Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Cok sevindim canim darisi basimiza Allah tamamina erdirsin .benimde yumurtam catladikdan sonra ucuncu gunum atesim yukseliyor 36.4 /37.3 cikti .belim agriyor yumurtsliklarimda ve goguslerimde agri var insallah tutmusdur.

saol cnm tşk ederim inşallah tutmuştur allahım hepimize yaşatsın bu duyguyu ..

Eki Görüntüle 958216 kızlar rüyadamıyımmm acaba halaaaaaaaaaaaa erken gebelik testimmm çift çizgii inanamıyorum halaaa

hayırlı olsun canım benim çok sevindim,ben hala bekliyorum sancılar tam gaz devam eyer adet olmazsam pazartesi kan vermeye giderim,tabiii kırmızılar beni yakalamazsa ozamanaca,ya şimdi kendini iyice dinlemeni istiyorum sancıların tam olarak adet belitrisi gibimiydi,sarıya azcık yakın akıntın varmı bugün,gögüslerin agrıyormu,bacakların agrıyormu,ayyy ne çok şey sordum k.bakma napıyım senle günlerimiz aynı oyüzden sendeki herşeyi merak ediyorum

Kizlar sat 20ocak 12.gun test yaptim cok koyu olmasada koyuydu 13.gun yani bugun daha silik.10.gun ve 12.gun iliski oldu.sizce tutturmus muyum yoksa 2 gun daha ustuste iliskiye devam mi edeyim

saol cnm tşk ederm. evet belirtiler aynı adet belirtisi gibydi hatta çok korkuyodum heran kırmızılar gelicek gibiydi gögüslerimde hiç acı yok sadece biraz dolgunlaştılar ama sağ kasığımdaki sancı bacagıma vuruyodu uyusuyo gibi oluyodu bacagım ve sağ kasıgımda hep bi hareketllenmeler vardı sanki kalbim orda atıo pıt pıt diye :) bide son 3 gündür sabah 6 gibi uyanıyodum midemin yandığını kazındığını hissediyodum.. inşallah seninde kırmızılar gelmez canım ben birazdan gidip kan testi yaptırcam inş ordada sonuçlar güzel çıkar dua et cnm

Canim bisey sorcam ovulasyon testinde nezaman yapınca iki koyu cizgi cikti nezaman yapsam diye merak ediyorum

ovaulasyon testini bu ay kullandım ocak 30 ve 31 olmak üzere 2 gün çok koyu çizgi gördüm ve o iki gün ilişkim oldu eşim ile. Bugün yaptığım testte ise çizgi kaybolmuştu. Sizce bugün de ilişki de bulunmalimiyim ???

neyaptın canım sonuçlar nasıl iyi olsun lütfen,ben hala sancılarla birlikte bekliyorum daha gelen yok

Arkadaslar yumurta catladikdan kac gun sonra ovulasyon testiyle iki koyu cizgi gorup hamile oldugunuzu anliyosunuz .kacinci gunumde yapsam hamile oldugumu anlamak icin .bugun ucuncu gunum silik cikti hamile kaldimmi diye merak ediyorum.

Son düzenleme:
Evet canim siliklesince catlamis oluyomus ogunde iliski olmalı

Arkadaslar yumurta catladikdan kac gun sonra ovulasyon testiyle iki koyu cizgi gorup hamile oldugunuzu anliyosunuz .kacinci gunumde yapsam hamile oldugumu anlamak icin .bugun ucuncu gunum silik cikti hamile kaldimmi diye merak ediyorum.

cnm ben adetime 2 gün kala yapmıştım silik çıkmıştı sonra adetime 1 gün kala ve adet günümde çift çizgi çıktı ikiside aynı koyuluktaydı sanırım suan için erken anlayabilmen acısından..

Canim bisey sorcam ovulasyon testinde nezaman yapınca iki koyu cizgi cikti nezaman yapsam diye merak ediyorum

cnm kbkma yeni farkettiim bu msjı az öncede diğer msjına cvp attım.. adete 1 gün kala ve adet gününde yap önceki günler varsada silik çıkıyo zaten kafanı karıştırmasın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…