Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Gebelik testi canim yumurtlamadan sonraki sureler yannda yazanlar. Prediktor marka erken gebelik testidir buyuk ihtimlle

canım ben ovülasyonu kullanmaya bu ay başladım ya adetten sonra iki kez yaptım iki gün arayla olurda erken yumurtlama falan olursa diye.asıl yarın başlıycam düzenli olarak. hangi saatte yapsam daha sağlıklı sonuç verir acaba?

Canim benim akintim oldu beyazimsi normalde duzensizdir adetlerim anlamm cok zor acabami dedim yaptigim ilk gun cift cizgi gordum prediktor marka benimki resmini paylasmistim forumda. Sabah 10 11 arasi yap bence ilk idrar olmamaliymis ve 4 saat oncesinde sivi almamis olmalisin

Arkadasim masallah epey belirgin ve koyu cikmis testin. Insallah hamile kalirsin ( hepimizde kaliriz insallah bu ay) bu arada hangi ovaluasyon testini kullaniyorsun?

Valla canim kisiye gore degisir belirtiler ama benim cevremdekilerin buyuk bi kisminda bel agrisi ve halsizlik oldu. Benim belirtiler piskolojik llarak basladi bile sabirsizlikla bekliyorum test yapmak icin

Canim merhaba, testinide gordum bariz kirmizi cizgi cikmis insallah tutmustur, hayirlisi ile guzel haberlerimiz olur

Arkadasim masallah epey belirgin ve koyu cikmis testin. Insallah hamile kalirsin ( hepimizde kaliriz insallah bu ay) bu arada hangi ovaluasyon testini kullaniyorsun?

o koyuluğu kaç gün nasıl bekledim bi bilseen ayy inşallah hepimiz hamile kalırız hayırlısıyla canım. ben netten laboquick marka test aldım 20 ovülasyon + 6 gebelik testi 20 tl

Son düzenleme:

ama canım ben çalışıyorum 2 ye kadar evde değilim akşam kaç uygun olur acaba ama su bile içmemem mi lazım 4 saat???

o koyuluğu kaç gün nasıl bekledim bi bilseen ayy inşallah hepimiz hamile kalırız hayırlısıyla canım. ben netten laboquick marka test aldım 20 ovülasyon + 6 gebelik testi 20 tl
Ekonomik bir setmis canim. Bu arada gormustum forumda testlerinin coklugunu yap bacim napalim takip etmeden olmuyor
Allahim dualarimizi tez zamanda kabul etsin bebislerimizi gondersin insaallah hepimizin

Insallah canim sen nekdar suredir istiyosun

2yildir evliyim 24yasindayim bi kac ay oldu istiyoruz aslinda evlendikden istiyoruz ana bende yuksek tansiyon car o yuzden bi kac kez tedavi oldum olursa doktorum artik gebelik icin engel olmadigini soyledi doktorumun soykediyine bakarsak ya bu ay yada obur ayda gamile kalma sansin yuksek insaaalllah Allah nasib eder insaalllah

selam nbr test yaptınmı yeniden ?benim bat 07/03 seninle aynı bende çift çizgiyi 21 nde gördüm. erken gebelik yapsammı diye düşünüyorum.

Cok gecmis olsun canim Allah hayirlisiyla gonlundekini verir insallaah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…