Ovitrille 11.gün

Kızlar bugün 11 günüm iki kere normal test yaptım negatif çıktı şimdi erken test yaptım böyle oldu sizde de böyle olan var mı hamile miyim ?
IMG-20221115-WA0007.jpg

Ben de 12. gündeyim ama hiç bir belirtim yok hala bugün randevu aldım bari kiste falan dönştüyse adet söktürücü tarzı şeyler belki verir bilmiyorum

Evet canım hamileyim
Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin 🙏 göğüs ağrısı belirtin oldu mu ya da ne xaman başladı seninle sürecim aynı bende bugün 12. günüm ama arada bir kasık ağrısından başka hiç bir belirtim yok akıntı ya da göğüs şişliği ağrısı yok

Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin 🙏 göğüs ağrısı belirtin oldu mu ya da ne xaman başladı seninle sürecim aynı bende bugün 12. günüm ama arada bir kasık ağrısından başka hiç bir belirtim yok akıntı ya da göğüs şişliği ağrısı yok
Sağol canım ❤️ hiç bir belirtim olmadı arada regl olcakmışım gibi kasiklarima ağrı giriyordu ama geçiyordu göğüs hassasiyetim olmadı yada ne biliyim yerleşme kanamam olmadı erken test yaptım çok silik çıktı sonra içime şüphe düştü dün ilk idrarla erken test yaptım pozitifi gördüm bugün kan verdim kandada çıktı bakalım hayırlısı bence sende bı test yap erken test al ama

Sağol canım ❤️ hiç bir belirtim olmadı arada regl olcakmışım gibi kasiklarima ağrı giriyordu ama geçiyordu göğüs hassasiyetim olmadı yada ne biliyim yerleşme kanamam olmadı erken test yaptım çok silik çıktı sonra içime şüphe düştü dün ilk idrarla erken test yaptım pozitifi gördüm bugün kan verdim kandada çıktı bakalım hayırlısı bence sende bı test yap erken test al ama
İnşallah sağlıkla devam eder sağlıkla da kucağına alırsın . Ben gittim doktora 4 yunurta vardı 3 ü çatlamış birisi 3,5 cm kiste dönüşmüş tam da hissettiğim gibi olmuş. Bekle dedi haftaya adet olursan düşer o da dedi. Olmazsam falan deyince gebelijkte 3 4 ay daha durup kendi kendine gidebilir dedi🤨 böyle bişey duydun mu hiç

Teşekkür ederim canım bugün verdim 98 çıktı
Merhaba size birkaç soru sorabilir miyim :) Benim iğnenin 9. Günü idrar testinde pozitif görünüyor çoğu kişi 10. Güne kadar iğnenin etkisinin geçtiğini söylüyor keza ben nisan ayında 9. Gün kan vermiştim değer 4.2 çıkmıştı yani yoktu yarin 10. Gün kan versem erken mi olur acaba? Birde herhangi bir belirtiniz oldu mu benim hiçbir belirtim yok şuan duphaston kullaniyorum gebelik oluşturma tutulması icin 2 Gün var bitmesine ilacı içmediğim zaman kasiklarimda aşırı ağrı oluyor bu kadar..

Merhaba size birkaç soru sorabilir miyim :) Benim iğnenin 9. Günü idrar testinde pozitif görünüyor çoğu kişi 10. Güne kadar iğnenin etkisinin geçtiğini söylüyor keza ben nisan ayında 9. Gün kan vermiştim değer 4.2 çıkmıştı yani yoktu yarin 10. Gün kan versem erken mi olur acaba? Birde herhangi bir belirtiniz oldu mu benim hiçbir belirtim yok şuan duphaston kullaniyorum gebelik oluşturma tutulması icin 2 Gün var bitmesine ilacı içmediğim zaman kasiklarimda aşırı ağrı oluyor bu kadar..
Normal kaset teste görüyorsan 11 gün tekrar yap daha koyuysa ihtimal var belirti herkese göre değişiyor benimde kasiklarimda ağrı olmuştu ama diğer belirtiler olmadı

Bı kaç gün sonra tekrar deneyin negatife dönüp pozitif olması lazım yani ilacın etkisi geçip tekrar yükselmesi lazım testin fotoğrafları atar mısınız

Bı kaç gün sonra tekrar deneyin negatife dönüp pozitif olması lazım yani ilacın etkisi geçip tekrar yükselmesi lazım testin fotoğrafları atar mısınız
Ben önceki günlerde test yapmamıştım negatiften mi döndü yoksa igne etkisi devam ediyor mu bilemiyorum bir tek bugün yaptım. Resimlerini ekliyorum 🙂

Eklentiler

• 20221119_100406.jpg
    20221119_100406.jpg
    114,3 KB · Görüntüleme: 64
Canım ilk beş dakika içinde çıktıysa hamile olabilirsin bu hcg 4 olsa böyle çıkmaz:)
Insallah hayırlısıyla vardır gerçekten bir yıldır belki daha fazladır uğraşıyorum doktor bu ay da ovitrelle vereceğim birdahaki ay olmazsa tüp bebek yada aşılama önerdi ama bir dip not da düştü bu ay yüksek ihtimalle olur demişti insallah olmuştur sizde sağlıkla alın bebeğinizi insallah kucağınıza Rabbım hayırlısıyla gonlumuzdekileri nasip eder insallah

Kızlar çatlama iğnesini 12 aşılamanın 11 günü dün gece çok az miktarda lekelenme oldu. Bu akşam yine kahverengi ve affedersiniz sümüksü kıvamda lekelenme oldu. Bunların dışında hiçbir belirtim yok. Yerleşme kanaması olabilir mi siz böyle bir şey yaşadınız mı?

X