Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım hayırlısı olsun inşallah güzel sonuç alırsın. 25 mm yumurtalar için çok değil merak etme. Hele ki çatlatma iğnesiyle çatlamaması küçük bi ihtimal, yani kist olmaz içini ferah tut

İgneden sonra ilk 2 gün baya agrimisti, ama 6 gün geçti, sanki adet oldum olacak gibiydi,bide akıntı var, valla hayret
Canım ağrılar normal. Ufak ufak ağrı bende de var, iğneden sonra 3.günümdü. Akıntı da her gün daha fazla artıyo sanki, su gibi süt gibi sıvı bi akıntım var

Bnde hep ole dusunup bklemeye calisiyorum canim. Bastn negatifi gorunce o psikolaji bu sefer adt gecikmesinede nedn oluyo dengeyi bozuyo. Ama bklemekde zor heyecanli cok zorlaniyorm bu ay bende:)
Ben de çok zor bekliyorum kuzum ama negatifi görmek adetin gelmesinden bile kötü etki yaratıyo bende. Kendimi her şeye hazırlıyorum

İgneden sonra ilk 2 gün baya agrimisti, ama 6 gün geçti, sanki adet oldum olacak gibiydi,bide akıntı var, valla hayret

Aynisini yasadim ilk 2 gün agri oldu sonra 4 5 gün olmadi sonra adet olana kadar araliksiz agridi.

Ins canim benim bu arada kalirsin dedigin gibi sik ilski iyi olur ve adete kadr devam belli olmaz:) evet oyle duydm bnde

Nolur nolur nolur olsun biz de sevinelim
Yeni bi donguye gucum moralim kalmiyor gibi bazen
Ben de öyle oluyorum bazen umutsuzluğa kapılıyorum salıyorum her şeyi. Sonra diyorum toplan, çabalarının karşılığını vericek Allah. Yüzümüz gülcek bizim de canım, dua edelim

Çok çok teşekkürler cevabın için canım bakalım sonuçları bekliycez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…