Ovitrille 11.gün

Benim iki tane çocuğum var ikinci doğumu biraz zor oldu yaklaşık 2 yil sonrasında pcos olduğumu ogrendim bir yıldan fazladır korunmuyorum tedavi goruyorum ilk klomen+ovitrelle tedavisini nisan ayında wldim sonrasında 3 ay glukofen kullandım kullandığım son anda kimyasal gebelik geçirdim sonrasında memlekete gittik falan bu ay doktor tekrardan klomen ovitrelle yazdi ve son kez verdiğini söyledi sonrasında için sevk verdi aşılama yada tüp bebek dedi... Ben aşılama düşünmüyorum doğal yoldan olursa inşallah olur olmazsa Rabbim evlatlarıma hayırlı uzun ömür nasip etsin napalim nasip değilmiş diyoruz. Sizin probleminiz nedir acaba
Kuzum inşallah olur Allah'ım gönlündekini sana nasip eylesin inşallah🤲🤲🤲🤲🌼 ben Nisan ayında kürtaj oldum 9 ay gecdi gebe kalamdim. Ve doktora gittim herşey çok güzel dedi bana yumurtalıklar gayet iyi klomen verdi bana yumurtalıkların buyüp büyümedigine bakmak için icdim 1 hafta sonra gittim buyumus dedi çatlatma iğnesi vuruldum evde 12 gün gecdi Allah'ım inşallah banada nasip eder eşimden sperm testi istediler gayet iyi ded

Kuzum inşallah olur Allah'ım gönlündekini sana nasip eylesin inşallah🤲🤲🤲🤲🌼 ben Nisan ayında kürtaj oldum 9 ay gecdi gebe kalamdim. Ve doktora gittim herşey çok güzel dedi bana yumurtalıklar gayet iyi klomen verdi bana yumurtalıkların buyüp büyümedigine bakmak için icdim 1 hafta sonra gittim buyumus dedi çatlatma iğnesi vuruldum evde 12 gün gecdi Allah'ım inşallah banada nasip eder eşimden sperm testi istediler gayet iyi ded
Insallah olmuştur o zaman bir sıkıntı olmamasına çok sevindim şansınız daha yüksek olur Allah in izniyle

Kızlar merhaba ilk defa klomen kullandım adetimin 5.günü başladım 3 tane yumurtam oluşmuş ovitrille çatlatma iğnesi vuruldum 36 saat sonra ilişkiye girdik sonra aralıklarla ilişkiye girin dedi doktor iğnenin 9.gunu test yaptım negatif çıktı etkisi çabuk mu gitti sizde ne zaman gitti 11 gün yine test yaptım negatif çıktı sol kasıgımda hafif ağrı var arada bı başım dönüyor başka bı belirtim yok adetimde düzensiz günümü de tam bilmiyorum benim gibi olupda hamile olan var mı lütfen cevaplayın ?
Canım öncelikle hayırlı olsun gözünüz aydın Rabbim sağlıkla kucağnıza alabilmeyii nasip etsin..💕🌺 pkos var mıydı sizde?

Kuzum merhaba bende iğne vurali 13 gün olacak sizce evde idarda testi yapsam cıkarmi doktor ayın 1 yap dedi çok merak ediyorum
Valla hiç bilmiyorum canım ama okuduklarıma göre bazen gebelik olmasa bile yalancı pozitif çıkıyormuş iğnenin etkisinden dolayı gerçi yarın 2 hafta olacak sabah yap istersen inşallah hayırlı sonuçlar çıkarrr 💕

X