Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Bozma moralini canim onumuzdeki aya inşallah benimde çok sancılı geçiyor ignedenminacaba bilmiyorum kivraniyorum
Benimde aynı şekil zaten ağlayasım vardı karnım ağrıyor diye iyice ağladım döktüm içimi (( dört yıl oldu beklemek ne kadar zormuş bu ay dinleneceğim önümüzdeki ay tüp bebek için başvuracağız inşallah

Evt çok zor hakkında hayırlısı olsun canım ..bende macun denemeyi düşünüyorum bakalım

Malesef adet oldum o kadar kötüyüm ki tarifsiz…

Çok üzüldüm ya benim de testler silik çıkıp durdu ama kanda 1,88 geldi 14. Gündü zaten sonraki gün de regl oldum. İkimizin de vücudundan geç atılıyor demek ki bu ilaç. Artık teste falan inanmam ben zaten bu ay da ümitli değilim 2. Kez catlatma deniycem bu sefer de olmazsa başka Dr ve yöntem icin araştırmaya girisecegim. Bizim 6 ay oldu süre olarak az ama yaşlar dezavantaj benim 32,5 oldu yaşım. Dr da beklemenin gereği yok diyor yaştan dolayi zaten bekledikçe sans azalacak.. bugün kontrole gittim yumurtalar küçük hala ve geçen ay ilk kontrolde daha çok yumurta vardı. Femarayi tekrar devam et günde 1 tane dedi. Aşılama mi denesek bu ay ama hsg çekilmedi senin o da yok dedi kararsız kaldı. Rahim kalinligi desen o an soramadım ama sanırım ince, çarşamba tekrar bakacak o zaman tekrar konuşacağız ne olacağını hiç bilmiyorum umitsizim açıkçası.. aşılama yapsa şansım nedir hsg çektirmeye korkuyorum onunla uğraşacağıma direkt tüp bebek için Bi görüşme mi yapsam çünkü bedenen de psikolojik olarak da bu hormon ilaçları beni çok etkiledi zayıfım bir de.. Sen uzun zamandır uğraşıyormuşsun kim bilir ne yollardan gectin.. sence ne yapmalıyım

İnstg noktabal var hayıt macunu diye geçiyor senin hastaligana göre hazirlaniyor..bununla hamile kalanları okudum doğal zararsiz bişey denemekten bişey çıkmaz
Ben zamanında kilo almak için öyle ballı dogal karışım denedim alerji yaptı ve çarpıntı oldu o yüzden bitkisel şeylerden de korkuyorum. İnşallah işine yarar senin

Bozma moralini canim onumuzdeki aya inşallah benimde çok sancılı geçiyor ignedenminacaba bilmiyorum kivraniyorum
Evet benim de öyle oldu.. normalde de çok sancılı geçer benim ama usuttugumde falan acayip kötü oluyorum bu ay da sanki usutmus gibi acayip kotuydum ağrı kesicilerle bile duramadım femaranin ilk günü olmasına rağmen ağrı kesici içmek zorunda kaldım Dr a sordum normal mi diye evet dedi ilaçlar yapar böyle

Bi de igneye rağmen yumurtanın catlamamis olma ihtimali var mi geçen ay icjn neden olmamıştır merak ediyorum dedim. Catlamamis olsa kist oluşurdu dedi. Kist olmaması çatladığının göstergesi yani genel Bi bilgi olarak yazayim birilerinin işine yarar belki. Başka sebebi var demek ki olmamasının geçen ay

Ben kontrol de gitmedim olmamıştır inşallah kist felan ama bence çatladı çünkü çok pelteli kanamam var 3 gün olmasına ragmen

Ben kontrol de gitmedim olmamıştır inşallah kist felan ama bence çatladı çünkü çok pelteli kanamam var 3 gün olmasına ragmen
Bu ay benim de öyle geldi evet. Olmamıştır inşallah ya zaten olsa da birsey yapmıyorlar sanirim 1 ay erteleniyor tedavi ama unutmazsam sorayım senin için çarşamba günü gidince

Benim de bı film kaldı cektirmedigim ..iatersen aşılamadan önce çektir .yaşın daha genç hemen tüp bebek düşünme bencw

Ne eşimde ne de bende hiç bir sorun yok ders senelik evliyiz benimde yaşım 32 beni de bu korkutuyor zaten yumurtlamada çatlamada değerlerde hiç bir sıkıntı yok hsg de çektirdim rahimden parça da alıp incelediler çok sancılı süreçlerden geçtim çok yıprandım ben Ankara şehir hastanesine gidiyorum aslında cok memnunum ama sürekli aşılama yapıyorlar bir sorun olmadığı için de tüp bebeğe yönlerdirme olmuyor doktor zaten aşılamamın tutma oranı normal ilişkiyle aynı demişti tabiki tutanda var nasip orası ama bu ay gitmek istemedim çünkü yine aşılama yapacaklar ben o zor yoldan tekrar geçmek istemiyorum çok ağrım oldu şimdi de adet ağrısı çekiyorum. Dediğiniz gibi psikolojik olarakta Çöktüm sürekli rüyamda Bebek görüyorum ara vermeyi düşünüyorum. Zaten bu pskiojiyle herhangi bir tedavinin işe yarayacagını sanmıyorum sizin daha çok yeniymiş evet yaş faktörü var ama o kadar da takmayın kafaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…