Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım. Bence iğne etkisi artık pek yoktur ama tabi kesin sonuç 14-15.gün olur. Ya da direkt kan ver. Ama açıkçası bana hamilesin gibi geldi, daha önceki kullanımda ben de 11.gün yapmıştım ve negatifti. Hayırlısı olur inşallah canım

Gunaydin fıstık ya anladimki cikarsa çıkıyor.bende ışık altinda boynum tutuluyor belki bir cizgi cikar diye.camın önünde ısık altinda gatta gecen ay sokaga cıkıp baktim.bende tedaviye baslarsam 13.günde kan verip kurtulcam.bu sureç daha cok yipratiyor insani

Günaydın kızlar aranızda gebelikten once progestan fitil kullanan var mı?
Bende ilk defa kullancam olurda hamile kalırsam hemen düşük olmasın diye çünkü Dusuklerim var.
Günaydın canım ben kullanmıyorum. Doktor her seferinde rahim güzel kalın diyo, o yüzden vermiyo sanırım

Gunaydin fıstık ya anladimki cikarsa çıkıyor.bende ışık altinda boynum tutuluyor belki bir cizgi cikar diye.camın önünde ısık altinda gatta gecen ay sokaga cıkıp baktim.bende tedaviye baslarsam 13.günde kan verip kurtulcam.bu sureç daha cok yipratiyor insani
Günaydın bebeğim. Evet yani çıktı mı çıkıyo işte çizgi. Bende en ufak bi gölge bile olmuyo. İlk hamile kaldığımda daha idrarı damlatırken şak diye çıktı ikinci çizgi

Kızlar nasıl gidiyor bugün ignenin 5. Gunu az kaldı az A AloeeVeraa Umutumut82 Umutumut82 ocak_kizi ocak_kizi
Heyecanlı bekleyiş devam ediyo canım, içerde neler oluyo bilmiyoruz ki. Dün akşam kasıklarım çok ağrıdı bi baskı vardı. Sonra sadece sol taraf bacağıma doğru çok ağrıdı bi kaç saat. Tabi bunun sebebi nedir bilmiyorum. yorgunluk, üşütme, iğne etkisi her şey olabilir

Heyecanlı bekleyiş devam ediyo canım, içerde neler oluyo bilmiyoruz ki. Dün akşam kasıklarım çok ağrıdı bi baskı vardı. Sonra sadece sol taraf bacağıma doğru çok ağrıdı bi kaç saat. Tabi bunun sebebi nedir bilmiyorum. yorgunluk, üşütme, iğne etkisi her şey olabilir
Anladım tatlım valla benimde sagda bacağa kadar vuran ağrı vardı yumurtlama bitmiş tir şimdiye bence sendede bendede artık dillenmişlerse insallah icerde ya ben 14. Gun gidicem ama pazar a denk pazartesi 15. Gun gidicem doktora

Anladım tatlım valla benimde sagda bacağa kadar vuran ağrı vardı yumurtlama bitmiş tir şimdiye bence sendede bendede artık dillenmişlerse insallah icerde ya ben 14. Gun gidicem ama pazar a denk pazartesi 15. Gun gidicem doktora
Bence de artık yumurtlama bitmiştir canım. Ama döllendikten sonra yuvalanma evresi yani tüplerden rahme inip yerleşmesi 4-5 gün kadar sürüyomuş. Eğer döllenme gerçekleştiyse şu an belki de daha rahme yeni tutunmak üzereler. İnşallah içeridelerdir. Ben de belirti hissedersem 14-15.gün gibi test yaparım. Belirti hissetmezsem yapmıycam beklerim artık gecikmeyi

Evet kizlar bugunden sonra dinlenmeye gecin.benim gecen yilki gebeligimde ust üste iliski olmustu .tutup tutmadigini bilmedigim icin .sonra dusük oldu.arkadaslarim döllenmeden sonra iliski dusük nedeni oluyor dedi.benimde icimde iliskiye girince hep bir kusku oluyor acaba zarari olurmu diye.ama bilmiyorum.ilk hamileliktede düştüm agzim burnum kirildi hicbirsey olmadi.

evet o gunden itibaren saymak gerekiyormus doktorum öyle söylemişti.benım o şekilde 11.gün.Gidip kan vereyım dıyorum ama korkuyorum da vallahı 0.100 görmekten yoruldum.
Kan versen varsa çıkar ama bence 2-3 gün daha sabret canım. O zaman net bi sonuç alırsın kafan karışmaz. Ne kadardır bebiş istiyosunuz

Bence de artık yumurtlama bitmiştir canım. Ama döllendikten sonra yuvalanma evresi yani tüplerden rahme inip yerleşmesi 4-5 gün kadar sürüyomuş. Eğer döllenme gerçekleştiyse şu an belki de daha rahme yeni tutunmak üzereler. İnşallah içeridelerdir. Ben de belirti hissedersem 14-15.gün gibi test yaparım. Belirti hissetmezsem yapmıycam beklerim artık gecikmeyi
Benim 3 cocuktata belirtilerim 6 7 haftadan sonra başlıyor genelde o yüzden ben belirti bilemiycem kuzum ya ayyy insallah iverse güzel şeyler oluyodur valla aynen 4 5 güne anca tutunuyorlar insallah çift çift çizgiler görürüz

Evet kizlar bugunden sonra dinlenmeye gecin.benim gecen yilki gebeligimde ust üste iliski olmustu .tutup tutmadigini bilmedigim icin .sonra dusük oldu.arkadaslarim döllenmeden sonra iliski dusük nedeni oluyor dedi.benimde icimde iliskiye girince hep bir kusku oluyor acaba zarari olurmu diye.ama bilmiyorum.ilk hamileliktede düştüm agzim burnum kirildi hicbirsey olmadi.
Düşcek olduktan sonra malesef yatarak geçirenlerin bile düşüyo canım, düşmiycekse de ne olursa olsun tutunuyo işte kuzum

Yani ilişki esnasında sarsılma oluyor zarar görebilir doğrusun bende dün gece sondu zaten insallah çabalarımız boşa çıkmaz ya kısaca iğneden 1 gün önce iğne günü sonraki gün olmadı çarşamba oldu perşembe oldu bide bukadar 4 kez oldu iğneden önce ve sonra

Ben bu ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum, 3 yumurtam çatlamıştı ama bugün adet oldum. İlk kullanımımdı ama aşılamaya geçmek istiyorum artık. Siz klomeni 3 kez kullandınız mı?
Ben daha önce 3 defa klome+catlatma iğnesi kullandım.
Geçtiğimiz ay tekrar kullandım doktorda artık aşılamaya geçebiliriz dedi canim

X