Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de diğer hamilelikte çok belirtim yoktu ama ufak tefek normalden farklı şeyler olmuştu. Mesela su bile içsem hazımsızlık oluyodu midem şişiyodu, hamileliği öğrenmeden 4-5 gün önce bunu fark etmiştim kendimde. Göğüslerimde de arada sızlama olmuştu. Bakalım inşallah bazı sinyaller alırız da test yapıp pozitif görürüz

Bence cumayla kapanisi yap.eger agrin varsa kücuk olan yumurtan büyüyüp catliyo olabilir.

Ayyy insallah kuzum yaa günler geçtikçe heyecanım artıyor elim karnıma gidiyor istemsiz ve bol bol dua ediyorum her an her dakika

Bence cumayla kapanisi yap.eger agrin varsa kücuk olan yumurtan büyüyüp catliyo olabilir.
Sol tarafta keskin ağrılar oluyo küçük olan taraf ayy insallah ya bari biri tutsunda sağlıkla offf heyecan artiyor günler azaldıkça bugünü eş geceyim çünkü carsam ba perşembe üst üste oldu ya cumartesi olsun yeterli olmazmi

Düşcek olduktan sonra malesef yatarak geçirenlerin bile düşüyo canım, düşmiycekse de ne olursa olsun tutunuyo işte kuzum

Oyuzden kimseye söylemedim tedaviyi.cunkü 1 kere dusügü olanin 2.gebelikte dusük ihtimali cok yüksekmis.kaynanam bile ust uste iliski olmustur oyuzden düsmüstür dedi suratima.ayyy ne gicik oldum ne utandim varya.resmen beynimde tıravma oldu.

Sadece şuan bildiğim kadarı ile sperm yıkama işlemi için başka bir kliniğe gonderiyorlarmis orası da yaklaşık 250 300 tl arası birşeymiş canım ücretsiz onun dışında
Hımmm anladım kuzum rabbim bu sefer gerçekleştirir insallah sağlıkla bebeğin gelir sana

Olur tabi dun olduysa icerde ornek vardir.insallah emekleriniz bosa cıkmaz

Olur tabi dun olduysa icerde ornek vardir.insallah emekleriniz bosa cıkmaz
Aminin bebeğim amannnn cümlemizin insallah bu cuma günü yüzü suyu hürmetine rabbim kimin ne duası varsa kabul etsin kim dardaysa yardim etsin rabbim seninde benimde burdakilerinde kucağını boş bırakmasın insallahhhh

Benim de solda 16mm lik vardı acaba o çatlayabilir mi? Çünkü dün akşam kasıklarım komple ağrıyodu ama sol daha baskın ağrıyodu batma şeklinde

Aman sen onları mı takcan ya çok biliyo herkes. Boşver inşallah bebeğin gelsin de riskli dönemler geçince söyle canım

Benim de solda 16mm lik vardı acaba o çatlayabilir mi? Çünkü dün akşam kasıklarım komple ağrıyodu ama sol daha baskın ağrıyodu batma şeklinde
Iste bendede solda ağrı oluyor bazen keskin ağrı oluyor soldada bende öyle dusunuyorum acaba buyudumu oda diye ay inşalalh buyumuslerdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…