Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Benim arkadaşım da 4 yıl beklemiş sebep yokmuş. 4 yılın sonunda tam pes ettiği ay gebe kalmış hatta eşi testi zorla yaptırmış o kadar ki olmuyor modundaymis arkadaşım. Siz de dinlenin imkan varsa tatil yapın uzaklaşın belki daha iyi olur herşey. Rabbim en yakın zamand en güzel en kolay şekilde size de nasip etsin

Benim 2. Ayım tedavide, femara+catlatma ignesi deniyoruz işte eğer bu ay da olmazsa Dr umla bunu da konuşurum teşekkür ederim

Benim 2. Ayım tedavide, femara+catlatma ignesi deniyoruz işte eğer bu ay da olmazsa Dr umla bunu da konuşurum teşekkür ederim
Aynen çünkü tüplerin durumu sadece hsg de belli oluyor yani Allah korusun tüplerde bir sıkıntı varsa o iğneler zaten boş yere zaman kaybı boş yere stres oluyor benim doktorum tedaviye başlar başlamaz rahim filmini önerdi

Benim bı Dr garipti ilk başta tüp bebek dedi benden hiç ümitli değil ...ya ignedenmi nedeen böle oldu bu ay bilmiyorum saat kaç oldu yatamiyorum ağrıdan hiç yasamadigim ağrı bu sanki alt taraftan oyuyorlar karnıma doğru 3 gundurnuyku yok

şuanki durumunuz nedir çatlatma iğnesinde hcg oldugundan dolayı hamilelik belirtilerini yaşatıyor diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…