Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de öyle oluyorum bazen umutsuzluğa kapılıyorum salıyorum her şeyi. Sonra diyorum toplan, çabalarının karşılığını vericek Allah. Yüzümüz gülcek bizim de canım, dua edelim
Ins canim zaman uzadikca umut guc azaliyo elbet olcak da biz saglam kaliriz ins:) aminn canim amin ins bu mubarek gunde hepimize nasip etsin Allah

Ar kadaslar merhaba bende bu ay klomen+otrivelle kullandım. Igne sonrası Bugun 11.gunum.bugun sabah dayanamadım Bi test yaptı silik ikinci çizgi oldu. Bana da dua edin inşallah bu ilaç etkisi degıl de bebiştir

Ar kadaslar merhaba bende bu ay klomen+otrivelle kullandım. Igne sonrası Bugun 11.gunum.bugun sabah dayanamadım Bi test yaptı silik ikinci çizgi oldu. Bana da dua edin inşallah bu ilaç etkisi degıl de bebiştir
Selam canim hosgeldin. Inss oyledir:) ama testi tekrarla mutlaka bazi insanlarda etki erken geciyo bazende bu gunlere sarkabiliyor husran yasamamak adina.

Kizlar birsey okudum aksam asilamada klomen ihtimali %5 6 lardaymis cok dusukmus igne tedavisini oneriyorlarmis daha cok. Zaten bitane yumurtam anca oluyo igne mantkli. Bidahaki ay bunu solemeyi dusunuyorum doktora o parayi zaten veriyoruz degsin istiyoruz imkanlari sonuna kadr kullanmalari lazim. Doktorum iyi de ilk die yuklenmedi heralde :) olmassa ayni para yine cikcak sonucta

Merhaba canım. Bence iğne etkisi artık pek yoktur ama tabi kesin sonuç 14-15.gün olur. Ya da direkt kan ver. Ama açıkçası bana hamilesin gibi geldi, daha önceki kullanımda ben de 11.gün yapmıştım ve negatifti. Hayırlısı olur inşallah canım

Bu ay böyle denemek istemiş olabilir canım ama fazla yumurta olgunlaşmadığını biliyosa iğneli tedavi uygulayabilirmiş aslında. Bu ay inşallah bebişin gelir de hiç birine gerek kalmaz

Gunaydin sekerler:) bu guzel gunde Allah hepimizin kucagini doldursun sizlerede dua ediyorum aktif burasi ne guzel zor yetisiyorum yazismalara:)
Amiin canım. Ben de hepimize çok dua ediyorum. Bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine Allahım kabul etsin dualarımızı

İnşallah canım bu mübarek günde güzel haberi almışımdır inşallah.

Günaydın kızlar aranızda gebelikten once progestan fitil kullanan var mı?
Bende ilk defa kullancam olurda hamile kalırsam hemen düşük olmasın diye çünkü Dusuklerim var.

Genelde 11.günde ignenin etkisi gitmis oluyor bence hamile olma ihtimalin yüksek.mesela benim 6.günde negatifti etkisi gitmisti.tabi kisiden kisiye degisir.ben cok su tüketiyorum..insallah bebiştendir.

Canim ayni şeyi bende çok okudum.doktoruma sordum .eger diger aylarda klomen kullanildiysa istege bagli olarak igneye gecemiyorlarmiş.litarütüre aykiriymiş.oyüzden bana 2 ay ara verdi.aşılamamı iğne tedavisi sonrasi yapicak.cünkü benimdd hep 1 yumurtam olgunlasiyorsen icini ferah tut zaten 1 yumurta 1 sperm lazim

Genelde 11.günde ignenin etkisi gitmis oluyor bence hamile olma ihtimalin yüksek.mesela benim 6.günde negatifti etkisi gitmisti.tabi kisiden kisiye degisir.ben cok su tüketiyorum..insallah bebiştendir.
Valla bende çok su tüketiyorum canım sürekli lavabodayım bu yüzden.inşallah öyledir netleşirde bu güzel haberi sizle emin olarak paylaşabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…