Ovulasyon testi acill bakar mısınız?

Merhabalar,
Ovulasyon testlerimi ilk defa bu kadar koyu görüyorum pcosluyum. Fakat doktor Progestan ve dostinexs verdi 2 haftadır onları kullanıyorum lh değerlerimi değiştirir mi sizce? Yada yumurtluyor muyum yardımcı olur musunuz?? 💕🥹
Yumurtluyorsun canım bugün tekrr yap pik görene kadar da ilişki devam

İlk 3 sene ben kontrol yaptım bişey yok dendi en son aşılama yaparken eşimde ciddi derecede sperm azlığı hareketsizlik morfoloji sorunu vardı sonra iki sene ayrı kaldık eşim işi yurtdışında olduğundan bende Türkiye'de çalıştığımdan benim iş sözleşmem bitti evraklarımi falan eşim ayarladı yanına geldim sonra geçen ay gittik varikosel varmış sol tarafta ama ameliyat etmediler normal olur dedi
Benim eşimdede varikosel cikti ameliyat oldu ilk ay gebe kaldim sperm sorunuda vardi 1 sene denedik sonunda olmuştu rabbim sizede tez zamanda nasip etsin

Özel sağlık sigortası bu kadar etkilimi ya hiç bilmiyordum söylediğin iyi oldu canım olmazsa bizde yapalım çünkü devlette yine 5 6 bin bulur
Bizim doktor çocuk olmuyor diye söyletmedi sol testis ağrısı var diye yazdı özel sağlık sigortasına o yüzden karşıladılar eğer çocuk olmuyor dersek karşılamaz sigorta dedi inşallah iyi bir doktora denk gelirsiniz derdinize çağre olur birde nerde oturuyorsun

Bizim doktor çocuk olmuyor diye söyletmedi sol testis ağrısı var diye yazdı özel sağlık sigortasına o yüzden karşıladılar eğer çocuk olmuyor dersek karşılamaz sigorta dedi inşallah iyi bir doktora denk gelirsiniz derdinize çağre olur birde nerde oturuyorsun
Yurtdışındayiz biz umarım bakalım inşallah

Yurtdışındayiz biz umarım bakalım inşallah
Bişey dicem ben az önce test yaptım ama öylesine hani aklıma düştü bi test yapim dedim testte ikinci çizgiyi yanlış görmüyorum dimi kuruma çizgisi değil ilk 5 dakikada belli oldu normalde hiçbir hcg testimde böyle görmemiştim

Eklentiler

• IMG_4584.jpeg
    IMG_4584.jpeg
    96,6 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_4579.jpeg
    IMG_4579.jpeg
    116,8 KB · Görüntüleme: 31
Bişey dicem ben az önce test yaptım ama öylesine hani aklıma düştü bi test yapim dedim testte ikinci çizgiyi yanlış görmüyorum dimi kuruma çizgisi değil ilk 5 dakikada belli oldu normalde hiçbir hcg testimde böyle görmemiştim
Var görünüyor bu gebelik testi deme öyleyse 2 gün sonra bir daha yap çizgi belirginleşmeye başlar

Kızlar ayrı konu açmak istemedim, 11i kontrol çizgisinden daha koyuydu değerlendirdik, dün aynı koyuluktaydı değerlendirmedik, anladığım kadarıyla ya dün ya bu gün çatlamış, bu gün ilişki olsa olmuyor mu kaçırmış mı oluyorum artık.? Ateşimde bu gün sabah yükselişe geçmiş
Bu ovulasyon testlerine baktığımız hangi uygulama acaba

X