Ovulasyon testi acill bakar mısınız?

Umarım gebesindir bakalım bu ay görücez artık Allah hayırlı haberler almamızı nasip etsin bulantım oldu bu gün de ama üşüttüm sanırım o yüzden anlamıyorum 2 aygır korunmuyorum psikolojik olarak hamilelik olabilir mi diye ona yoruyorum kendimi

O bende de oluyor arada mide bulantıları yaşıyorum çok hafif yarın test yapıcam hayırlısı inşallah gebeyimdir inşallah kuruntu değildir

Ayy inşallah hamilesindir. Yaz buraya yarın mutlaka ben sürekli bakacağım
Heyecanla bekliyorum inşallah 2 çizgiyi görürsün güzel enerji yolladım sabah sabah senin için
Maalesef kızlar tek çizgi çıktı sabah ilk idrarla yapamadım testi şimdi yaptım ve negatif yarın ilk idrarla denicem ama pozitife dönmez çıksa şimdide çıkardı

3 aydır deniyorum ama sadece bu ay ovulasyon testiyle denedim adetime 2 gün var hayırlısı olsun
Canım hiç üzülme daha yeni deniyorsun tabi gönlümüz ister 1 ayda olsun ama vakti zamanı vardır önümüzdeki ay güzel haberler alırız umarım daha önce bir gebeliğin oldumu bir de kaç yaşındasın

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah daha önce gebeliğim olmadı nasipse ilk olucak 22 yaşındayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…