Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Burdan devam etsek olmaz mi😊 benim regl o kadar berbat ki gözümü açamıyorum ilaçlarla geçiyor 😵‍💫 Dr a yazmıştım çarşamba gitmemi istedi yani yarın gitcem reglin 3. Gunu
Dr gittinmi bakalım ne yaptın .ben test yaptım ve negatif çıktı...erken gebelik yapmadım ama normal test yaptım

Çatlatma iğnesi oldum bugün 13.günüm arkadaşlar days doctor gebelik testi yaptım kaset de negatif çıktı sizce bu Marka iyimi ?
O markayı ben de bilmiyorum. Benim testlerde silik çıktığı halde negatifti ama bu benimkilerden daha koyu yani bence de yarın ya da öbür gün kan verseniz net çıkar. İnşallah pozitiftir guzel haberlerle gelirsiniz😊

O markayı ben de bilmiyorum. Benim testlerde silik çıktığı halde negatifti ama bu benimkilerden daha koyu yani bence de yarın ya da öbür gün kan verseniz net çıkar. İnşallah pozitiftir guzel haberlerle gelirsiniz😊
İnşallah tutmuştur güzel haberler veririm farklı marka test yaptım negatif kafam karıştı regl günüm de olmazsam kan vericem 🙏🏻

Erken test de deneseydin Bi ya regl olmadıysan hatta testi de bosver kan versen ya artık çıkar. Yarın gitcem ben canım
Günleride karıştırdım ben bugün gitceksin sandım ..yarın sabah yapcam erken gebelik .ama pek umudum kalmadı ..milletin erkenden çıkıyor 🙄olsa bendede çıkardı diyorum

İnşallah tutmuştur güzel haberler veririm farklı marka test yaptım negatif kafam karıştı regl günüm de olmazsam kan vericem 🙏🏻

Sizdemi çatlatma iğnesi oldunuz
İnşallah 🥰 14. Gün çıkıyor olmasi lazim benim Dr kan vermemi istemişti çünkü. 1.88 geldi akşamına da lekelenmem başladı. Catlatma iğnesi olmuştum ilk denememizdi. İnşallah bu sefer olur 🤲

Günleride karıştırdım ben bugün gitceksin sandım ..yarın sabah yapcam erken gebelik .ama pek umudum kalmadı ..milletin erkenden çıkıyor 🙄olsa bendede çıkardı diyorum
Birinin bebek 6 haftalık olmuş yine de çıkmıyormuş belli olmaz bence kan ver geç o stres bitiriyor insani ya belli olsun rahatla derim

Birinin bebek 6 haftalık olmuş yine de çıkmıyormuş belli olmaz bence kan ver geç o stres bitiriyor insani ya belli olsun rahatla derim
3 kaldı reglime yarın sabah evdeki testi yapayım baktım yok gecikmeyi beklerim gecikme olursa kan veririm miden yanmazdi hiç miden yanıyor karnımın sağ tarafı açıyor goguslerde bişey yoktu onlarda açıyor

Muhakkak 😇 ben ümitliyim regl olmadigin için hala umut var😊 size de günleri nasıl demişti Dr konuşmuştuk ama unuttum. Sizlere tekrar sorayım dedim hata yaptığımız birsey olduysa bu ay dikkat edelim
36 saati değerlendir dedi ..iğne öncesi de 2 gün ilişki yok demisti ..sonra gün aşırı olabilir dedi bu ay toplamda 5 kere değerlendirdik o kadar

36 saati değerlendir dedi ..iğne öncesi de 2 gün ilişki yok demisti ..sonra gün aşırı olabilir dedi bu ay toplamda 5 kere değerlendirdik o kadar
İğne öncesi icin bize birsey demedi bir de iğne günü net olmuyor ki ya nasil bilcez onu. Çünkü regl zamanı iliski olmayınca biraz ara oluyor. canlı sperm sayısı azaliyormus mesela ara fazla olunca

X