Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Ne eşimde ne de bende hiç bir sorun yok ders senelik evliyiz benimde yaşım 32 beni de bu korkutuyor zaten yumurtlamada çatlamada değerlerde hiç bir sıkıntı yok hsg de çektirdim rahimden parça da alıp incelediler çok sancılı süreçlerden geçtim çok yıprandım ben Ankara şehir hastanesine gidiyorum aslında cok memnunum ama sürekli aşılama yapıyorlar bir sorun olmadığı için de tüp bebeğe yönlerdirme olmuyor doktor zaten aşılamamın tutma oranı normal ilişkiyle aynı demişti tabiki tutanda var nasip orası ama bu ay gitmek istemedim çünkü yine aşılama yapacaklar ben o zor yoldan tekrar geçmek istemiyorum çok ağrım oldu şimdi de adet ağrısı çekiyorum. Dediğiniz gibi psikolojik olarakta Çöktüm sürekli rüyamda Bebek görüyorum ara vermeyi düşünüyorum. Zaten bu pskiojiyle herhangi bir tedavinin işe yarayacagını sanmıyorum sizin daha çok yeniymiş evet yaş faktörü var ama o kadar da takmayın kafaya
Benim arkadaşım da 4 yıl beklemiş sebep yokmuş. 4 yılın sonunda tam pes ettiği ay gebe kalmış hatta eşi testi zorla yaptırmış o kadar ki olmuyor modundaymis arkadaşım. Siz de dinlenin imkan varsa tatil yapın uzaklaşın belki daha iyi olur herşey. Rabbim en yakın zamand en güzel en kolay şekilde size de nasip etsin🤲

Benim arkadaşım da 4 yıl beklemiş sebep yokmuş. 4 yılın sonunda tam pes ettiği ay gebe kalmış hatta eşi testi zorla yaptırmış o kadar ki olmuyor modundaymis arkadaşım. Siz de dinlenin imkan varsa tatil yapın uzaklaşın belki daha iyi olur herşey. Rabbim en yakın zamand en güzel en kolay şekilde size de nasip etsin🤲

Benden hemen rahim filmi istemişlerdi çünkü tüpler tıkalı olduğu zaman aşılamada tüp bebekte bir işe yaramıyor mecbur çekilmeniz lazım benim arkadaşımın sol tüpü kapalıymış filmden sonraki ay hamile kaldı
Benim 2. Ayım tedavide, femara+catlatma ignesi deniyoruz işte eğer bu ay da olmazsa Dr umla bunu da konuşurum teşekkür ederim

Benim 2. Ayım tedavide, femara+catlatma ignesi deniyoruz işte eğer bu ay da olmazsa Dr umla bunu da konuşurum teşekkür ederim
Aynen çünkü tüplerin durumu sadece hsg de belli oluyor yani Allah korusun tüplerde bir sıkıntı varsa o iğneler zaten boş yere zaman kaybı boş yere stres oluyor benim doktorum tedaviye başlar başlamaz rahim filmini önerdi

Aynen çünkü tüplerin durumu sadece hsg de belli oluyor yani Allah korusun tüplerde bir sıkıntı varsa o iğneler zaten boş yere zaman kaybı boş yere stres oluyor benim doktorum tedaviye başlar başlamaz rahim filmini önerdi
Benim bı Dr garipti ilk başta tüp bebek dedi benden hiç ümitli değil ...ya ignedenmi nedeen böle oldu bu ay bilmiyorum saat kaç oldu yatamiyorum ağrıdan hiç yasamadigim ağrı bu sanki alt taraftan oyuyorlar karnıma doğru 3 gundurnuyku yok

Merhabalar femara kullanıp daha sonra catlatma iğnesi ovitrelle vuruldum. Bugün iğneden sonraki 7. Günüm. Yaşadığım belirtiler iğneden mi gebelik belirtisi olma ihtimali var mi ayırt edemiyorum. Benimle aynı durumda olanlara fikir olması için ayni yolla gebelik yasayan kisiler gün gün yaşadığı belirtileri yazabilir mi?🙏
Benim yaşadığım belirtilere gelirsek; iğneden itibaren ilk iki gün belirgin kasık ağrıları ve klasik yumurtlama gunu olan akinti yani akışkan, uzayan ve yumurta aki gibi renksiz akıntı. 2 gün bu sekilde oldu (yumurtlama belirtisi olduğunu düşünüyorum)
Sonraki günlerde kasık ağrısı bazen sağ bazen sol bazen tüm kasık ağrısı oldu. Gaz ve şişkinlik bariz hale geldi rahatsız edecek boyutta. Geceleri ateş basarak uyanıyorum ve geceden sabaha 2-3 kez idrara çıkıyorum. Beyaz renkli süt kıvamı akıntı var son 3 gündür de. Ayrıca önceki gün biraz hızlı oturduğumda bıçak saplanır gibi his yaşadığımı canımın acılmasıyla farkettim. Bunlar yerlesme belirtileri olabilir mi aynı şeyleri yaşayan var mı?
şuanki durumunuz nedir çatlatma iğnesinde hcg oldugundan dolayı hamilelik belirtilerini yaşatıyor diye düşünüyorum

X