Ovitrille 11.gün

Kuzum inşallah olur Allah'ım gönlündekini sana nasip eylesin inşallah🤲🤲🤲🤲🌼 ben Nisan ayında kürtaj oldum 9 ay gecdi gebe kalamdim. Ve doktora gittim herşey çok güzel dedi bana yumurtalıklar gayet iyi klomen verdi bana yumurtalıkların buyüp büyümedigine bakmak için icdim 1 hafta sonra gittim buyumus dedi çatlatma iğnesi vuruldum evde 12 gün gecdi Allah'ım inşallah banada nasip eder eşimden sperm testi istediler gayet iyi ded
Kaç yumurta oluşmuştu sizde
Rabbim hepimize bu mucizeyi nasip eder inşallah

Bence bugün test yapmayın zor ama birkaç gün daha bekleyin herkesin iğneyi vücuttan atma süresi aynı değil bence bekleyin olumlu da olsa olumsuz da olsa en net sonuç 15. Gün çıkar diyor hep doktorlar. Bende 12 sinde oldum iğneyi sonucu bekliyorum 11. Gün kan verdim değerim çok düşük çıktı üzüldüm doktorum sonraki gün dedi ki daha erken iğnenin etkisi yeni sıfırlanmış olabilir geç döllenme de olabilir hiç olmayabilir de acele etme 15. Gün belli olur dedi evet kimi 11. Gün de anlayabiliyor ama en net sonuç 15. Gün çıkar diye düşünüyorum
Çok teşekkür ederim.

Eklentiler

• IMG_20221128_110625.jpg
    IMG_20221128_110625.jpg
    144,3 KB · Görüntüleme: 74
Kuzum doktor. Ayın 1 de yap dedi ben dayanamadım yaptım bugün iğnenin 13 günü o kadar çok istiyorum ki bir çocuğum olsun🤲🤲🤲😟
Yaa inşallah vardır canım ben silik çizgi görüyorum testinde lütfen tekrarla stres yapma daha test gününe 3 gün varmış şimdiden böyle silik çıktıysa koyulaşabilir testin doğru olduğundan emin olmak adına bir tane daha yap bence

Yaa inşallah vardır canım ben silik çizgi görüyorum testinde lütfen tekrarla stres yapma daha test gününe 3 gün varmış şimdiden böyle silik çıktıysa koyulaşabilir testin doğru olduğundan emin olmak adına bir tane daha yap bence
İnşallah birtanem Allah razı olsun senin bebiş varmı

X