Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Evt öle diyorlar ama olsa çıkardı diye düşünüyorum ..negatif girmek çok yordu beni
Maalesef bende sizin gibiyim martta kimyasal gebelik geçirdim ve bir daha da pozitif göremedim her defasında negatifi görmek beni de tüketti bende şu an beklemedeyim inşallah bu sefer olur

Maalesef bende sizin gibiyim martta kimyasal gebelik geçirdim ve bir daha da pozitif göremedim her defasında negatifi görmek beni de tüketti bende şu an beklemedeyim inşallah bu sefer olur
Bende 3 yıl önce geçirdim kimyasal ve bidaha olmadı umarım olur artık

Böyle biri ile muhabbet ettim onlarında durumu sizin gibiymiş hsg çekilmiş ve eşiyle beraber her gün keçi boynuzu kendisini incir tüketmişler doğal yolla 2 ay sonra gebelik elde etmişler
Benim amh düşük yaş 40 tek yaptirmadigim rahim filmi kaldı bu ay olmazsa onu yaptircam artik

Benim amh düşük yaş 40 tek yaptirmadigim rahim filmi kaldı bu ay olmazsa onu yaptircam artik
Umarım şu an hamilesinizdir ve gerek kalmaz ama eğer ki değilseniz ve yaptırırsanız anestezi almadan yaptırmayın çünkü inanılmaz ağrılı bir işlem ben anestezi olmadan yaptırdım 2 dklık bayılma yaşadım

Geçmiş olsun sizede Evet oleymis yok yaptırmam zaten anestezi olmalı umarım hhamileyimdir gözüm segiriyor sabah beri teyze komşum var onunla denk geldim gözüm segiriyor dedim mutlu haber geliyor dedi inşallah netten de baktım sevinçli haber diyor

Yaaa hadi inşallah şu yazdıklarınız okudum ben heyecanlandım sonucunuzu lütfen paylaşmayı unutmayın ama herhalde ben olsam şu an yapmıştım sonra bir daha tekrarlardım

Yok sabrediyorum yapmamak için elbette haber veririm sonucu
Benimde 4 Eylül adet günü gösteriyor 30 da döngüye gireceğimi ama inanılmaz belim ağrıyor göğüslerim çok gergin ve kasığımın sağ tarafında batma oluyor çığlık attım acıdan o kadar düşünün ben heyecanla bekliyorum.

Bana da doktorun söylediği şey kandan negatif olmadıkça hiç bir şeyin belli olmadığı yönünde. 15 gün kanda negatifse mesela 20 gun degısmeyecegı. Sen o sınırı geçmişsin Bence korkma ve kandan testini ver hayırlı haberi bekle inşallah :) strese gerek yok. Bu dönemde uzak durulması gereken enn temel şey stres :)

Aleykümselam ben de ısrarla kan ver diyorum ikna edemedim inşallah hepimiz burda sevincimizi paylaşırız bu sefer. Benim aşırı regl ağrım var ağrı kesici aldım femara içmekte sıkıntı olur mu acaba ya Dr a msj attık daha dönmedi

İlaç içme canim bana Dr ağrı kesici kullanma demişti... vercem kanı az kaldı sonucuda hemen burda paylascam

Hadi bakalım senden de güzel haberler alalım insallah

Vercem vercem az kaldı kopsun su dananın kuyruğu artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…