Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Ben daha önce düşük yaptım hiç olmadı böyle iğne vurulunca da olmadı dudaklarıma karpuz yerken karpuz koydum düşün 🤣 yanıyorum birde benim hiç akıntım olmuyor gözlerim yanıyor belim ve kasıklarım da yeni başladı bir hafta da kendimi sartlandirmak istemiyorum ama benim diğer iğnede hiç pozitif görmedim ovulasyon çok silik gebelik kıpkırmızı ovulasyon da da kırmızı olması lazim sağdaki ovulasyon diğeri gebelik anlamadım vallahi ağzımdan ejderya çıkıyor kizzzz
😂😂 7 gün daha çok erken yani birsey diyemiycem ama vücut her gün aynı olmuyor ki. Testlere de güvenmiyorum bu ay yasadiklarimdan sonra açıkçası

Amin inşallah Valalhi bakalım ne olacak çok gerginim eşimi bike anlamıyorum gözünün üstünde kas var dese kavga çıkarmaya başladım
Ya insanın her yeri ağrıyıp hassasiyeti olunca agresif oluyor bir de hormon yükleniyoruz alt üst oluyoruz iyice. Ben de öyle oldum hatta istemiyorsan söyle bırakalım falan dedim 🤣 gelecek ay uğraşmayalım olmazsa da daha şimdiden beni anlamıyorsun bu süreç nasıl geçecek de bilmem ne de neler neler 😂 şimdi regl 3. Gunu hormonlar yatismaya başlayınca komik geliyor 😅 beni bu aralar bazen gorme bazen duyma dedim eşime geçen gün salim kafayla, hormonlarim alt ust dedim o da elinden geleni yapacagini soyledi bu ay bakalım 😊 ikimiz de bilmiyorduk bu süreci beraber öğreniyoruz eşlerimizle beraber 😊 olur öyle ya 😅

Ya insanın her yeri ağrıyıp hassasiyeti olunca agresif oluyor bir de hormon yükleniyoruz alt üst oluyoruz iyice. Ben de öyle oldum hatta istemiyorsan söyle bırakalım falan dedim 🤣 gelecek ay uğraşmayalım olmazsa da daha şimdiden beni anlamıyorsun bu süreç nasıl geçecek de bilmem ne de neler neler 😂 şimdi regl 3. Gunu hormonlar yatismaya başlayınca komik geliyor 😅 beni bu aralar bazen gorme bazen duyma dedim eşime geçen gün salim kafayla, hormonlarim alt ust dedim o da elinden geleni yapacagini soyledi bu ay bakalım 😊 ikimiz de bilmiyorduk bu süreci beraber öğreniyoruz eşlerimizle beraber 😊 olur öyle ya 😅
Vallahi benim ki hayırlısı olsun Allah'a bıraktım olur biz deniyoruz diyor öyle dedikçe sanki batıyor diyor sende keşke benim gibi yapsan 🤣

Daha erken sizinki dönebilir. Benim Dr 14. Gün hcg baktir demisti. Catlatma ignesi yapıldı benim ama. Ben hiç negatifi görmedim mesela 11. Gün başladım 14. Gün dahil erken gebelik silik çıktı kan verdim 1.88 geldi yani negatifti. Regl oldum zaten akşamına.. bugün yeniden femara başladım ben. Testlerin markasına da bağlı galiba
Bende 19 gecesi çatlatma iğnesi oldum 21 de aşılama çok fazla kasıklarıma Ağrı vuruyor acaba kist mi oldu çünkü bebek değilse bu ağrı normal değil

X