Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nerden bulabilirim bunlari
Çakşır suyu ve keçiboynuzu özünü aktarlardan bulabilirsin canım. Çakşır suyu hazır halde oluyo, çay bardağının 3 te 1 i kadar ondan koyup üzerine normal içme suyu ekliyosun sabah akşam yemeklerde önce içebilir. Keçiboynuzu özü de pekmez gibi zaten, tahta kaşıkla yine sabah aç ve gece yatmadan önce içebilir. Havuç suyunu malesef kendin yapmak zorunda kalıyosun. Havuçları katı meyve sıkacağında sıkıyosun, Umutumut82 söylemişti bana da, içine de biraz zeytinyağı damlatıyosun. Her akşam 1 bardak içiriyorum ben

Çok sagolun en kısa zamanda iyi haber alırız insallah

kız aşılamayı nasıl gizli yapcak ?

Cok kolay... benim regl düzensizligi icin doktora gittigimi ve ve 1 yil sonra hamileligi düşündugümü biliyor.daha once düşük yaptimya erkegin sperm kalitesinden oluyormus simdiden sanada test yapilacak duruma gore vitamin verecek dedim.

Valla alemsin ya bayılıyorum sana peki sorması ayıp ilişkide sonuçta korunmuyosunuz ya, hamile kalabilirsin diye düşünmüyo mu canım :)

Valla alemsin ya bayılıyorum sana peki sorması ayıp ilişkide sonuçta korunmuyosunuz ya, hamile kalabilirsin diye düşünmüyo mu canım :)

Adet duzensizligim varya kullandigim ilaclarin gebeligi onledigini biliyor.... iyyyyyy kendimle gurur duydummm valla.. eger nasip olurda hamile kalir ve kalp atişini duyarsam.bir sonraki kontrole esimide goturcem direkt kalp atisini dinleticem ve o anki halini videota çekicem.:))

İlk defa bir bebek görünce ağladım 2 senedir hic boyle olmadım etrafim benden sonra cocuk sahibi oldu ama ben baskasinin tanimadigim birinin cocugu bana oyle bir gulduki oyle cok sevimliydiki tutamadım kendimi Esim deli gibi cocuk istiyor adetim gecikti diye kosa kosa test aldı akrabam.korunurken hamile kaldi ben gercekten cok yoruldum

Ay o kadar güzel olur ki... o an ki mutluluğunuzu hayal ettim süper bi şey, Allahım bir an önce nasip etsin canım

Sen.naptin cnm bittimi klomwn kullanimin ne zaman kontrolun. Bende gittim bugun klomen verdi umarim bu ay mutlu haberler alırız
Klomen kullanımım bitti canım günde 1 tane kullandım bu ay. Çarşamba günü gittim kontrole, 4 yumurtam var hepsi 14-15 mm. Pazartesi gidicem artık, o gün iğnem de yapılcak kuzum. Hadi bakalım hayırlı haberler alalım inşallah

Bende ilkinde gunde 1 tane kullanmistim simdi gunde 2 kullanicam bakalim

Kıyamam ya üzme sakın öyle kendini ben de çok üzülüyorum herkesin çocuğu oluyo hemen biz niye böyleyiz diye ama isyan etmiyorum, Allahım bize de vericek bi gün

Bende ilkinde gunde 1 tane kullanmistim simdi gunde 2 kullanicam bakalim
Bizim tam tersi olmuş canım, ben ilkinde günde 2 tane kullanmıştım, bu kez 1 olsun nasılsa yumurtan oluyo dedi doktor. Oldu yine 4 tane şükür. Ama işte bizi şu an eşimin durumu üzüyo canım, en az 3-4 ay hamile kalmayı beklemiyorum ben. Bi mucize olur ancak bu

Kıyamam ya üzme sakın öyle kendini ben de çok üzülüyorum herkesin çocuğu oluyo hemen biz niye böyleyiz diye ama isyan etmiyorum, Allahım bize de vericek bi gün

Resmen.gozlerimi.sakladim annesinden.babasimdan herseyin vakti var insallah aratmaz mevlam

Bu sefer ben istedim aslinda daha fazla olsa diye :) oda hic farketmez yumurtan büyüyor dedi ama 2 tane kullanabilirsin dedi bakalim kaliteli olsunlarda yinede umudunu yitirme cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…