Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar benmk="nuraninbebegi, post: 43671786, member: 641632"]Eki Görüntüle 1696155
Kizlar benimki böyle akşam 10 gibi yaptm daha köyüydü bekledkce açıldı sanki[/QUOTE]
YAa kizlar hamile oldugumu ogrensem kafayi yermiyimki yaa yillardr okadar yoruldmki keske sizlerle yakin olsak hep oturup konussak derdimize ortak olsak hamile olanları duydkcacçok sevnyrm umut olurlar bize

Canım resim gönderdi E="Royaldamla, post: 43671637, member: 699594"]İnşallah Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın . İsteyen her kadına tattirsin bu duyguyu . Dua ederim tabi :) koyu olması güzel zaten ilk idrarinla yap bide yarın gün içinde de yap[/QUOTE]
Canim resim gonderdm nasıl sence ama daha koyuydlar bekleyince açıldı az

Canim resim gonderdm nasıl sence ama daha koyuydlar bekleyince açıldı az[/QUOTE]

Bak bunlarda arkadasin ovu testleri biraz açık geldi ona da gösterdim . Tabi daha erken sanırım regline kaç gün var

Eklentiler

• IMG-20151121-WA0005.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 173
[QUOTaslında taldamla, post: 43672370, member: 699594"]Canim resim gonderdm nasıl sence ama daha koyuydlar bekleyince açıldı az[/QUOTE]

Bak bunlarda arkadasin ovu testleri biraz açık geldi ona da gösterdim . Tabi daha erken sanırım regline kaç gün var[/QUOTE]
Canm aslinda takvimine gore bugün ama uç dört gün gecikmeli geliyo yanı besgun vardı bunları yaptgmda arkadasn hamilemi şimdi yarın bidaha yaparım sabahtan bunları akşam yaptım

[QUOTaslında taldamla, post: 43672370, member: 699594"]Canim resim gonderdm nasıl sence ama daha koyuydlar bekleyince açıldı az

Bak bunlarda arkadasin ovu testleri biraz açık geldi ona da gösterdim . Tabi daha erken sanırım regline kaç gün var[/QUOTE]
Canm aslinda takvimine gore bugün ama uç dört gün gecikmeli geliyo yanı besgun vardı bunları yaptgmda arkadasn hamilemi şimdi yarın bidaha yaparım sabahtan bunları akşam yaptım[/QUOTE]

Evet burdan tanıştık onunla da aynı ay hamile kaldık :) darısı başına inşallah .
Sen yarın da yap bakalım . Ona göre yorumlarıZ daha sağlıklı olur

Arkadaş ade"Royaldamla, post: 43672370, member: 699594"]Canim resim gonderdm nasıl sence ama daha koyuydlar bekleyince açıldı az[/QUOTE]

Arkadas adete kaç gün kala yapms

Bak bunlarda arkadasin ovu testleri biraz açık geldi ona da gösterdim . Tabi daha erken sanırım regline kaç gün var
Canm aslinda takvimine gore bugün ama uç dört gün gecikmeli geliyo yanı besgun vardı bunları yaptgmda arkadasn hamilemi şimdi yarın bidaha yaparım sabahtan bunları akşam yaptım[/QUOTE]

Evet burdan tanıştık onunla da aynı ay hamile kaldık :) darısı başına inşallah .
Sen yarın da yap bakalım . Ona göre yorumlarıZ daha sağlıklı olur[/QUOTE]
ALlah kucaguniza almayi nasip etsn canm cok sagolun dualrini eksik etmeyin yeter inann sizin adiniza cok sevndm

Canm aslinda takvimine gore bugün ama uç dört gün gecikmeli geliyo yanı besgun vardı bunları yaptgmda arkadasn hamilemi şimdi yarın bidaha yaparım sabahtan bunları akşam yaptım

Sen yarın da yap bakalım . Ona göre yorumlarıZ daha sağlıklı olur[/QUOTE]
ALlah kucaguniza almayi nasip etsn canm cok sagolun dualrini eksik etmeyin yeter inann sizin adiniza cok sevndm[/QUOTE]

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun ümidini yitirme zamanı gelince gelicektir. Dua et bekle sabırla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…