bi dahaki sefere...

hayırlısı olsun canımm,hele dur bakalım hemen ümitsizliğe kapılma,inşallah yerleşme kanaması falandır..gelir miydi önceden kahverengi akıntın

arkadaşlar bu da bugünkü testim bugün 24. günüm.resimde tam belli olmamış ama gerçekte bundan daha koyu gözüküyo..şimdii dün çalışma yapmıştık, bugünde yapmama gerek var mı? yarın ve sonraki gün üst üste mi yapmam lazım? bende iltihap çok var o yüzden spremlerin iki gün yaşayacağını düşünmüyorum hııı ne dersiniz?

Valla çatlamış mı anlamadım ben de. Hala test yapıyorum ikinci çizgi hiç yok. Doktora söyledim o sadece 2 tane öncü yum gördüğünü söyledi. Çift çizginin ertesi günü silikleştiği gün ultrasonda baktı. Daha yum yok ne çatlaması dedi. O testlere fazla bağımlı kalmayın en geç 2 gün ara ile sürekli deneyin dedi. Bende ya yumurtlama sorunu var ya da daha yumurtlama olmadı. Teste devam yani. Bir de amh testi istedi dr. Belki de boşuna uğraşıyorum yumurtlama olmamasından şüphelenmiş. Çifti görürsem yazarım. Şimdilik hep negatif...

Canim buda benim testim koyu ciktigi gunden 24 36 saat aradi catlama oluyomus. Gun asiri olmasi daha iyi sanki.

Ilk testimi yanlis yazmisim 10.25 olcak

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…