Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Umut dunyasi iste her yolu deniyoruz Allah dileklerimizi kabul eder inşallah.

Selam kızlar..Bugün adetimin 21. günü. Ovu testi hala silik.. Ne menem iştir anlayan beri gelsin...

Ben cok gittim doktorlara biseyniz yok dediler esimde varikosal var ama dogal yolla hamile kalmani etkilemez dediler ben bikmisdim artik filim cektirdim tuplerden dunyanin hormon ilaclarini aldim kolay hamile kalmak icin biktim simdi dogal urunlerle deniyorum esime keciboynuzu kuru uyguluyorum.bende hafsa sultan macunu yiyorum insallah ise yarar napcam bilmiyorum esimde biryil deniyelim sonra asilama yaptiririz diyor.

Yok canım istanbul dışındayım Maalesef ama bu yaza kadar Son bekleyişim gelirimde yani keşke olsa da gerek kalmasa bu arada dua yapanları duydum. Ayrıca cuma günleri okunan bu konuda bi bilgin varmı acaba ben hiç bilmiyorum da

bilgim yok canım okonuda .işşallah en kısa sürede hamile kalırda bebeğini kucağına alırsın.

İnşallah hamilesindir benimde bugun silik cikti test yumurtam bugun catladi sanirim inşallah tutar bugun ve sekiz gun sonra adet olmam lazim stres yaptim valla

inşallah canım sende bende cümle isteyende hayırlısıyla hamile kalırlar,inşallah ikimizde bu ay peş peşe güzel haber veririz,hemen peşimizede herkez gelir hamileyiiiim,hamileyiiim diye

Ayy bugün ovu testimde 21. günüm ve hepten silik çıktı. Daha da yapmayacağım.. Küstüm, oynamıyorum.

Ayy bugün ovu testimde 21. günüm ve hepten silik çıktı. Daha da yapmayacağım.. Küstüm, oynamıyorum.

Sabret canim benim yumurtam adetime yedi gun kala yani bugun catladi bende vaz gecmisdim tam ama ucgundur koyuydu bugun rengi acildi umudunu kaybetme derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…