Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben genc kizligimdan beri pko tedavisi gorüyorum hatta evlenmeden histeroskopi oldum.teshis infertilite yani kisirlikti.esime evlenmeden bunu anlattim ve cocugumuzun olmayacagini bile bile evlendik.dugunden 20gün önce fazla kilom vardi bunun icin lahana ve sogan kurunu uyguladim.evliligimin 3.ayiydi sanirim 10haftalik hamile oldugumu ogrendim.doktora adet duzensizligi icin tekrar gittim ultrasonla bakti ve burda kist degil kese var dedi.esimin yuzundeki ifade hala gozümun önunde.doktorlar cok sasirdi.Hersey Allahtan.ve bence sogan kürüde etkili oldu. simdi 1aydir 2.icin ugrasiyoruz simdilik sadece klomen ve catlama ignesini denedim.ama sogan kurunede baslicam.Allah im isteyen herkese nasip etsin insallah.

Ne kadar güzel anlatmışsın canım. Gerçekten her şey allahtan, ol derse oluyo hiçbir şey engel olamıyo. İnşallah en yakın zamanda hepimiz müjdeli haberi alırız

Cevre insani cok yipratiyor.Kucuklugumden beri adet duzensizliginden tedavi oldum.birgün amcamin karisı anneme yenge bu kiz dogum kontrol hapimi kullaniyor bekareti bozulmazmi demişti.annem hırsindan aglamiştı.cahil insanlarla ugrasmak cok zor.30 yasinda evlendim evlenene kadar hep etraf ne dicek diye kafaya taktim.allahtan esim bosver olmazsa yer icer gezeriz ven zaten istemiyorum demişti.ama doktor hamile deyince hüngür hüngür agladi.oyuzden ben kendimden cok bu duyguyu hiç tatmamis olanlara dua ediyorum.

Çok haklısın. Keşke çevreye kulaklarımızı tıkamayı becerebilsek...

Kizlar ignede 10.gunum oldu artik dun ve bugun agrilarim basladi kasikda agri bazen batma ama suanda encok gogus ucum cok aciyor bunlar ignenin etkisidir kesin ama insallah bebis habercisidir

Kizlar ignede 10.gunum oldu artik dun ve bugun agrilarim basladi kasikda agri bazen batma ama suanda encok gogus ucum cok aciyor bunlar ignenin etkisidir kesin ama insallah bebis habercisidir
İğnenin etkisi vardır daha ama artık yavaş yavaş bebiş sinyalleri de olabilir canım :) özellikle göğüs ucu ağrısı iyi bi belirti bence. Ben de böyle bi şey yok henüz, üzülüyorum kasıklarımda batma vardı hep günlerdir, bugün batma değil de ağrıya dönüştü, bu kez özellikle sağ tarafım sızlıyo arada

Bendede yoktu cnm 9.gunumde basladi gogus ucu agrisi ve büyümesi o yuzden sende acele etme cnm ben hic belirti yasamadim basindan beri yeni yeni yasiyorum insallah bunlar heoimiz icin bebiş habercisidir gunler hix gecmiyo bi an once 14. 15. Gunlere gelsekte test yapsak pozitif gorsek :)

Benim de iğne olduğum günü de sayarsak yarın 8.günüm olcak. Şimdiye kadar hep kasıklarım ağrıdı ve batma oldu çok. Bakalım göğüslerimdr bi değişiklik olucak mı. Evet şu günler geçse de çift çizgiyi görsek biz de :)

Olur cnm merak etme :) ben hic etki yasamayan bi insan olarak suan boyleyse sendede olur merak etme :) goguste olmazsa baska bir etkisi olur yeterki icerde bebis olsun :)) benim igne gunumle beraber pazar gunu 12.gunum olucak o zaman test yapsam erkenmi olur

Öyle tabi yeter ki bebiş olsun ama insan belirti arıyo :) bence 13.gün yap canım. Genelde iğne gününü pek saymıyolar ya o yüzden diyorum

Kizlar bende negatifi görene kadar kasiklarim agridi karnimda sişme gaz oldu gögüslerim cok agridi dokunamiyodum akintim oldu hatta sabah bulantim bile oldu. Doktorlar bunlar hamilelik belirtisi ama ayni zamandada ilacın etkisi diyorlar.bana nasip olmadı insallah sizlerden guzel haberler aliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…