Ovulasyon testi acill bakar mısınız?

Yumurtluyorsun canım bugün tekrr yap pik görene kadar da ilişki devam

Benim eşimdede varikosel cikti ameliyat oldu ilk ay gebe kaldim sperm sorunuda vardi 1 sene denedik sonunda olmuştu rabbim sizede tez zamanda nasip etsin

Özel sağlık sigortası bu kadar etkilimi ya hiç bilmiyordum söylediğin iyi oldu canım olmazsa bizde yapalım çünkü devlette yine 5 6 bin bulur
Bizim doktor çocuk olmuyor diye söyletmedi sol testis ağrısı var diye yazdı özel sağlık sigortasına o yüzden karşıladılar eğer çocuk olmuyor dersek karşılamaz sigorta dedi inşallah iyi bir doktora denk gelirsiniz derdinize çağre olur birde nerde oturuyorsun

Yurtdışındayiz biz umarım bakalım inşallah

Yurtdışındayiz biz umarım bakalım inşallah
Bişey dicem ben az önce test yaptım ama öylesine hani aklıma düştü bi test yapim dedim testte ikinci çizgiyi yanlış görmüyorum dimi kuruma çizgisi değil ilk 5 dakikada belli oldu normalde hiçbir hcg testimde böyle görmemiştim

Eklentiler

• IMG_4584.jpeg
    96,6 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_4579.jpeg
    116,8 KB · Görüntüleme: 31
Var görünüyor bu gebelik testi deme öyleyse 2 gün sonra bir daha yap çizgi belirginleşmeye başlar

Bu ovulasyon testlerine baktığımız hangi uygulama acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…