Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

BENİM 1 OĞLUM VAR İKİDE KAYBIM HEMEN HAMİLE KALMIŞTIM HEPSİNDE. DÜŞÜKDEN SONRA 1,5 YIL HAMİLE KALAMAYINCA DR GİTTİM EŞİMİN SPERMİYOGRAMINDA MORFOLOJİ VE HAREKETLİLİKDE SIKINTI VARMIŞ. TÜP BEBEK YAPTIRCAZ ÖNÜMZDEKİ AY SENİN İLK BEBEKMİ. DR GİTTİNMİ HİÇ
Canim benm hiçyok bbeş yıldr istym beş aşılama bir tüpbebek yaptrdm hepsi yolunda oolmasına rağmen sonc negatif sorunda yok diyrlar basit yumurta ttembelliği diyrlar canm düşüklerin sebebi kan pıhtılaşması olablr genetiğe baktr bende var hamile kalır kalmz kan sulandırıcıkkullanan gerek eeşinede sperm dDNA hasar testi yaptr arastr bu Dediklerimi canm bunlarda sorun oldgnda ttüpbebek bile tutmuyoms bizim eeşimin testler inormal cikiyo ama normal olsada DNA hhasarı olursa tüp bebek felan tutmazms[/QUOTE]
ama dna hasarı olsa sağlıklı bir çocuğum var,bilemiyorum. senin tutmama sebebi ne acaba?aşılama yaptırma birdaha banada dedi dr istemiyorum dedim sonuçta aşılamada şans %15 tüp de %60 aslında sadece tenbellik ise olması lazımdı. inş bu ay hamilesindir yarın sabah idrar testi yap,[/QUOTE]
nerde yaptırıyorsun tedaviyi yer değiştir bence

Tutunmaya eniz1983, post: 43710896, member: 702417"]Canim benm hiçyok bbeş yıldr istym beş aşılama bir tüpbebek yaptrdm hepsi yolunda oolmasına rağmen sonc negatif sorunda yok diyrlar basit yumurta ttembelliği diyrlar canm düşüklerin sebebi kan pıhtılaşması olablr genetiğe baktr bende var hamile kalır kalmz kan sulandırıcıkkullanan gerek eeşinede sperm dDNA hasar testi yaptr arastr bu Dediklerimi canm bunlarda sorun oldgnda ttüpbebek bile tutmuyoms bizim eeşimin testler inormal cikiyo ama normal olsada DNA hhasarı olursa tüp bebek felan tutmazms[/QUOTE]
ama dna hasarı olsa sağlıklı bir çocuğum var,bilemiyorum. senin tutmama sebebi ne acaba?aşılama yaptırma birdaha banada dedi dr istemiyorum dedim sonuçta aşılamada şans %15 tüp de %60 aslında sadece tenbellik ise olması lazımdı. inş bu ay hamilesindir yarın sabah idrar testi yap,[/QUOTE]
nerde yaptırıyorsun tedaviyi yer değiştir bence[/QUOTE]
Tutunmama sebebini bilmym canm bende acaba DNA başarımı var diye dusunuym ona baktrmak istym genetikte kan pıhtılaşması çıktı kromozomlar felan sağlıklı ben hep anaka zekai tahir Burak hastanesine gttm evet hastaneyi degatrmm lazm malum bu tedavi maddiyati çok zorluyo aşılama yatrmyrm artk ilk tüp bebekte 12 tane yumurtann 7 tanesi dollendi birinci kalite konuldu ama olmadı yoruldm artk insallh hamileymdr çok istyrm inanki

Tutunmaya eniz1983, post: 43710896, member: 702417"]Canim benm hiçyok bbeş yıldr istym beş aşılama bir tüpbebek yaptrdm hepsi yolunda oolmasına rağmen sonc negatif sorunda yok diyrlar basit yumurta ttembelliği diyrlar canm düşüklerin sebebi kan pıhtılaşması olablr genetiğe baktr bende var hamile kalır kalmz kan sulandırıcıkkullanan gerek eeşinede sperm dDNA hasar testi yaptr arastr bu Dediklerimi canm bunlarda sorun oldgnda ttüpbebek bile tutmuyoms bizim eeşimin testler inormal cikiyo ama normal olsada DNA hhasarı olursa tüp bebek felan tutmazms
Tutunmama sebebini bilmym canm bende acaba DNA başarımı var diye dusunuym ona baktrmak istym genetikte kan pıhtılaşması çıktı kromozomlar felan sağlıklı ben hep anaka zekai tahir Burak hastanesine gttm evet hastaneyi degatrmm lazm malum bu tedavi maddiyati çok zorluyo aşılama yatrmyrm artk ilk tüp bebekte 12 tane yumurtann 7 tanesi dollendi birinci kalite konuldu ama olmadı yoruldm artk insallh hamileymdr çok istyrm inanki[/QUOTE]
inş inş hamilesindirde bütün dertlerin son bulur..özel bir tüp bebek merkezine gitsen nasıl olur

Aslında çokiistiyorum ama "deniz1983, post: 43711192, member: 702417"]ama dna hasarı olsa sağlıklı bir çocuğum var,bilemiyorum. senin tutmama sebebi ne acaba?aşılama yaptırma birdaha banada dedi dr istemiyorum dedim sonuçta aşılamada şans %15 tüp de %60 aslında sadece tenbellik ise olması lazımdı. inş bu ay hamilesindir yarın sabah idrar testi yap,[/QUOTE]
Tutunmama sebebini bilmym canm bende acaba DNA başarımı var diye dusunuym ona baktrmak istym genetikte kan pıhtılaşması çıktı kromozomlar felan sağlıklı ben hep anaka zekai tahir Burak hastanesine gttm evet hastaneyi degatrmm lazm malum bu tedavi maddiyati çok zorluyo aşılama yatrmyrm artk ilk tüp bebekte 12 tane yumurtann 7 tanesi dollendi birinci kalite konuldu ama olmadı yoruldm artk insallh hamileymdr çok istyrm inanki[/QUOTE]
inş inş hamilesindirde bütün dertlerin son bulur..özel bir tüp bebek merkezine gitsen nasıl olur[/QUOTE]
Aslinda çok istiyorum maddiyat izin vermiyor canm sen nereye gidiyon

canım bir tüp bebk merkezine git bizede öyle diyorlardı ama eşimde sıkıntı çıkdı ve diğer iki hastanede birşey yok diyorlardı ve bizim oğlumuz lduğu alde tüp bebeğe yönlendirdiler ve güvenilir tanıdık bir yer burası
Diger iki hastanede spermiyogram yapildi degerler guzel cikti,tup bebek merkezinde kotu cikti oyle mi?emin misiniz guvenilir olduguna?yanlis anlamayin adi uzerinde tup bebek merkezi ve kimseye guven olmuyor.

Aslında çokiistiyorum ama "deniz1983, post: 43711192, member: 702417"]ama dna hasarı olsa sağlıklı bir çocuğum var,bilemiyorum. senin tutmama sebebi ne acaba?aşılama yaptırma birdaha banada dedi dr istemiyorum dedim sonuçta aşılamada şans %15 tüp de %60 aslında sadece tenbellik ise olması lazımdı. inş bu ay hamilesindir yarın sabah idrar testi yap,
inş inş hamilesindirde bütün dertlerin son bulur..özel bir tüp bebek merkezine gitsen nasıl olur[/QUOTE]
Aslinda çok istiyorum maddiyat izin vermiyor canm sen nereye gidiyon[/QUOTE]
medicana ya gidiyorum

Diger iki hastanede spermiyogram yapildi degerler guzel cikti,tup bebek merkezinde kotu cikti oyle mi?emin misiniz guvenilir olduguna?yanlis anlamayin adi uzerinde tup bebek merkezi ve kimseye guven olmuyor.
evet hastanelerin birinde morfoloji de sıkıntı çıkmıştı ama genel olarak iyiydi..ama canım 1,5 sene dir çocuk olmuyor..

grade 2-3 yazıo dr lara sorduk sızın spermlere zararı olmamıs amelıyat gereksız dedi
Her iki tarafta da var değil mi?solda 3 sağda 2 derece tahminimce değil mi?
Dışarıdan belli oluyormu hasarlı damarlar?
En son spermiyogramı ne zaman yaptırdınız?
Varikosel sperm kalitesini yani morfolojoyi bozuyor olabilir mi?
Kızkardeşimin eşi ameliyat oldu ve kardeşim 3 ay sonra hamile kaldı.
Benim eşimde de cıkti varikosel solda 2 sagda 1 derecesi.dr.etkilemiyor dedi ama bu 8.ay hamile kalamadim.normalde hemen kalıyorum ben bu ikinci evliligim

sayı
%2 morfoloji %4 ileri hız %32 normal hız :KK43: normal yollarla olur olmaz değil dedi ama bekletebilir dedi..yani direk tüp bebek yapalım demedi bize bıraktı[/QUOT
%2 morfoloji %4 ileri hız %32 normal hız :KK43: normal yollarla olur olmaz değil dedi ama bekletebilir dedi..yani direk tüp bebek yapalım demedi bize bıraktı
diğer sonuçlar iyi morfoloji ve hız dışında

Her iki tarafta da var değil mi?solda 3 sağda 2 derece tahminimce değil mi?
Dışarıdan belli oluyormu hasarlı damarlar?
En son spermiyogramı ne zaman yaptırdınız?
Varikosel sperm kalitesini yani morfolojoyi bozuyor olabilir mi?
Kızkardeşimin eşi ameliyat oldu ve kardeşim 3 ay sonra hamile kaldı.
Benim eşimde de cıkti varikosel solda 2 sagda 1 derecesi.dr.etkilemiyor dedi ama bu 8.ay hamile kalamadim.normalde hemen kalıyorum ben bu ikinci evliligim
yok canım sadece sol tarafta bizimkisi hasarlı damar bellı deıl 1 buçuk ay önce yaptırdık sonuçlar çok iyi :nazar: ve hiç agrısı yok esımın bi süre daha olmazsa amelıyat olur yapacak bişi yok bide ole denerız...

X