Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar iyi aksmlar"edosko, post: 43637650, member: 651224"]sen tecrubelısın :) hayırlısı olsun hepımız ıcın :21:[/QUOTE]
Kizlarr iyi aksamlar oncellikle rabbim hepinizin kucagini doldursun ya kizlar ben burayi okudum simdi kalbim yerinden firlayacak asetimin 28. Gunu ovulasyon twsti yaptm dun aksam ikinci cizgi bayagi belirgin bi sekilde ben yumurtlama diye dusundm
gebelik testi yaptim negatif ama burda
okuduklarim beni sasirtti ya hamile olabilrmiyim ayy insallh ya bes yildir cocuk istyrm hicbir sorun okmadigi halde bes asilama bir tup bebek yaptrdm hersey yolunda olmasina ragmen olmadi hadi allhn izniyle size guzel haber verrm dua edin

Kizlar bugün yada yarin adet günüm. Elimde ovulasyon testi vardi dün aksam yaptim böyle çıktı? Daha da mi koyu olmasi gerekiyo gebelik var demek icin?

Eklentiler

• received_563772960442036.jpeg
    received_563772960442036.jpeg
    17,4 KB · Görüntüleme: 151
[QUOTcanım iki gündüz rgulerdem, post: 43670949, member: 658613"]Sendemi ovulasyon testi yaptin canim[/QUOTE]
Evet canim gundur yapıyorum pozitif cikiyo bugün adet günüm dün akşam yaptım çok köyü olmasada ikinci çizgi çıktı ben yumurtlama diye dusunuyrdm bu şekil olup hamile olan bir suru kişi varms

Evet 6 haftalik :) ovulasyon testlerini ben adetimin 11. Gununden itibaren hergün yaptım . Attığım fotolarda 28 29 ve 30. Gün testlerim
Ayy canm hayirli Olsn Bende 28. 29 yaptım bayağı belirgin çıktı ama ben 32-35 arası adet oluyrm insallh bizde hamileyzdr çok dua et ben beş yildr istyrm canm beş aşılama bir tüp bebek yaptım sorun da yok diyrlar rabbm bu sefer ol demsrtr insallh

Ayy canm hayirli Olsn Bende 28. 29 yaptım bayağı belirgin çıktı ama ben 32-35 arası adet oluyrm insallh bizde hamileyzdr çok dua et ben beş yildr istyrm canm beş aşılama bir tüp bebek yaptım sorun da yok diyrlar rabbm bu sefer ol demsrtr insallh

İnşallah Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın . İsteyen her kadına tattirsin bu duyguyu . Dua ederim tabi :) koyu olması güzel zaten ilk idrarinla yap bide yarın gün içinde de yap

X