Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Nasıl yaptın canim idrar akisinami tuttun kaç saniye tuttun
Ben kap kullandım çünkü bazı yaptiklarim idrarı hemen aldı bazıları almadi. Idrar miktarı tamamen ıslatmaya yetmezse bu sefer de doğru çıkmaz ne olur ne olmaz kaba daldirdim. test yeri tamamen islandiktan sonra kapağı kapatıp düz zeminde beklettim

Bende 19 gecesi çatlatma iğnesi oldum 21 de aşılama çok fazla kasıklarıma Ağrı vuruyor acaba kist mi oldu çünkü bebek değilse bu ağrı normal değil
Benim aşılama olmadi ama ağrı çok yaşadım ben de. kistten de korktum bugün kontrole gittim temiz dedi şükür. Çok şiddetli ağrı varsa bulanti kusma karında şişlik kilo artışı idrarda azalma gibi şeyler yaziyordu yanlis hatirlamiyorsam, yumurtaliklarin aşırı uyarilmasindan olabiliyormuş Google dan bak ohss diye geçiyor ama çok ciddi şikayetler o yazanlar. eğer öyle çok fazla şikayetin varsa Dr la iletişime geçersin. Yine de net bilgim yok benim de ilkti catlatma ve arastira arastira öğrenmeye çalışıyorum. Senin aşılama bi de onun hakkında hiç bilgim yok yani belki onda daha farklı şikayetler olabiliyordur yanlış yönlendirmek istemem

Ben de çok fena olmuştum ya bi de gebelikte olabilecek ne kadar belirti varsa yaşadım resmen 😅 11-12-13-14 günler testim silik çizgi ve kanda negatif çıkıp regl oldum tam bir fiyaskoydu😅 şimdi bugün 2. Denemeye başladık bu sefer hiçbirine inanmiycam bu belirtilerin Bem

Benim aşılama olmadi ama ağrı çok yaşadım ben de. kistten de korktum bugün kontrole gittim temiz dedi şükür. Çok şiddetli ağrı varsa bulanti kusma karında şişlik kilo artışı idrarda azalma gibi şeyler yaziyordu yanlis hatirlamiyorsam, yumurtaliklarin aşırı uyarilmasindan olabiliyormuş Google dan bak ohss diye geçiyor ama çok ciddi şikayetler o yazanlar. eğer öyle çok fazla şikayetin varsa Dr la iletişime geçersin. Yine de net bilgim yok benim de ilkti catlatma ve arastira arastira öğrenmeye çalışıyorum. Senin aşılama bi de onun hakkında hiç bilgim yok yani belki onda daha farklı şikayetler olabiliyordur yanlış yönlendirmek istemem
Okudum şimdi de korkmaya başladım bende tüm belirtiler var mide bulantısı kasık ağrısı idrarda azalma …

Ya evet ben de femara daha etkili diye okudum hep. Öncesinde bilmiyordum kullanırken araştırmaya başladım sorgulamadan kullanmıştım çünkü bi arkadaşım 1,5 yıl falan denedi olmadı ama femara ilk kullandığında ilk ay oldu. Igne yapılmadan üstelik. Ben iğneyi de ilk kez duydum e başlamıştım Bi kere Dr a güveneyim dedim. Nasip değilmiş.. etkisinin sürdüğünü biri daha yazmış okudum da Dr a sormadım gidersem soracağım. Ben 1 ay sonra işe donerim artık o yüzden muhtemelen evdeyken bu ay da devam ederim ultrasona falan çağırıyor gitmesi daha kolay olur. Bu sefer çatlamış mi diye de bakmasını isteyeceğim bu ay içim rahat etmedi çatladı mi çatlamadi mi öyle miydi boyle miydi diye
Merhaba umarım güzel haberlerle gelirsiniz, ben de bu ay ilk defa femara kullanmaya başlayacağım doktorum günde iki defa içmemi söyledi, siz basıl kullandınız? İlaç saatleri de çok önemli çünkü başarılı tedavide, iki ilacı 12 saat arayla alabilir miyim bilginiz varmı ?

Benim geceden kalma inceden Bi bulanti var devam ediyor. Bir de geçen aylarda ovulasyon testi kullanmıştım o zamandan kalma elimde vardı iğnenin 4. Gunu test yaptım pik görünüyor. Bu iğnenin etkisinden biliyorum bugün de elimde son kalanı denedim 9.gun hala T koyu yani bu kadar yoğun hormon vücudumda hala duruyor mudur yoksa düştü tekrar çıktı da tekrar yumurtlama olma ihtimali var mıdır? Daha kötüsü yumurtamin çatlamamış olma ihtimali var mıdır ki🥲 elimde başka test yok 14.gun kan vereceğim 5 gün kaldı cvp o günde gizli ama böyle görünce umudumu yitirmeye başladım siliklesmeye başlamış olmasını umuyordum ki sonradan tekrar yükselmesi lazım çünkü forumdan gördüklerime gore 🥲 bu şimdi ne anlama geliyor acaba konu mu açsam buna çok merak ettim 🥲
Durumunuz nedir

Merhaba umarım güzel haberlerle gelirsiniz, ben de bu ay ilk defa femara kullanmaya başlayacağım doktorum günde iki defa içmemi söyledi, siz basıl kullandınız? İlaç saatleri de çok önemli çünkü başarılı tedavide, iki ilacı 12 saat arayla alabilir miyim bilginiz varmı ?
Merhaba teşekkürler inşallah siz de 😊 bana da ilk ay günde 2 kez dedi saat falan söylemedi ben de dikkat etmedim açıkçası saat olarak. Önemli olsa herhalde söylerdi bilmiyorum. Ben ilacı bulmakta zorlandım 2,5 mg lik yazmıştı haftasonuydu bulamadım Bi arkadaşımda vardı ondan aldım. Hatta 5lik mi eger öyleyse günde 1 de alsan olur demişti hayır 2,5 luk dedim tamam günde 2 şeklinde o zaman dedi. Bu ay değiştirdi düşük dozla başlayıp arttırıp 4 günde bitirtecek şekilde. Yine saat konusu olmadı

X