Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

geçmiş olsun tatlım inş. olur ne rahatsızlığın vardı ki geçmiş olsun şimdiden

ya bende bir doku oluşuyor ne oldugunu anlamadım iki kez ameliyat oldum ama yine tekrarladı,ank.dr.a gittim oda ya gebe kalacan yada ilaçlarla menopoza sokacaz seni diyor,eşime kalsa menopoz olsun diyor ama ben bunu göze alamam daha 29 yaşındayım çünkü

Fatmasecret19 erken menopoz icin hafsa sultan macunu var kadinlarla ilgili bir cok seye iyi geliyor arastir istersen bende de adet duzensizligi vardi yeni kullanmaya basladim insallah sifa bulursun

Evet canım bu tarz durumlar olabiliyor gebelikle önüne geçilebilen, daha menopoz için erken yaştasın gerçi 2 çocuğun vardı yanlış hatırlamıyorsam ama imkanın varsa neden olmasın evlattan tatlı bir şey var mı..:)

Kızlar bugün ovu testimin 20. günündeyim, hala silik hala silik..! Bazı günler hafif koyulaşıyo, sonra yine silikleşiyo ne menem bir iştir ben anlamadım. Bu ay da tutmasın yumurta takibi yaptıracağım, başka türlü olmayacak bu iş, gününü denk getiremiyorum bi türlü. Böyle günaşırı günaşırı da adam sıkılıyor bi, süre sonra,zaten yorgun argın işten geliyor, çocuk bazen geç uyuyor, adamın tepesinde gezmekten de sıkıldım yani he.

Canim duayi hamile kalmadan Etsen daha iyi olur.çünkü cinsiyet ve bütün DNA si döllenme olurken oluşuyor.hamile kalindiktan sonraki edilen duanin bir sevabi vardır mutlaka ama dileği etkilemez.oda hayirli saglikli bir evlat dileği olur inşallah.

Forumu uzun süredir takip edenlerdenim en sonunda dayanamayıp üye oldum sonunda.aslında çaresizliğim mi yoksa bi umut çabalamam mı hiç bilmiyorum.ben 2.5 yıllık evliyim bütün çabalarımıza ragmen henüz hamile kalamadım.gitmediğim doktorda kalmadı aslında hamile kalmam için hiçbir sorununumuzun olmadığını söylemelerinden başka...her ayın sonu ise gene hüsran..önceleri çok kafama takmıyorum ama zaman geçtikçe korkularımda arttı bi o kadar.eşimle ise hissettiklerim sadece çocuk isteyen iki yabancının hayatına dönüştü resmen.o kadar psikolojim Bozulduki Bu gecen sure içerisinde ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım hiç ama hiç bilemiyorum dengem şaştı sanki.arkadaşlar sizden tek ricam bu konuda yardım edin lütfen bildiğiniz birsey varsa yada benim durumumu yaşamış (allah yaşanmasına tabi) lütfen yardımcı olsun ufacık bi umut dahi olsa

Evet oncesinde ediyorum zaten ama adet gecince ilk cuma gunu yapiliyormus ve cevremizde 20 kisiye yakin kisi yapti hepsinin oldu hayirlisi Allahdan saglikli sahatli olsun Rabim neyi laik gorurse raziyiz.

tatlım eşinede bakıldımı?belki sperminde sorun vardır falan?bütün araştırmaları yaptırdınmı?eşine keçi boynuzu kürü var onu yap yedir etkisini gören çok kişi var.yumurta takibi yaptır doktora ?ne bilim bütün yolları denedinmi yani?

Arkadasim Allah sabir versin ben ilk kizima 3.5 yil sonra artik herseyden vaz gecmisken hamile kaldim.ikincide üç yil ugrastim olmadi asilama yaptirdim ılk denemede tutu.simdi tekrar bebek istiyorum esimde sıkıntı var keciboynuzu kuru uyguluyorum bende hafsa sultan macunu yiyorum kolay hamile kalmayi.adet duzenlemeyi.yumurtlamayi catlamasini sagliyormus .umut dunyasi iste ovulasyon testide aldim deniyorum insallah yardimim dokunur

Kizlar çift cizgiyi gorunce ertesi gun olucsk sakin cift cizgiyi gordugunuz gun yapmayin derim. gün asiri olucak . çift cizgiden diyelim 3 unde oldu.2 sinde yap 3 (çift) yapma 4yap Boyle sakin üst üste yapmayin sperm kalitesi azaliyor bu iyi değil!!!!!

Son düzenleme:

Canim benim ikibgundur cift cizgi bugun daha test yapmadim ama iki gun ust uste yakinlasma oldu gunu kacirmak isyemedim bugun siliklesirmi bilmiyorum gece kasigimda agri vardi belimde catlamistir belki diye kacirmak istemedik napcam bilmiyorum kafam karisti artik

bende iki oglan var allahım canlarını sag etsin,ben allahımdan hayırlı saglıklı bir kız bebiş istiyorum,allah herkezin kalbine göre olanını versin inşallah,

bende bugün başladım denemek için adetim akıntı şekline dönüştü ... aslında bir 2 gün daha beklemem lazım ama yinede merak ettim ... ikinci çizgi silik çıktı ... bakalım hakkımızda hayırlısı ..

Arkadaslar ovulasyon testim iki gundur koyuydu bugun siliklesti iki gun ust uste yakinlastik bugunde bos gecmesemmi kararsiz kaldim bilgisi olan varmi

Fatmasecret19 erken menopoz icin hafsa sultan macunu var kadinlarla ilgili bir cok seye iyi geliyor arastir istersen bende de adet duzensizligi vardi yeni kullanmaya basladim insallah sifa bulursun

tatlım benim adetle ilgili bi sıkıntım yok sen borana yazcam diye bana yazmışsın galiba

geçmiş olsun tatlım inş. gönlüne göre verir ALLAHIM bu arada nanuk hafsa sultan macunu gibi bişeyden bahsetmiş bi araştır istersen sen onu 29 yaşındasın daha yaşın küçük inş. iyi olur her şey senin için ALLAH acil şifalar versin tatlım

kızlar, topiğinizi okuyorum sürekli ama hiç yazmamıştım.
çok önemli bişey sormam lazım. nolur kusura bakmayın, öylece atlayıp sormuş oluyorum ama...

bu ay hiç ov. testi yapmadım.
dün, 12. günümdü. saat 18:00'de yaptım, ikinci çizgi epeyce koyuydu ama, ilk çizgi kadar değil.
21:00 gibi bi daha yaptım, ikinci çizgi daha silikti.
bugün, az önce yaptım, ikinci çizgi hala anı durumda çıktı. daha silikleşmemiş yani. tam silik haline mi gelmesi lazım ov. olması için?

ben ne zaman yumurtladım demektir bu?

kızlar adetime 1-2 gün var ovu. testini bi yapim dedim böyle çıktı..2 gün önce yapmıştım hiç ama hiç çizgi yoktu bugün neden böyle çıktıki acepppp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…