Ovulasyon testi acill bakar mısınız?

Dün kan testi verdim negatif bugün kadın doğuma gittim yumurtaların gayet iyi dedi ama gebelik falan bişey yok dedi yani şu an ne sebeple agrı çekiyorum belli değil
Hadi ya bu arada eşinde bir kontrol olsun biz ilk çocukta 1 sene denedik herşeyim saglikli olmuyor aklimiza gelmiyorda eşiminde görünmesi sonra bir baktik varikosel cikti ameliyat oldu ilk ay gebe kaldim

Su çok önemli çatlak olmamasi icinde bol bol iç

Hadi ya bu arada eşinde bir kontrol olsun biz ilk çocukta 1 sene denedik herşeyim saglikli olmuyor aklimiza gelmiyorda eşiminde görünmesi sonra bir baktik varikosel cikti ameliyat oldu ilk ay gebe kaldim
Biz daha 4 aylık evliyiz bakalım bir iki ay daha beklemeyi düşünüyorum olmazsa onu da götürcem çok sağolun

Kızlar pik olmuş mu ? 2 paket almıştım bitti testim 1 paket daha almama gerek var mı

Eklentiler

• B453D79A-45B4-4C0D-8FBD-7CDF610E83B7.jpeg
    88 KB · Görüntüleme: 29
  • 1B09DAA5-81C9-4870-92BF-D2F650AA1109.jpeg
    101,2 KB · Görüntüleme: 27
Daha yeni wc girdim ayıptır söylemesi kahve rengi leke olmuş ama reglime 10 gün var ara ara da kasık ağrım var canım bilemedim
Hayırlısı olsun benim 4 gün kaldı göğüs uçlarım acıyor arada da kasıklarıma ağrı vuruyor normalde adetten önce acımaz göğüslerim
Yanlış yere yazdım sanırım
Önemli değil öğrenmiş oldum merak ediyorum belirtiler varmı

Biz daha 4 aylık evliyiz bakalım bir iki ay daha beklemeyi düşünüyorum olmazsa onu da götürcem çok sağolun
Ay daha yeni evlisini kız az tadını çıkar sonrası zor ama güzel günler ama çocuk olunca anne olunca daha doğrusu tuvalete bile yanlız gidemiyorsun biraz tadini çikar dememin sebebi bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…