Ovulasyon testi acill bakar mısınız?

Hayırlısı olsun benim 4 gün kaldı göğüs uçlarım acıyor arada da kasıklarıma ağrı vuruyor normalde adetten önce acımaz göğüslerim

Önemli değil öğrenmiş oldum merak ediyorum belirtiler varmı ☺️
Umarım gebesindir bakalım bu ay görücez artık Allah hayırlı haberler almamızı nasip etsin💕 bulantım oldu bu gün de ama üşüttüm sanırım o yüzden anlamıyorum 2 aygır korunmuyorum psikolojik olarak hamilelik olabilir mi diye ona yoruyorum kendimi 🥴

Umarım gebesindir bakalım bu ay görücez artık Allah hayırlı haberler almamızı nasip etsin💕 bulantım oldu bu gün de ama üşüttüm sanırım o yüzden anlamıyorum 2 aygır korunmuyorum psikolojik olarak hamilelik olabilir mi diye ona yoruyorum kendimi 🥴
O bende de oluyor arada mide bulantıları yaşıyorum çok hafif yarın test yapıcam hayırlısı inşallah gebeyimdir 😍🥺inşallah kuruntu değildir

Ayy inşallah hamilesindir. Yaz buraya yarın mutlaka ben sürekli bakacağım😁
Heyecanla bekliyorum🙈 inşallah 2 çizgiyi görürsün güzel enerji yolladım sabah sabah senin için 😄💕
Maalesef kızlar tek çizgi çıktı sabah ilk idrarla yapamadım testi şimdi yaptım ve negatif yarın ilk idrarla denicem ama pozitife dönmez çıksa şimdide çıkardı 😔😞

3 aydır deniyorum ama sadece bu ay ovulasyon testiyle denedim adetime 2 gün var hayırlısı olsun
Canım hiç üzülme daha yeni deniyorsun tabi gönlümüz ister 1 ayda olsun 🙈 ama vakti zamanı vardır önümüzdeki ay güzel haberler alırız umarım daha önce bir gebeliğin oldumu bir de kaç yaşındasın 💕

Canım hiç üzülme daha yeni deniyorsun tabi gönlümüz ister 1 ayda olsun 🙈 ama vakti zamanı vardır önümüzdeki ay güzel haberler alırız umarım daha önce bir gebeliğin oldumu bir de kaç yaşındasın 💕
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah daha önce gebeliğim olmadı nasipse ilk olucak 22 yaşındayım

X