Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

İğneden sonra 2 gün diğer günler gün aşırı iğneden 12. Saati Değerlendirdik biz birde süt beyaz baya akıntım var 2 gün devam etti kesildi
İnşallah 14. Gün çıkıyor olmasi lazim benim Dr kan vermemi istemişti çünkü. 1.88 geldi akşamına da lekelenmem başladı. Catlatma iğnesi olmuştum ilk denememizdi. İnşallah bu sefer olur
Sizin kaç yumurta oluştu benim 2 18 23 mm

İğneden sonra 2 gün diğer günler gün aşırı iğneden 12. Saati Değerlendirdik biz birde süt beyaz baya akıntım var 2 gün devam etti kesildi
İğne günü olmasın diye söyleyenler de varmış da merak ettim nasıl daha mantıklı bilemedim. Igne öncesi nasıl yaptınız bir de gunasiri ne kadar devam etmek lazım acaba. Benim çok kasık ağrım vardi 2 kez gunasiri değerlendirdik sadece sanırım. O akıntı gebelik belirtisi olarak geçiyor bende de olmuştu ama regl oldum işte sizin gebeliktentir inşallah

Evet iğne günü olmaması lazım benim doktorum da öyle söyledi iğneden sonraki gün değerlendirdik biz birde ertesi gün diğer günler ise gün aşırı 7 gün benim de çok ağrım oldu aşırı sonrası ağrı olmadı iğneden 3 gün sonra göğüs hassasiyeti başladı akıntım da iğneden sonraki iki devam etti sadece iğne günü değerlendirmeyin kalite açısından ertesi gün değerlendirin

İğne yapılınca çatlıyor kist olmuyor galiba ama Dr a soracağım zaten yarın ultrasonda görür birsey var mı yok mu. İnşallah yoktur
Femara yapmıyor kist sizde olmamıştır klomende yumurta fazla büyüyüp çatlatmazsa kist yapıyormuş

Benim bünye çok alerjik o tarz şeylere ya. Sadece Dr un verdiği folik asit içeren vitamini kullanıyorum ben. Sen bilirsin ilk değil miydi senin de ama bu ay
İlk benimde ...kaç ay yapmak gerekiyor ki bu iğne olayını...benim çok ağrılı oldu bı daha yapabilirmiyim ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…