Ovulasyon testi acill bakar mısınız?

İnovite yumurtlama testini 3 ay uyguladım. Sonuçları net gösteriyor ama gebelik oluşmadı. Sonra inovite kullanan başka bir arkadaşım gebe kaldı. Ama o da hiç kullanmamış desem yeri. Sadece gebelik testleri kullanmış. Lh testlerini bana verdi. Ama içimden hiç gelmiyor. Gebelik oluşmayınca ben de saldım. Hatta bu ay da gebe kalacağımı düşünmüyorum. 8 ay geçti. Nasip.
Hakkında hayırlısı olsun inşallah🤲🏻

Yok henüz yapmadım merkeze uzak yerde oturuyorum her zaman çıkmıyorum ayın 20 sinde çıkıcam o zaman test alıcam bugün biraz gögüs ağrısı yaşadım şimdide karın ağrım var kasıklarıma vuran hayırlısı olsun inşallah hamileyizdirr
Ben kendimden pek umutlu değilim yinede en hayırlısını Allah bilir tabi inşallah hamileyizdir.Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Merhaba arkadaşlar benim bugün 19. Günüm günlerdir geçmeyen kasık agrım vardı dünden beri bu ovulasyon testlerini yaptım. Normalde yumurtlama günüm geçen haftaydı o zaman da aynı belirtileri yasadım. Bu testler yeniden yumurtlama olduğunu mu gösteriyor yardımcı olur musunuz 🙏🏻
31 yumurtlama 1 agustos çatlama olmuş gebelik testi yaptin mi canim

31 yumurtlama 1 agustos çatlama olmuş gebelik testi yaptin mi canim
Bu arada 2 Ağustos'ta adetim bitti uygulamaya ve yasadıgım belirtilere göre çatlama 5-6 sında oldu ama o zaman geçti agrılar bi kaç gün sonra tekrar basladı hala da ara ara giriyor agrı ve bacagıma kalcama vuruyor 😢 doktor az su tüketiyor olabilirsin bol su tüket dedi başka da görünürde bişey yok dedi şu an muaallaktayım

X