Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Rabbim en kolayından ve en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin diyelim o zaman

Bencede en mantıklısı ben çalışıyorum ama aklımdan çıkmıyordu acaba olcak mı diye

Vücudumuza neler yüklüyoruz resmen. Tüm ayarlarla oynuyoruz :) rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın. İnsülin direnci var mı diye kontrol amaçlı hap kullandım yerden yere vuruyordu sabah akşam ağlıyordum kıvranıyordum ağrıdan. Şimdi hatırlamıyorum bile
İnşallah gerek kalmaz ama gerekli olursa Dr başka seçeceğim konuşurum bunu da. Hatta direkt aşılamadan giderim catlatma olmuyor anladık çünkü
Bence de değiştir canım doktorunu. Ben bu doktorla beraber 6-7 farklı doktora gittim. En iyisini bulana kadar. Hiç pişmanlığım yok çok şükür. Çocuk Tekrar düşünürüm ve olmazsa yine aynı doktora giderim.

Bencede en mantıklısı ben çalışıyorum ama aklımdan çıkmıyordu acaba olcak mı diye
Benim eşim çalışmamı istemiyordu evlenince çalışmayı bıraktım. Evlendikten sonra da çalışmamı istemedi. Ben stresten kafayı yiyordum tüm düşüncelerimle başbaşaydım. 1 yılda 27 bebek yeleği 8 bebek ceketi tulumlar atkılar jileler patikler aklınıza ne gelirse örmüştüm fazla fazla stresten :) artık siz düşünün ben durumun vahimliğini. O konuda şanslısınız çalışıp az da olsa kafanızdan atabilirsiniz

Haklısınız evde olunca daha çok strese giriyor insan bu zorluklara rağmen çocuk sahibi olmanıza çok sevindim musmutlu büyütün inşallah

Okadar ilaca rağmen direk 0 çıkması kanda sizcede çok ilginç değil mi ? 1 veya 2 olsa hadi neyse de

Dr konusunda haklısın çalışmaya başlayınca zor olacak ama deniycem elimden geleni.
İkisinin farklı zorlukları olduğunu düşünüyorum belki işimin nobetli olmasından kaynaklı olabilir. Ovulasyon testini aksatmadan yapmak mümkün olmuyordu mesela pik gördük 3 gün değerlendirmemiz imkansız çünkü illa nobet denk geliyor. Artı iş fiziksel olarak da çok yorucu bebeğin tutunma aşamasını düşünürsek. Ücretsiz izin almışken 2 ay denedim evdeyim şartlar uygun hale geldi fiziksel olarak da vakit olarak da. eee bu sefer de evde olduğumdan çok daha fazla düşündüm o da sıkıntı oldu. Yani ne türlü olursa olsun bu mevzular sıkıntılı oluyormuş ikisini de tadan biri olarak iş yerinde de doguranı bebek gormesi bitmez soru soranı bitmez. Arkadaşlarımın bebeklerine az ormedim ben de ama kendime hiç bırakmadım nasip olmazsa bakıp üzülürüm diye bekarken annemle arkadasimin bebegi icin orduklerimizden annem ayırmış torunlarım için diye ama onlar onun evinde ben koyma dedim ama kendisi de extra örüp koymus. Şimdi sıkılınca anahtarlık oyuncak falan örüyorum hobi niyetine işte ama Youtubeda kaydettiğim beğendiğim modelleri silmeye kıyamadım belki Bi gün kendim jcin lazım olur kim bilir

Olur Allah'ın izniyle canım. Şüphen olmasın. Herkese verecek sizi mi seçecek rabbim. Hanesinde bol bol var sadece vakti var işte. Zahmetsiz rahmet olmuyor maalesef

Sağolasın canım Allah razı olsun. :) şimdi ki aklım olsa ah yapmayacağım çok şey var da geçti gitti o günler. Şimdi akışına bırakın ilerde çocuk olunca çok stres yapacaksınız zaten :) kızım o kadar zor bir bebekti ki çevremdeki herkes soran olursa 1 değil 5 çocuğum var de derlerdi :) :) . Bu iyi günleriniz. Ben şimdiden söyleyeyim ilerde çok duyacaksınız :) P parla1212 P papatyamm13

Ovitrelle kaç tane vuruldunuz aynı anda yani 1 tane mi 2 tane mi

Neyse hayırlısı artık
İğneden kaç gün sonra regl olmak normal bugün 15.günüm regle 2 gün var.

Sağolasın canım Allah razı olsun. :) şimdi ki aklım olsa ah yapmayacağım çok şey var da geçti gitti o günler. Şimdi akışına bırakın ilerde çocuk olunca çok stres yapacaksınız zaten :) kızım o kadar zor bir bebekti ki çevremdeki herkes soran olursa 1 değil 5 çocuğum var de derlerdi :) :) . Bu iyi günleriniz. Ben şimdiden söyleyeyim ilerde çok duyacaksınız :
İğneden kaç gün sonra regl olmak normal bugün 15.günüm regle 2 gün var.
16. Gün diye biliyorum canım

Teşekkür ederim gecen ay 15.gun olmuştum iki güne olurum diye tahmin ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…