Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

valla, bu topikte okuduklarımdan anladığım kadarıyla, hamilesin.
hayırlı uğurlu olsun arkadaşım

:) :) canım kalpten götürücektin beni neredeyse :))) yüzümü güldürdün rabbim seninde gönlünden geçeni en kısa zamanda werir inşallah ama öyle değilmiş gibi geliyo bana bilmiyorum inş öyledir ya inş hepimiz muradımıza eririz..geçen ay kimyasal gebelik geçirdim o yüzden adetimin 1 hafta geçmesini beklicemm sonradan çok üzülüyorummm

:) niye gidiyorsunki kalpten?
gebelik olmuştur inşallah..
inşallah meleğin seninledir.
sevgiler

:) niye gidiyorsunki kalpten?
gebelik olmuştur inşallah..
inşallah meleğin seninledir.
sevgiler

birden hamilesin diyince heyecan yaptım :) çok saol güzel dileklerin için ..
Senin soruna gelincede cnm ben çift çizgi belirdikten sonra 24saat içerisinde yumurta çatlıyo diye biliyorum zaten çatladıktan sonra silikleşmeye başlıyormuş..

Eşinize sperm testi yapıldı mı? Başka bir sorununuz yoksa yumurta takibi yaptırabilirsiniz.

Arkadaslar ovulasyon testim iki gundur koyuydu bugun siliklesti iki gun ust uste yakinlastik bugunde bos gecmesemmi kararsiz kaldim bilgisi olan varmi

Asıl bugün boş geçmeyeceksin canım. Bu rara güna şırı ilişki denmesinin sebebi daha çok eşte sperm azlığı, morfoloji sorunu varsa evet günaşırı tavsiye ediliyor. Hiçbir sorun yoksa aynen çalış canım boş geçme.

Eki Görüntüle 953174

kızlar adetime 1-2 gün var ovu. testini bi yapim dedim böyle çıktı..2 gün önce yapmıştım hiç ama hiç çizgi yoktu bugün neden böyle çıktıki acepppp

Acaba hamile miyim diye soruyorsan, gebelik olması için iki çizginin de kopkoyu olması gerekir. Neden öyle olduğuna gelince olabilir, sonuçta hormonal bir durum, pek bir önemi yok..

Acaba hamile miyim diye soruyorsan, gebelik olması için iki çizginin de kopkoyu olması gerekir. Neden öyle olduğuna gelince olabilir, sonuçta hormonal bir durum, pek bir önemi yok..[/QUOTE]

cvbın için tşk ederim cnm..zaten sanırım adet olucam bütün adet belirtilerini gösteriyo vucudum :)

Acaba hamile miyim diye soruyorsan, gebelik olması için iki çizginin de kopkoyu olması gerekir. Neden öyle olduğuna gelince olabilir, sonuçta hormonal bir durum, pek bir önemi yok..

cvbın için tşk ederim cnm..zaten sanırım adet olucam bütün adet belirtilerini gösteriyo vucudum :)[/QUOTE]

Hayirrr sen hamile olabilirsin kesin demeyeyim ama hamilesin bence.kan testi yaptirr eger adetin duzenliyse ve bir gun kala boyle ciktiysa hamilesin. Yok duzensizse adetin bu normal.bendede boyle oldu beliritiler zaten adetle ayni seyler.yarin yine ovulasyon testi yaptir daha koyu cikar oburgun daha koyu. Gebelik testiyle ayni sonucu veriyoo

Son düzenleme:
Bide kizlar laboqick miydi neydi ben cok memnun kaldim gebelik testlerinden uc gun oncesinden pozitifi gosterdi silikde olsa

Bide kizlar laboqick miydi neydi ben cok memnun kaldim gebelik testlerinden uc gun oncesinden pozitifi gosterdi silikde olsa

bende aynı marka kullanıyorum cnm adetim yarın genelde düzenlidir 28 günde bi olurum zaten ovu testlerimdede hep 14,günde yumurtladığımı gösteriyo bakalım nasip kısmet.kan testine gelincede canım ben geçen ay dayanamadım gittim adet günümde kan testi yaptrdım pozitif çıktı ama sonradan kimyasala dönüştü tekrar aynı hayal kırıklığını yaşamak istemiyorum kan testi için en az 5 gün geçmesini beklicem ...

valla, bu topikte okuduklarımdan anladığım kadarıyla, hamilesin.
hayırlı uğurlu olsun arkadaşım

canımm hayırlı olsun, bende 2 gün önce yaptığımda silikti, 2 gün sonra yaptığımda ise daha belirgin oldu geç döllenmedendir silik olması benim öyle oldu çünkü inşallah çok güzel bir hamilelik geçirirsin, allah kucağına almayı da nasip etsin

canımm hayırlı olsun, bende 2 gün önce yaptığımda silikti, 2 gün sonra yaptığımda ise daha belirgin oldu geç döllenmedendir silik olması benim öyle oldu çünkü inşallah çok güzel bir hamilelik geçirirsin, allah kucağına almayı da nasip etsin

Eki Görüntüle 953174

kızlar adetime 1-2 gün var ovu. testini bi yapim dedim böyle çıktı..2 gün önce yapmıştım hiç ama hiç çizgi yoktu bugün neden böyle çıktıki acepppp

Arkadaşım neye hayırlı olsun diyorsun, bu test gebelik testi değil; ovulasyon testi!..

güzel dileklerin için teşekkür ederim cnm henüz bişey yok ama inşallah olur :) sende sağlıklı bi şekilde bebeğine kavusursun inşallahhhh

canım bütün kont.yaptırdık sorunda aslında biraz o hiç bir sorunun olmadığını gören her doktorlar durum normal bir şekilde algılıyorlarbu seni beni daha güç duruma sokuyor kimseye anlatamak.ovulasyon testleri yumurta takipi tüplerime bakıldı sorun olup olmadığı anlaşılması için çatlama ignesi yapıldı çatlamama ihtimaline karşın onu bile ısrarla yaptırdım. Ona bıle gerek görmediler.eşime ise artık birsey yedirip. İçirmek ise imkansız.denemediğim şey kalmadı soğan küründen. Tutunda mineral ve Protein destek ürünlerine kadar...anlatmak bile tüketiyor beni ama hep bi umut belki bi vesile olması tek dileğim...

Allah bağışlasın canım darısı isteyen herkese nasip olur Umarım. yazdığın kürü Araştıracağım. Keçi boynuzu daha önce denemiştim zaten. Ovulasyon testinde öle 6 ay kullandım düzenli olarak ama malesef başaramadım tüm çabalarıma ragmen inş.olur canım tşk ederim...

Tatlım şunu söyleyebilirim sana 2,5 sene korunmayıp hamile kalamamak normal bir şey değil, benim doktoruma bu durumu anlatsan sana direk birkaç yol gösterir yapılabilecek şeyleri anlatır.Düşün bana bile 6 ay korunmayıpta hamile kalmazsan gelirsin bakarız dedi kürtajdan sonra.İstanbuldamısın istersen doktor adı veriyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…