Ovitrille 11.gün

Kızlar çatlama iğnesini 12 aşılamanın 11 günü dün gece çok az miktarda lekelenme oldu. Bu akşam yine kahverengi ve affedersiniz sümüksü kıvamda lekelenme oldu. Bunların dışında hiçbir belirtim yok. Yerleşme kanaması olabilir mi siz böyle bir şey yaşadınız mı?
Benim başıma gelmedi hiç ben iki gebelik geçirdim ikisinde de yerleşme kanaması olmamıştı herkeste olmayabiliyor demekki yada herkes anlamıyor da olabilir ama yerleşme kanamasıni yaşayan çoğu insan duydum

Insallah hayırlısıyla vardır gerçekten bir yıldır belki daha fazladır uğraşıyorum doktor bu ay da ovitrelle vereceğim birdahaki ay olmazsa tüp bebek yada aşılama önerdi ama bir dip not da düştü bu ay yüksek ihtimalle olur demişti insallah olmuştur sizde sağlıkla alın bebeğinizi insallah kucağınıza Rabbım hayırlısıyla gonlumuzdekileri nasip eder insallah
İnşallah olur canım strese girme hiç kafana takma rabbim inşallah yüzünü güldürür dualarım seninle isteyen herkese nasip etsin rabbim ❤️

Kızlar çatlama iğnesini 12 aşılamanın 11 günü dün gece çok az miktarda lekelenme oldu. Bu akşam yine kahverengi ve affedersiniz sümüksü kıvamda lekelenme oldu. Bunların dışında hiçbir belirtim yok. Yerleşme kanaması olabilir mi siz böyle bir şey yaşadınız mı?
Valla benim olmadı o yüzden bı şey diyemiyorum yerleşme kanaması kişiden kişiye değişiyor ama regl olmadığına göre yerleşme kanaması olabilir

Valla benim olmadı o yüzden bı şey diyemiyorum yerleşme kanaması kişiden kişiye değişiyor ama regl olmadığına göre yerleşme kanaması olabilir
Ay çok korkuyorum ya hiç 22 günde adet olmadım ama acaba yarın tamamen regl başlayacak mı diye düşünüyorum. Büyük ihtimalle sabah kan veririm sende herhangi bir belirti oldu mu?

Ay çok korkuyorum ya hiç 22 günde adet olmadım ama acaba yarın tamamen regl başlayacak mı diye düşünüyorum. Büyük ihtimalle sabah kan veririm sende herhangi bir belirti oldu mu?
Canım bende sadece regl olcakmışım gibi sancı oldu hafif bide az baş dönmesi oldu okadar kişiden kişiye değişiyor belirti

Canım bende sadece regl olcakmışım gibi sancı oldu hafif bide az baş dönmesi oldu okadar kişiden kişiye değişiyor belirti
Ben birazdan özel hastanede bHcg baktiracagim tahmini 1 saat sonra belli olur benim de 12. Günüm bakalim ne çıkıyor üç gündür aşırı uyku hali var başka bir belirti yok umarım vardır 😀

P PowerPuffs merhaba hamileliğiniz hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Ben gece ovitrelle vurdum saat 2de yapmam gerekiyordu uyku sersemi Bi 10 dk önce yaptım bir sorun olur mu Bi de bir iki damla dışarı taştı iğneden.. iğne belirtileri ne zaman ortaya çıkıyor şu an hiçbir değişiklik olmadı bende 😅

P PowerPuffs merhaba hamileliğiniz hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Ben gece ovitrelle vurdum saat 2de yapmam gerekiyordu uyku sersemi Bi 10 dk önce yaptım bir sorun olur mu Bi de bir iki damla dışarı taştı iğneden.. iğne belirtileri ne zaman ortaya çıkıyor şu an hiçbir değişiklik olmadı bende 😅
Teşekkür ederim canım❤️ iğnenin 14 günü en sağlıklısı testi ozaman yap dışarı çıkması sorun değil giden gitmiştir zaten inşallah sende hamile kalırsın :))

Merhaba bende bu ayın 15.inde çatlatma iğnesi oldum bu gün 11.gunum test yapmaya korkuyorum
Bence bugün test yapmayın zor ama birkaç gün daha bekleyin herkesin iğneyi vücuttan atma süresi aynı değil bence bekleyin olumlu da olsa olumsuz da olsa en net sonuç 15. Gün çıkar diyor hep doktorlar. Bende 12 sinde oldum iğneyi sonucu bekliyorum 11. Gün kan verdim değerim çok düşük çıktı üzüldüm doktorum sonraki gün dedi ki daha erken iğnenin etkisi yeni sıfırlanmış olabilir geç döllenme de olabilir hiç olmayabilir de acele etme 15. Gün belli olur dedi evet kimi 11. Gün de anlayabiliyor ama en net sonuç 15. Gün çıkar diye düşünüyorum

Bence bugün test yapmayın zor ama birkaç gün daha bekleyin herkesin iğneyi vücuttan atma süresi aynı değil bence bekleyin olumlu da olsa olumsuz da olsa en net sonuç 15. Gün çıkar diyor hep doktorlar. Bende 12 sinde oldum iğneyi sonucu bekliyorum 11. Gün kan verdim değerim çok düşük çıktı üzüldüm doktorum sonraki gün dedi ki daha erken iğnenin etkisi yeni sıfırlanmış olabilir geç döllenme de olabilir hiç olmayabilir de acele etme 15. Gün belli olur dedi evet kimi 11. Gün de anlayabiliyor ama en net sonuç 15. Gün çıkar diye düşünüyorum
Allah'ım sevinçle birbirimize haberler veirriz inşallah eşim bana kiziyor yapma test diye o kadar heyeacan merak ediyorum sizdemi sorun neydi peki

Allah'ım sevinçle birbirimize haberler veirriz inşallah eşim bana kiziyor yapma test diye o kadar heyeacan merak ediyorum sizdemi sorun neydi peki
Benim iki tane çocuğum var ikinci doğumu biraz zor oldu yaklaşık 2 yil sonrasında pcos olduğumu ogrendim bir yıldan fazladır korunmuyorum tedavi goruyorum ilk klomen+ovitrelle tedavisini nisan ayında wldim sonrasında 3 ay glukofen kullandım kullandığım son anda kimyasal gebelik geçirdim sonrasında memlekete gittik falan bu ay doktor tekrardan klomen ovitrelle yazdi ve son kez verdiğini söyledi sonrasında için sevk verdi aşılama yada tüp bebek dedi... Ben aşılama düşünmüyorum doğal yoldan olursa inşallah olur olmazsa Rabbim evlatlarıma hayırlı uzun ömür nasip etsin napalim nasip değilmiş diyoruz. Sizin probleminiz nedir acaba

X