Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah <3 ben fazla umutsuz olduğumdan bugun fark ettim 10 gün geçtiğini. Reglimi bekliyorum
Senin için çok daha fazla umut var daha 10 gün olmuş karalara bağlama hepimiz pozitif olalım lütfen Allah'ım çok amin

İlaç içme canim bana Dr ağrı kesici kullanma demişti... vercem kanı az kaldı sonucuda hemen burda paylascam

Arkadaşım da sen gibi ilaç almak zorunda kaldı tedaviyi iptal etmedi doktor. İnşAllah sana da gerek kalmaz vakit kaybetmezsin canım :)
Dr a sordum ağrı kesici içtim femara devam etmemde sorun var mı diye. Yok dedi şükür

Bende 21 ağustosta aşılama oldum ağrılarım devam ediyor 8. Günüm bugün diğer günler test iğnenin etkisi ile pozitifti bugün negatif tekrar pozitife dönermi sizin nasıl oldu acaba sizden başka kime sorabilirim bunu bilmiyorum cevaplarsanız çok sevinirim

Ben 11 ve 15 gün test yaptım hep negatifti .sizin erken henüz .tabiki pozitife dönebilir ..

Ben 11 ve 15 gün test yaptım hep negatifti .sizin erken henüz .tabiki pozitife dönebilir ..
Benim bir hafta oldu iğne vurulali ilginç şekilde ovulasyon açık renk gebelik testi pozitif bir kere daha denemiştim hep negatifti sırtım ağrıyor birde vücudum çok sıcak böyle olmamıştı hiç her yerim ağrıyor birde benim hiç akıntım olmuyor catlatmada bilmiyorum adet agrimda akintimda hiç olmaz

7 gün olduysa pozitif olması normal ...iğnenin etkisi geçmemiştir ..

Daha erken sizinki dönebilir. Benim Dr 14. Gün hcg baktir demisti. Catlatma ignesi yapıldı benim ama. Ben hiç negatifi görmedim mesela 11. Gün başladım 14. Gün dahil erken gebelik silik çıktı kan verdim 1.88 geldi yani negatifti. Regl oldum zaten akşamına.. bugün yeniden femara başladım ben. Testlerin markasına da bağlı galiba

Ben de çok fena olmuştum ya bi de gebelikte olabilecek ne kadar belirti varsa yaşadım resmen 11-12-13-14 günler testim silik çizgi ve kanda negatif çıkıp regl oldum tam bir fiyaskoydu şimdi bugün 2. Denemeye başladık bu sefer hiçbirine inanmiycam bu belirtilerin

Ben daha önce düşük yaptım hiç olmadı böyle iğne vurulunca da olmadı dudaklarıma karpuz yerken karpuz koydum düşün yanıyorum birde benim hiç akıntım olmuyor gözlerim yanıyor belim ve kasıklarım da yeni başladı bir hafta da kendimi sartlandirmak istemiyorum ama benim diğer iğnede hiç pozitif görmedim ovulasyon çok silik gebelik kıpkırmızı ovulasyon da da kırmızı olması lazim sağdaki ovulasyon diğeri gebelik anlamadım vallahi ağzımdan ejderya çıkıyor kizzzz

Eklentiler

• 1000085602.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 14
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…