Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Arkadaslar bazi form larda adete yakın hamile kalinmaz yaziyor bilgisi olan varmi benim yumurtam bugun catladi adetime 7 -8 gun var

Neyle ilgili bir dua soruyosun canim;-)
Canım adet bittikten. Sonraki her cuma günü sela ile cuma namazı arasında okunan bi dua varmış çocuk İsteyenler için.bilgisi olan varmı acaba diye sordum ilk kez duydum bi bilgim yok benimde bilen biri varsa birde onu denemek istedim onun için

Sabret canim benim yumurtam adetime yedi gun kala yani bugun catladi bende vaz gecmisdim tam ama ucgundur koyuydu bugun rengi acildi umudunu kaybetme derim

Senin 3 gündür koyuymuş , ben de koyulmadı ki hiç. 14-27 arası biraz daha belirginleşti sonra yine silikleşti.Tam öyle istenen kopkoyu çizgiye hiç ulaşmadı ..(

Arkadaşım ben bugün aktaran sordum bu mesir Macunu dedi bana güvenemediğim için almadım ben 8ay kadar mesir Macunu kullandım çünki aşırı kilo aldırınca doktorum bırakmamı önerdi bu farklı bi macunmu. Yoksa mesir Macunu mu?

Merhaba arkadaşlar . Siteye daha yeni üye oldum ama çok takip ediyordum ve beğeniyordum paylaşılanları. İlk gebeliğim küryajla sonlandı temmuz ayında hala bebişim gelecek diye bekliyoruz ocak 3 te doktora gıttım 12. Gunumdu yumurta göremediğini söyledi 16 da tekrar gıttım akıntı var ama dedi net konuşmadı yumurtslıklarının uyarılmaya ıhtıyacı var. Adetin 4. Gunu gel hap vericem ve takip yspıcaz dedi ama cazgectim korktum yumurtlama tsti aldım lapguic adı testin 11 ve 12. gunu iki çizgi birbirine yakındı 13. Gunun sabah 11 de yaptımda aynıydı renkleri ancak akşam 7 de yaptıgım hafif silikleşti bu ne demek oluyor ilk defa uyguluyorum bilgilendirirseniz sevinirim yumurtlamam bitmiş mi oluyor ?

Bayanlara ozel bi macun sanirim mesir macununa benziyo ama tadi ayni degil
Hangi sehirde yasiyosun canim ankarada ostanbul baharatcisi diye ulusfa biyer var kendileri karisom haziriyor cok meshur ve eski den beri bu işi yapiyolar kendine ozel orada yaptirabilirsin rahatsizligina gore

Senin 3 gündür koyuymuş , ben de koyulmadı ki hiç. 14-27 arası biraz daha belirginleşti sonra yine silikleşti.Tam öyle istenen kopkoyu çizgiye hiç ulaşmadı ..(

Normalde hesapliyicilara gore benim adet arasi 32 gun yumurtlama tarihimde bu ayin 17 22 arasiydi bazi hedaplayicilarda 22 27 arasiydi ben 26 yumurtladim 29 catladi subati besindede adet olmamlazim ben ocak dorte trsti yapmaya basladim git gide belirginlesdi sonra silik oldu hoc cizgi koyu ckmiyordu umudumu yitirdim hatta birer gun araula yapmaya basladim testi yirmi altisinda tesadufen aksam bi yapiyim dedim cokda su falan icmisdim kop koyu cikti sasirdim yumutlamiyorum diye dusuniyordum incir kuru yapicakdim adetden birgun once bile yumurtluyanlar varmis canim inşallah yumurtlarsin.

Onu bilmiyorum ama yanlis hatirlamiyorsam meryem suresinin 83 ayeti hamile kalmak icin okuniyor canim

cnm 13. gün sabah renkler aynıysa yumurtladığın anlamına geliyo silikleştiğindede çatlamış oluyo yumurta inşallah o günleri değerlendirmişsindir

Canim bende ayni testi kullaniyorum dort saat az su ic ki ben bir bardakdan fazla icmiyorum ve idrarini tut onikiyle dort arasi yapiyorum sabah ilk idrarla yapma .

canım benim ikiside birbirine yakın rankte olsada olmaz,ikiside kopkoyu olmalı,sen devam et,ama ilişkiyide bırakma sakın,illa çizgi görmeyi bekleme yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…