Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İğnenin etkisi de oluyo, psikolojik olarak da öyle olmasını istediğimiz için kendi kendimize belirti oluşturuyoruz vücudumuzda. Bi daha ki aya alırsın inşallah güzel haberi canım. Bakalım biz de hayırlı haberler alalım inşallah

Bugun igne vuruldugum tarihden itibaren 10.gunum test yaptim ve 2.cizgi yokgibi birseydo sanki zorla bisey gordum gibi ama 2.cizgi yok desem daha iyi sanirim igne etkisi gecmis buyuk ihtimal gebelik olsada suan cikmaz dimi daha erkendir cunku resmen negatifi gordum

Bence daha çıkmaz canım hamile olsan bile, biraz daha bekle erken şimdi. Ama en azından en kötü ihtimal yarın iğnenin etkisi tamamen geçmiş olur. 13-14.gün belki çıkar idrarda

Bence daha çıkmaz canım hamile olsan bile, biraz daha bekle erken şimdi. Ama en azından en kötü ihtimal yarın iğnenin etkisi tamamen geçmiş olur. 13-14.gün belki çıkar idrarda

Acikcasi ignenin 5.-6.-7. gunleri birliktelikde olmadi o zamana denk geldiyse catlama zaten negatiftir kendimi negatife hazirlasam iyi olcak ama Allah ol derse olur diyede kendimi umutlandiriyorum bilmiyorum cok uzuldum bu sabah negatif gorup sonra pozitif goren varmi varmi acaba

Beni yumurta çatlamışmı diye iğneden 3 gün sonra kontrole çağırdı doktor, baktı ve çatlamış dedi. İnşallah bebişiniz sizinledir, olduki hamile değilseniz ve bir daha iğne denerseniz sizde bir baktırın yumurta çatlamış mı diye. En azından aklınızda kalmaz.

Progesteron tahlili yaptirdim deger iyi çıkmıştı ama hic kontrole gitmedim zaten 2 -3 gun sonra anlaşılir sanirim kanda varmi hamilelik diye simdi gitsem anlarlarmiki catlamismi diye

Progesteron tahlili yaptirdim deger iyi çıkmıştı ama hic kontrole gitmedim zaten 2 -3 gun sonra anlaşılir sanirim kanda varmi hamilelik diye simdi gitsem anlarlarmiki catlamismi diye
Bence ultrasonla bakmazlar 3 gün sonra alttan bakıyodu doktorum çatlamış diyip daha ellemiyodu adete 1 hafta kala ilişkiyi yasaklıyodu ama bu doktorum öyle yapmadı çatlamışmı siye bile çağırması hepsi bi alem valla

O günlerde zaten yumurtlama dönemi büyük ihtimalle bitmiştir canım üzme kendini. Daha çok var bat a, bence kesinlikle iğnenin etkisi bitince negatifi görüyodur herkes, sonra pozitif gören oluyodur. İdrarda bata 3-4 gün kala çıkabilir en erken. Yani iğnenin 13-14.günü daha net sonuç verebilir diye düşünüyorum

İnsallah oyledir canim dedigin gibi bata cok var suan bebis olsada cikmazdi diye teselli ediyorum kendimi en iyisi ptesi veya salı kan vermek sanirim

Beni de çatlamış mı diye çağırmadı, progesteron tahlili istemedi. Acaba ben yaptırsa mıydım diye düşünüyorum. Ama çatlamadıysa da şiddetli ağrı yapmaya başlıyomuş kistleşmeye başladığı için. Herhalde çatlamıştır yumurtalarımız

İnsallah oyledir canim dedigin gibi bata cok var suan bebis olsada cikmazdi diye teselli ediyorum kendimi en iyisi ptesi veya salı kan vermek sanirim
Evet canım bence de sabret biraz daha, üzme kendini. Daha idrarda çıkması mümkün değil bence

Insallah sizlerin iyi haberleri beklemedekilere umut olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…