Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

İlk benimde ...kaç ay yapmak gerekiyor ki bu iğne olayını...benim çok ağrılı oldu bı daha yapabilirmiyim ki
Benim Dr 3 ay deneriz olmazsa aşılamaya geçeriz demişti devamında. Benim de ağrılarım oldu ağır geldi yan etkiler ama eğer ultrason temiz çıkarsa normal demek ki diycem. Allah korusun birsey varsa da zaten yaptırmaz ki bu ay

Benim bünye çok alerjik o tarz şeylere ya. Sadece Dr un verdiği folik asit içeren vitamini kullanıyorum ben. Sen bilirsin ilk değil miydi senin de ama bu ay
Ya bide ben özele gidiyorum ama Dr devamlı tüp bebek diyip durdu o yüzden devlet Hastanesi'ne gideyim diyorum artık randevu bulabilirsem ...bu Dr bana belli başlı testleri yaptı ama ne vitamin ne denir hiç birine bakmadı halbuki vitamin eksikliğinde engelmis çok benim zaten demirim kanım hep düşüktür yani anlayacagin bu Dr içime sinmedi pek 2 aydır gidiyorum hep para hep para

Sizin gebelik olmuş gibi teste bakılırsa yani kist falan yoktur o zaman zaten
Folik asit ve duphaston da kullandırdı doktor bana

Benim de bakilmadi vitamin. Hormonlara baktirdi Bi de ek hastalık vs birsey var mı diye sordu. Esimle bana vitamin vermişti takviye. İğneyle beraber biraktirdi. Sadece folik devam dedi bana. Senin yaş sebebiyle önermiş olabilir 38 üstü olmak tavsiye kriterleri arasında diye okumuştum yanlış hatirlamiyorsam. Ama içine sinmiyorsa Bi dahiliyeye git devlette herseyine baktir

Bencede en doğru kararı vermişsin sonrasın da zor oluyor bende pcos çikolata kisti ve miyom var doktor pcos ve çikolata kisti zorlar dedi
Pcos larda daha kolay cvp veriyor bu tedavi diye okudum hep. Kisti bilmiyorum da. Ben de çok stres yaptım gözüm atıyor sürekli. Bi dönem daha böyle olmuştu yoğun stres yaşadığım zaman. Bi şekilde stresimi azaltmanin yolunu bulabilsem

Stres çok etkiliyor maalesef stres yapmamaya çalışın bende öyle yapıyorum hepimiz hakkında hayırlısı olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…