Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Mesir Macunu ise tekrardan kullanmam diye sordum canım ısparta da yaşıyorum malesef bircok şey kısıtlı oluyor haliyle. Şimdi tekrar soğan küründen başlayacağım. Arkasından da incir kürü uygulanıyormuş birde onu deneyeceğim.önceden sadece soğan kürünü uygulamıştım ikisi. Aynı zamanda kullanılınca daha etki yapar dediler inşallah olur

boran test yapmadinmi hic merak ediyorum inşallah iyi haber verirsin canim yaa hamile olan biri olunca bende teselli buluyorum .

yok yapmadım 2 gün önse ovu.yaptım ama tek çizgiydi,geçen ay erken davrandım bu ay sabretmeye çalışıyorum,birde sancıları hissettikçe moralim bozuluyor,hevesim kaçıyor,eyer adet olmazsam pazartesi kana giderim canım

Ikisi birlikde kullanilmiyor diye duymusdum canim arastir istersen bi.

borancım seninle aynıyız şuan bnmde normalde dün adet olmam gerekiyodu ama hala gelen giden yok bende aynı senin gibi sancıları hissettikçe bu ayda olmadı diyorum bnde yoğun bi şeklde akıntı war sendede warmı?

Bende adetime 2 gun kala yapmistim aynen boyle cikmisti ve suanda hamileyim bence hemen kan testi yaptir

cnm kan testi için 4 5 gün daha beklicem warsa bile sonradan değer düşüyo falan çok üzülüyorum adet olmazsam 4 gün sonra yaptırcam dua edin kızlar inş vardır rabbimm bi an önce tüm isteyenlere wersin inşallahh....

Inşallah hamilesindir canim boyle koyu cikinca buyuk bi çoğunluk hamile olduklari yaziyor diyer formlarda darisi basima tum istiyenlerle beraber

amin cnm inşallah bende öyle duymuştum aynı koyulukta çıknca gebelik var diye ama umutlanmakda istemiyorum olmayınca hüsrana ugruyorum çok üzülüyorum rabbim hayırlısını nasip eylesin inşallah..

amin cnm inşallah bende öyle duymuştum aynı koyulukta çıknca gebelik var diye ama umutlanmakda istemiyorum olmayınca hüsrana ugruyorum çok üzülüyorum rabbim hayırlısını nasip eylesin inşallah..

ahh hayatim ahhh bende kac kere adet gunu bundurumu nyasadim birr kere tamamda her seferinde hamileyimmdiye sevinirmi insan hamile oldugumu nasil soylerim diye planlar bile yapiyordum bende ozellikle adet donemi yumurtlama tekrar oluyordu...bunu anlamanin en iyi olu bir genelik testi yapman normal sartlarda ovu. bu kadar koyu cikiyorsa gebelik testinde sonuc % 99 cikar mutlaka yap derim akmi karami belli olur beklemene gerek yok gebelik varsa dort gun onceden bile normal testlerle saptanabiliyor artik...haydi insallah gobisinde bebis vardirrrrr sende benim gibi ekim annesi olursun insallah

haklısın cnm çok fazla umutlanmamak lazım bi kaç gün daha geçsinde o zaman direk kan testi yaptrcam kendimi çok fazla kaptırmak istemiyorum zaten her an adet olucakmışım gibi gelio sürekli ıslaklık war akıntı çok fazla bakalım bekleyip görücez rabbim hayırlısını nasip eylesin...

Benim ovu.da boyle koyuydu gebelik testinde cilmsdi cok uzulmustum 3 gun sonra kan testi yaptirdim 1300 cikti deger bi 3 gun sonra keseyi gördük

Benim ovu.da boyle koyuydu gebelik testinde cilmsdi cok uzulmustum 3 gun sonra kan testi yaptirdim 1300 cikti deger bi 3 gun sonra keseyi gördük

senin durumu cok cok ilgincmis. cok kucuk degerlerde bile gebelik testleri artik pzitif sonuc veriyor ki senin degerlerin 1000 asmis...burda okurdum youtubedada gorurdum gebelik testleri ovulasyondan dokuz gun sonrasinda pozitif vermeye baslior ama inanamazdim bende. adetime alti gun varken cok cok silik cizgiyle anladim hamile oldugumu hatta ovu. yaptim pozitif dildi bir cok arkadasta ovu. testimin negatif oldugunu soyledi

kızlar burdakı yorumların coguna bakınca testı alıpta dogru zamanı bulan herkes su an hamıle doguracagı zamanı beklıyor gozukuyor hayırlısı bakalım bende bu ay alcam dıyodum ama maddıyatttan dolayı sarkabilir ama alıcam bı de bunu deneyecem bakalım ne olcak

bencede dene faydası oluyo.. canım egerki hamile kalırsam elimde 20 tane falan testim var inş rabbbim kısmet eder bebeğimi yollarsa bende elimdeki testleri sana yollamak isterim kabul edersen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…