Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Çok fena sırtımı mi düşüneyim kasıklarımda yeni başladı Allah yardımcımiz olsun daha önce vurulunca hiç böyle olmamisti
Hatta bu ay için kararsızdim ama sonra regl olup üzülünce bebek isteği ağır bastı eğer bebeğim olacaksa çektiğime değecek dedim Bi daha deniycem

7 gün daha çok erken yani birsey diyemiycem ama vücut her gün aynı olmuyor ki. Testlere de güvenmiyorum bu ay yasadiklarimdan sonra açıkçası

Amin inşallah Valalhi bakalım ne olacak çok gerginim eşimi bike anlamıyorum gözünün üstünde kas var dese kavga çıkarmaya başladım
Ya insanın her yeri ağrıyıp hassasiyeti olunca agresif oluyor bir de hormon yükleniyoruz alt üst oluyoruz iyice. Ben de öyle oldum hatta istemiyorsan söyle bırakalım falan dedim gelecek ay uğraşmayalım olmazsa da daha şimdiden beni anlamıyorsun bu süreç nasıl geçecek de bilmem ne de neler neler şimdi regl 3. Gunu hormonlar yatismaya başlayınca komik geliyor beni bu aralar bazen gorme bazen duyma dedim eşime geçen gün salim kafayla, hormonlarim alt ust dedim o da elinden geleni yapacagini soyledi bu ay bakalım ikimiz de bilmiyorduk bu süreci beraber öğreniyoruz eşlerimizle beraber olur öyle ya

Vallahi benim ki hayırlısı olsun Allah'a bıraktım olur biz deniyoruz diyor öyle dedikçe sanki batıyor diyor sende keşke benim gibi yapsan

Bende 19 gecesi çatlatma iğnesi oldum 21 de aşılama çok fazla kasıklarıma Ağrı vuruyor acaba kist mi oldu çünkü bebek değilse bu ağrı normal değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…