Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

senin durumu cok cok ilgincmis. cok kucuk degerlerde bile gebelik testleri artik pzitif sonuc veriyor ki senin degerlerin 1000 asmis...burda okurdum youtubedada gorurdum gebelik testleri ovulasyondan dokuz gun sonrasinda pozitif vermeye baslior ama inanamazdim bende. adetime alti gun varken cok cok silik cizgiyle anladim hamile oldugumu hatta ovu. yaptim pozitif dildi bir cok arkadasta ovu. testimin negatif oldugunu soyledi

Valla ben bisey anlamadim zaten hamileligiimden milletin basi doner midesi bulanir onu gorunce ogurmeye baslar bunu gorunce cani ceker orası burasi agrir hemen annelik duygusunu kabullenir bende tık yok herkes kabız bende tam tersi bagirsak problemim duzeldi her işim tersten olur zaten benim

bencede dene faydası oluyo.. canım egerki hamile kalırsam elimde 20 tane falan testim var inş rabbbim kısmet eder bebeğimi yollarsa bende elimdeki testleri sana yollamak isterim kabul edersen..

ay canım allah razı olsun kalb,ne göre versın allahım tez zamanda saglıklı bebegın olur inş.

hadi inşallahh canım inşalahhhhhhhhhhhhhhhhh :) hepimizin dualrı kabul olsun bebişlerimiz gelsin bi an önceee :)

amiiinnn canımmm,bıcırıklarımızın fotograflarını suralara yükleriz artıkkk ...
Wooowwww düşünmek bile musmutlu ediyor insanıı beeeeeee :KK16: :KK16: :KK16:

Valla ben bisey anlamadim zaten hamileligiimden milletin basi doner midesi bulanir onu gorunce ogurmeye baslar bunu gorunce cani ceker orası burasi agrir hemen annelik duygusunu kabullenir bende tık yok herkes kabız bende tam tersi bagirsak problemim duzeldi her işim tersten olur zaten benim

Benim bu ucuncu gebeligim diger gebeliklerimdede bulanti kusmam olmadi olmasinda bosver...benimde oyle aman amn belirtim yok goguslerim normal sancim yok hic birseyim yok by arada nornalde kabizlik sorunu ceken ben hamileliklerimde dedigin gibi bagirsaklarim calisir cildim guzellesir sac dokulme problemim olmaz vs vs hamileliklerim sukur iyi gecer bi son aylarimda cok yorulurum oda normal gobek buyuyor kilo artiyor vucut tasiyamiyor...dilerim sende guzel bir hamilek gecirirsin...

Benim bu ucuncu gebeligim diger gebeliklerimdede bulanti kusmam olmadi olmasinda bosver...benimde oyle aman amn belirtim yok goguslerim normal sancim yok hic birseyim yok by arada nornalde kabizlik sorunu ceken ben hamileliklerimde dedigin gibi bagirsaklarim calisir cildim guzellesir sac dokulme problemim olmaz vs vs hamileliklerim sukur iyi gecer bi son aylarimda cok yorulurum oda normal gobek buyuyor kilo artiyor vucut tasiyamiyor...dilerim sende guzel bir hamilek gecirirsin...

Bazen oyle yorumlar yapiyorlar ki moralim bozuluyor sanki sorunlu bi hamilelik geciriyormusum gibi.. yazdiklarin icimi rahatlatti tesekkur ederim

borancım seninle aynıyız şuan bnmde normalde dün adet olmam gerekiyodu ama hala gelen giden yok bende aynı senin gibi sancıları hissettikçe bu ayda olmadı diyorum :KK43: bnde yoğun bi şeklde akıntı war sendede warmı?

evet bendede beyaz akıntı vardı ama bugün kuruyum,sancılar devam ama kırmızılar yok hala

hadi inş hiç gelmezler cnm .. benim sağ kasığım ağrıdan uyuştu resmen bacağıma vuruyo her an kırmızılar gelecekmiş gibi hakkımızda hayırlısı olsun

valla benimde aynı ama benim sol tarafımdan bacagıma vuran bi agrı var,offya offf olacaksam oluyum artık yada agrılar geçsin ve sonuç hamile olalım gerildim iyice

Son düzenleme:
Merhaba kizlar, size sormak istedigim bir soru var. Benin testim gulen yuzlu olandi. Dun guldu bana ve o yuzden dun aksam birliktelik oldu fakat bugun bana yine guluo. Simdi Ben napiyim? Bu aksami pas gecip yarina mi bakiyim, yoksa bu aksamda onemli mi? Ama gun asiri iliski olmasin diolar. Aklim biraz karisti. Yardimci olursaniz sevinirim.

kızlar teste 3 4 dk sonra tekrar baktım daha da koyulaşmış bi bakın...Eki Görüntüle 956361

Burada okuduklarıma göre büyük ihtimal gebesin canım ama kafayı takacağına bir test yaptır istersen..

:)) Ne güzel işte tadını çıkar , ayrıca henüz çok erken bu sıkıntılar için.. Umarım hep böyle devam eder de rahat geçirirsin tatlım.

kızlar merhaba benim ovulasyon testime bakabilir misiniz pozitif mi bu negatif mi şimdiii?????? bir türlü yumurtlayamadım bennnn :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
Eki Görüntüle 956894 dün Eki Görüntüle 956896 bugün

Yumurtlamışsın canım ama silikleşip silikleşmediğini kontrol et, testleri yapmaya devam et. Bu arada da bu günleri iyi değerlendir. Hadi kolay gele..

hadi inş hiç gelmezler cnm .. benim sağ kasığım ağrıdan uyuştu resmen bacağıma vuruyo her an kırmızılar gelecekmiş gibi hakkımızda hayırlısı olsun

Kızıma hamiş kaldığımda da sol kasığımdan ayağıma doğru şiddetli bir ağrım olmuştu evet.

Merhaba kizlar, size sormak istedigim bir soru var. Benin testim gulen yuzlu olandi. Dun guldu bana ve o yuzden dun aksam birliktelik oldu fakat bugun bana yine guluo. Simdi Ben napiyim? Bu aksami pas gecip yarina mi bakiyim, yoksa bu aksamda onemli mi? Ama gun asiri iliski olmasin diolar. Aklim biraz karisti. Yardimci olursaniz sevinirim.

Pas geçme devam.

Burada okuduklarıma göre büyük ihtimal gebesin canım ama kafayı takacağına bir test yaptır istersen..

:)) Ne güzel işte tadını çıkar , ayrıca henüz çok erken bu sıkıntılar için.. Umarım hep böyle devam eder de rahat geçirirsin tatlım.

Yumurtlamışsın canım ama silikleşip silikleşmediğini kontrol et, testleri yapmaya devam et. Bu arada da bu günleri iyi değerlendir. Hadi kolay gele..

Kızıma hamiş kaldığımda da sol kasığımdan ayağıma doğru şiddetli bir ağrım olmuştu evet.

Pas geçme devam.

dünki testin pozitif görünüyor canım,bugünkide yum.çatladını gösteriyor,ilişki oldu umarım

kızlar çok teşekkür ederim. Allah razı olsun sizlerden. ben t nin c den daha açık olduğunu zannettim. ikisi hiç aynı koyulukta olamadı sandım. bu kadarı kafiymiş demek. yumurtlamışım yuppiiiiiiiii:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

şu ovulasyon testi nedir ya?
insallah tutmustur bu kez :KK52:

Ovulasyon testi yumurtlamayi tesbit eden testtir...yumurtlama esnasinda yukselen lh ve ostrojen hormonlarini saptayarak yumurtlsma zamanimizi gosterir kullanma talimatlarina uyarak kullanildigi takdirde gebelik sansini yuksek oranda artirir canim

X