Ovulasyon testi acill bakar mısınız?

Amin inşallah bu ay olmadı diğer aya nasip
Aynen canım vakti zamanı vardır zaten dün doktorla konuşurken diyor ki ilk iki ay gebelik 100/20 oluyor her ay çoğalarak gidiyormuş her ay şaşımız aslında çoğalıyor dediki 1 yıl içinde normal diyor sonrasında kontrole alıyoruz zaten olur hepimizin inşallah 🙏

Ay daha yeni evlisini kız az tadını çıkar sonrası zor ama güzel günler ama çocuk olunca anne olunca daha doğrusu tuvalete bile yanlız gidemiyorsun biraz tadini çikar dememin sebebi bu😁
Bir sene nişanlı kaldık yeterince gezdik biz birde yasım 30 olunca çocuk olsun artık dedim 🥲 bakalım hayırlısı

Eşin ve sen kontrol edildiniz mi neden olmuyor acaba
İlk 3 sene ben kontrol yaptım bişey yok dendi en son aşılama yaparken eşimde ciddi derecede sperm azlığı hareketsizlik morfoloji sorunu vardı sonra iki sene ayrı kaldık eşim işi yurtdışında olduğundan bende Türkiye'de çalıştığımdan benim iş sözleşmem bitti evraklarımi falan eşim ayarladı yanına geldim sonra geçen ay gittik varikosel varmış sol tarafta ama ameliyat etmediler normal olur dedi

Bir sene nişanlı kaldık yeterince gezdik biz birde yasım 30 olunca çocuk olsun artık dedim 🥲 bakalım hayırlısı
Tabi canım siz daha iyisini bilirsiniz ancak çocuk olunca artık anne baba sıfatına bürüneceksiniz ondan dedim zor bir sıfat ama güzel bir serüven hakkınızda hayırlisı

İlk 3 sene ben kontrol yaptım bişey yok dendi en son aşılama yaparken eşimde ciddi derecede sperm azlığı hareketsizlik morfoloji sorunu vardı sonra iki sene ayrı kaldık eşim işi yurtdışında olduğundan bende Türkiye'de çalıştığımdan benim iş sözleşmem bitti evraklarımi falan eşim ayarladı yanına geldim sonra geçen ay gittik varikosel varmış sol tarafta ama ameliyat etmediler normal olur dedi
Benimde eşim dün kontrole gitti prolaktin sınırda dedi sperm hareketsizliği varmış birde o yüzden normal yolla hamile kalamaz eşin demiş ameliyat olucak yarın inşallah rabbim nasip ederse diğer ay bebiş olur tabi doktor şu zaman tahmini bebek olur demezse bakalım hayırlısıyla yarın ameliyat olsun hemen taburcu edilicekmiş zaten kısa bi işlemmiş

Benimde eşim dün kontrole gitti prolaktin sınırda dedi sperm hareketsizliği varmış birde o yüzden normal yolla hamile kalamaz eşin demiş ameliyat olucak yarın inşallah rabbim nasip ederse diğer ay bebiş olur tabi doktor şu zaman tahmini bebek olur demezse bakalım hayırlısıyla yarın ameliyat olsun hemen taburcu edilicekmiş zaten kısa bi işlemmiş
Evet kısa bir işlem ama büyük ihtimalle bizde olmazsa ameliyat için zorlayacagiz çünkü tahmini olur olmazlar zaman kaybetmek istemiyorum artık yoruldum

Merhabalar,
Ovulasyon testlerimi ilk defa bu kadar koyu görüyorum pcosluyum. Fakat doktor Progestan ve dostinexs verdi 2 haftadır onları kullanıyorum lh değerlerimi değiştirir mi sizce? Yada yumurtluyor muyum yardımcı olur musunuz?? 💕🥹

Eklentiler

• 0B8FD721-741B-4D0B-AC63-F4E0BD3E7666.jpeg
    0B8FD721-741B-4D0B-AC63-F4E0BD3E7666.jpeg
    44,3 KB · Görüntüleme: 21
X