Ovulasyon hesaplama

bende indirmiştim bilmiyordum crack yapılması gerektiğini şimdi olmaz dğlmi
çok hoşuma gitmişti yaeğer olabiliyorsa bana yardımcı olabilirmisiniz

ya bende indirdim ama benim indirdiğim praoğramda tabloda hiç öyle renklendirme filan yok..nasıl bileceğim olmazsa hangi günüm ne zaman

ya bende indirdim ama benim indirdiğim praoğramda tabloda hiç öyle renklendirme filan yok..nasıl bileceğim olmazsa hangi günüm ne zaman

merhaba tartlım ben de anlamadım bu programın nesi var ne oluyor. ilk zamanlar herkes memnundu gayet iyi çalışıyordu. şimdi ise ya link kırık inmiyor yada indirebilende de düzgün çalışmıyor. benim kullandığım gayet net renkli uyarıyor not bırakıyor ben üzerine not alabiliyorum günlerimi ayarlayabiliyorum. bu programı kullanarak hamile kaldım şimdi. ama size yardımcı olamıyorum artık :KK43: programı silip tekrar yükledim rapidden ama inmiyor kimi zaman yada insede tam sürüm değil süreli kullanım açılıyor anlayamıyorum üzgünüm :KK43::-)uhm::bbo::1no2:

renklendirme oldu..sorunu giderdim.peki doğru tahminleri alabilmek için vücut ısısını filan mutlaka girmek mi gerekiyor.

arkadaşlar cahilliğimi bağışlayın ama luteral faz ne demek..

luteal faz her kadının yumurtlama dönemine verilen isimdir canım. . adet siklüsün kaç günde bir oluosa hani günden güne değişiklik gösteren zaman dilimi.28 gün normalidir ama kiminde 25 kimide 30 gün olabilir 14 gün geri gelerek o gün yumurtlama günü kabul edersin. yumurtlama gününün 3 gün önce ve 3 sonrasını değerlendirmelisin. spermler içimizde 2 gün yaşayabildikleri için gün aşırı bir çalışma yumurtlama gününü yakalamana yardımcı olur. luteal faz da senin vücudunun verimli oldu günler demek.yumurtlama olmazsa yada günün azsa buna da luteal faz defekti yada yetersizlği denir. umarım yardımcı olabilmişimdir :)

keşke bu praoğramı daha önce görseydim..güya kasımın 19 daydı yumurtlama günüm..tabi ki kalamadım..bu proğrama göre 1 aralıktaymış..ya nasıl üzüldüm..çok dengesiz bir adet döngüm var..eylül 2 adet oldum...ekimde olmadım..kasım ayının 5 inde oldum..internetteki hesaplayıcılara göre kasımın 19 unda yumurtlamam olacakdı..işin ilginci ben ayın 19 u geldiğinde vücudumda hiç bir sinyal hissedememiştim..bende vücut ısım artar o gün.bunu hissederim genelde..ama o gün olmamıştı..ya bebek istiyorum bende..arkadaşlarımın hepsi ikinci bebeklerini büyütüyorlar..ama ben tutturamıyorum maalesef gününü...

kan testi yaptırdım aralık 15 te..adetim 10 geçtiği için..sonuç negatifti..ağladım kendimi tutamadım sokağın ortasında..eve geldim biraz kan gelmişti..2 gün sonrada arttı,pıhtı halinde dökülmeye başladı...bu arada arkadaşlar benim göğsümün ağrısı geçmedi..belim ve kasıklarım ağrıyor,ve çok sık tuvalete çıkıyorum.....dr gittiğimde bütün hormonlar normal dedi..adet gecikmelerimin hepsinde bu sonucu alıyorum hep..ama bebiş yok..ilk çocuğumda hemen kalmıştım hamile..

keşke bu praoğramı daha önce görseydim..güya kasımın 19 daydı yumurtlama günüm..tabi ki kalamadım..bu proğrama göre 1 aralıktaymış..ya nasıl üzüldüm..çok dengesiz bir adet döngüm var..eylül 2 adet oldum...ekimde olmadım..kasım ayının 5 inde oldum..internetteki hesaplayıcılara göre kasımın 19 unda yumurtlamam olacakdı..işin ilginci ben ayın 19 u geldiğinde vücudumda hiç bir sinyal hissedememiştim..bende vücut ısım artar o gün.bunu hissederim genelde..ama o gün olmamıştı..ya bebek istiyorum bende..arkadaşlarımın hepsi ikinci bebeklerini büyütüyorlar..ama ben tutturamıyorum maalesef gününü...

hayırlısı canım inş bu program işe yarar doğru kullanmak gerek. adet gününü ister otomatik yap ama düzensizse elle günü sen gir ona göre diğer adet günü başlangıcını o veriyo cinsel ilişki olunca not al vücut ısını gir kız erkek özellikle istediğin varsa işaretle inş doğru zamanı tutarsın canım luteral fazını da yumurtlama gününü de takip et her gün yerine gün aşırı çalşışırsanız daha verimli ve kaliteli olur tatlım
dualarım seninle.. inş sen de bebişine kavuşursun..

arkadasım bısey sorcam.şimdi en son adetını felan girince farklı son dort ayı gırınce farklı tarıhler cıkıyo.dogru olan hangısı fazla bılgı gırmemek mı gırmekmı

arkadasım bısey sorcam.şimdi en son adetını felan girince farklı son dort ayı gırınce farklı tarıhler cıkıyo.dogru olan hangısı fazla bılgı gırmemek mı gırmekmı

birden fazla tarih girmek daha sağlıklı diye biliyorum yani ben de öyle kullandım. çünkü sirkülerinin ortalamasını alarak sağlıklı bi tahmin yapıyor. internetteki ovulasyon hesaplamalarında da mümkünse sondan geriye doğru adet tarihlerini yazınız diyor ama yine de senn bilirsin canım

ben aralık 6 da adet oldum.ama göğsüm şişti dünden beri.birde kasıklarım agrıyo.bugün yogun bı mıde bulantısı yasadım.olabilirmi diyorum ama beklemek lazım ıste

deneme sürümü değilde full olanını nasıl indirebilirim ücretsiz olması lazım..

deneme sürümünü indirdim ama bi haller oldu takvime..acil lazım bu ara bana

Guzel biseye benziyor ya benimde hep duzensiz olur 3 ay yasmin kullandim 28 gunde oldu
yasmin bitti 43 gunde oldum suan 14. Gundeyim klomen kullandim takip yaptiriyordum ama esim zatture olunca hastaneye yattik takipte kaldi bugun gidemedim:KK43: ama akintim falan yok yarin taburcu olucaz insallah evdeki pc ye kurucam ama bundan onceki tarihler yasmine gore olacak dogru olmaz sanirim bu ayida kacirmak istemiyorum.

X