Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Bende yeniyim canm benm az daha silik adet gnm bugun bakalm nasip insallh hamilwyzdr
Adet oldun mu cnm ?[/QUOTE]
Yok tatlm olmadm ama benim uç dört gün geçgelr valla hiçtakikmym artk ben ongun gecikmelrde bile onemsemiym ne bileyim yoruldm yıllardr sen üzülmehem varsa bile hemen cikmayabiliyoki

Bugün gebelik testi yaptım negatif .benim pek umudum kalmadı ilk hamileliğimi 5 gün önce gebelik testinde öğrenmistim. moralim bozuk sanırım bu ay olmadisen ne yaptın canım test yaptinmi?
Ya kızlar ben anlamadım bu ovulasyon testi bugün adetmn 32. Günü öncekilerden daha silik çıktı ama normalde genellikle testi yaptgmda o ilk çıkan çizgi hemen cikiyo bunda biraz bekleyip cikiyo acaba testlerde sıkıntı mi var ikinci çizgiden ondan sonra cikiyo benm bildgm köy ulaşırken ilk cizgnn hemen çıkması lazm deglmi

Off daha silik cikmasi bence hamilelik olmadığını gösterir demi testte bi guvenszlk olustrmadida degl

Kızlar n"nuraninbebegi, post: 43699315, member: 641632"]Off daha silik cikmasi bence hamilelik olmadığını gösterir demi testte bi guvenszlk olustrmadida degl[/QUOTE]
Kizzlar yerdesiniz yaa

Kizlar benm testler bunlar aşağı yukarı hep aynı cikiyo yanı nasıl yorumlanır bilmiyom
gebelik testi yapsan sabah[/QUOTE]
Valla canm arada yapiyom ovulasyon testmn icinde çıkan basit çok ince birşey var ama negatif kasiklarimda agriyo yanı adetim birgün geçti hala yumurtlama niye pozitif cikiyo lh hormonn vücudunda olmasından kaynaklimiki anlamadım ben sırf yumurtlaması anlamak icn aldm bu testi ama gebelik te gosteriyo olması beni allak bullak etti durmadan test yapasm geliyo kafam karıştı herkesin pozitif çıkınca testleri ve sonunda gebelik haberlerini alınca off rabbm duysun sesimizi

gebelik testi yapsan sabah
Valla canm arada yapiyom ovulasyon testmn icinde çıkan basit çok ince birşey var ama negatif kasiklarimda agriyo yanı adetim birgün geçti hala yumurtlama niye pozitif cikiyo lh hormonn vücudunda olmasından kaynaklimiki anlamadım ben sırf yumurtlaması anlamak icn aldm bu testi ama gebelik te gosteriyo olması beni allak bullak etti durmadan test yapasm geliyo kafam karıştı herkesin pozitif çıkınca testleri ve sonunda gebelik haberlerini alınca off rabbm duysun sesimizi[/QUOTE]
ovulasyona çok takılma benimde adetten 1 gün önce ikisi aynı koyuluktaydı ama adet oldum

ovulasyona çok takılma benimde adetten 1 gün önce ikisi aynı koyuluktaydı ama adet oldum[/QUOTE]
Demii ya hayirlisi artık bende adet olurum senn sorun ne ne kadardır olmuyo

ovulasyona çok takılma benimde adetten 1 gün önce ikisi aynı koyuluktaydı ama adet oldum
Demii ya hayirlisi artık bende adet olurum senn sorun ne ne kadardır olmuyo[/QUOTE]
BENİM 1 OĞLUM VAR İKİDE KAYBIM HEMEN HAMİLE KALMIŞTIM HEPSİNDE. DÜŞÜKDEN SONRA 1,5 YIL HAMİLE KALAMAYINCA DR GİTTİM EŞİMİN SPERMİYOGRAMINDA MORFOLOJİ VE HAREKETLİLİKDE SIKINTI VARMIŞ. TÜP BEBEK YAPTIRCAZ ÖNÜMZDEKİ AY SENİN İLK BEBEKMİ. DR GİTTİNMİ HİÇ

CanımE="deniz1983, post: 43710386, member: 702417"]Demii ya hayirlisi artık bende adet olurum senn sorun ne ne kadardır olmuyo[/QUOTE]
BENİM 1 OĞLUM VAR İKİDE KAYBIM HEMEN HAMİLE KALMIŞTIM HEPSİNDE. DÜŞÜKDEN SONRA 1,5 YIL HAMİLE KALAMAYINCA DR GİTTİM EŞİMİN SPERMİYOGRAMINDA MORFOLOJİ VE HAREKETLİLİKDE SIKINTI VARMIŞ. TÜP BEBEK YAPTIRCAZ ÖNÜMZDEKİ AY SENİN İLK BEBEKMİ. DR GİTTİNMİ HİÇ[/QUOTE]
Canim benm hiçyok bbeş yıldr istym beş aşılama bir tüpbebek yaptrdm hepsi yolunda oolmasına rağmen sonc negatif sorunda yok diyrlar basit yumurta ttembelliği diyrlar canm düşüklerin sebebi kan pıhtılaşması olablr genetiğe baktr bende var hamile kalır kalmz kan sulandırıcıkkullanan gerek eeşinede sperm dDNA hasar testi yaptr arastr bu Dediklerimi canm bunlarda sorun oldgnda ttüpbebek bile tutmuyoms bizim eeşimin testler inormal cikiyo ama normal olsada DNA hhasarı olursa tüp bebek felan tutmazms

denbir tanene post: 43710386 .!.:
Demii ya hayirlisi artık bende adet olurum senn sorun ne ne kadardır olmuyo
BENİM 1 OĞLUM VAR İKİDE KAYBIM HEMEN HAMİLE KALMIŞTIM HEPSİNDE. DÜŞÜKDEN SONRA 1,5 YIL HAMİLE KALAMAYINCA DR GİTTİM EŞİMİN SPERMİYOGRAMINDA MORFOLOJİ VE HAREKETLİLİKDE SIKINTI VARMIŞ. TÜP BEBEK YAPTIRCAZ ÖNÜMZDEKİ AY SENİN İLK BEBEKMİ. DR GİTTİNMİ HİÇ[/QUOTE]
Senn varms birtane ne güzel hangi hastaneye gdyn

CanımE="deniz1983, post: 43710386, member: 702417"]Demii ya hayirlisi artık bende adet olurum senn sorun ne ne kadardır olmuyo
Canim benm hiçyok bbeş yıldr istym beş aşılama bir tüpbebek yaptrdm hepsi yolunda oolmasına rağmen sonc negatif sorunda yok diyrlar basit yumurta ttembelliği diyrlar canm düşüklerin sebebi kan pıhtılaşması olablr genetiğe baktr bende var hamile kalır kalmz kan sulandırıcıkkullanan gerek eeşinede sperm dDNA hasar testi yaptr arastr bu Dediklerimi canm bunlarda sorun oldgnda ttüpbebek bile tutmuyoms bizim eeşimin testler inormal cikiyo ama normal olsada DNA hhasarı olursa tüp bebek felan tutmazms[/QUOTE]
ama dna hasarı olsa sağlıklı bir çocuğum var,bilemiyorum. senin tutmama sebebi ne acaba?aşılama yaptırma birdaha banada dedi dr istemiyorum dedim sonuçta aşılamada şans %15 tüp de %60 aslında sadece tenbellik ise olması lazımdı. inş bu ay hamilesindir yarın sabah idrar testi yap,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…