Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba kızlar nasılsınız?

Uzun zamandır girmiyorum buralara. Herkes iyi mi?
Selam canim seni ilk goruyorum bende yeniyim 1 aydir uyeyim ortam dayanisma bilgi alisverisi super:) servise binince direk tele sariliyorum. Aramzda hamis yok malesef ama oda olacak ins birbirmize sevinicz

Belden asagi uyusacak dedi bana ama yarin fiyati ve yapilis seklini net ogrenicem bakalimm.

İnşallah canım ya belirti var ama adet mi bilmiyorum dün sol kasığım çok ağrıdı boşluğuma ve ayağıma vurdu
Merhaba canım test yaptırdin mi nedir sonucun? Sanırım idrar testi yaptırmıştı ve silik çıkmıştı değil mi? Ve kaşık ağrın ayağın falan hala ağrıyor mu?

Merhaba arkadaşlar ben klomen tedavisi görüyorum.Bu 3.ayım.Çatlatma iğnesinin 11.günü yani dün beta için kan verdim.Sonuç 11,91 çıktı.Yarın testi tekrar yaptırıcam.Sizce iğnenin etkisi olabilir mi?Doktorum 8-9 gün sonra ilacın etkisi geçer diyor ama ben yine de tam olarak sevinemiyorum.
Bu arada ilk ay 15.gün geçen ay ise 17.gün regl oldum.

Selam canim 11. Gune kalmaz snaki etkisi ay ins hamilesndir :) bende 18. Gun regl olmstum gecikebiliyor tekrar testi mtlaka bizede haber ver

Merhaba canım test yaptırdin mi nedir sonucun? Sanırım idrar testi yaptırmıştı ve silik çıkmıştı değil mi? Ve kaşık ağrın ayağın falan hala ağrıyor mu?
Evet canım ya sanki böbreğime vuruyo gibi yanım da ağrıyo daha yaptırmadım 27 si adet günüm az önce kasığım başladı

Evet canim a yazan ileri hareket yazan 0 di 8 cikti smdi. Sureklilik olmadi kurde iste demek daha iyi olurdu. 1 bucuk aydir diyebilirim canim:)
Ay inanmıyorum ya kısa sürede bile ne kadar etki etmiş maşallah. Siz neler kullanıyodunuz kuzum? Bizim sabah ve akşam aç karna çakşır suyu, yine sabah ve gece yatmadan 2 şer tahta kaşık keçiboynuzu özü, 3 gündür de akşamları 1 bardak havuç suyu kullanıyoruz. Daha toplam 6 gündür kullanıyoruz bunları. Bakalım nolucak

Merhaba canım 11.gün biraz muallakta bi gün. Büyük ihtimalle iğnenin etkisi geçmiştir ama değer de henüz düşük olduğu için iğneden mi hamilelikten mi anlamak çok zor. 15.gün kan testi yaptır netleşsin bence. İnşallah bebiştendir :) bizi de haberdar et :)

Evet canım ya sanki böbreğime vuruyo gibi yanım da ağrıyo daha yaptırmadım 27 si adet günüm az önce kasığım başladı
Adet günümüz aynıymış seninle. Bende de aynı belirtiler var.gecen gece kaşık agrim bacagima vurdu belim de çok ağrıyor ve sürekli adet olmuşum gibi hissediyorum.

Gunaydin kizlar doktora geldim bekliyorum.bu ay yumurtalar gelismedi .çatlama ignesi yapilmaz herhalde bukadar kücükken..kiste dönüsürmü diye sorucam.cünkü ilacsiz regl olamiyorum.yapilacak tahlil ve rahim filmi icin konusucam...

Günaydın canım. İnşallah yumurtaların büyümüştür de tedavi devam eder. Gelişmediyse kist olmaz diye düşünüyorum canım büyükler kist oluyo ya da çok fazla küçük küçük olunca kist oluyo. En azından rahim filmi çektirmiş olursun, hem hamile kalmaya da yardımcı

Sagol canim ciktim doktordan hic buyumemis 2 ay ara verelim dedi.bu ayda rahim filmi çekilecek.cok stres yapmissin dedi.birsure bu konuyu unut kendine zaman ver dedi.

Canim birde hayit otumu vardi onu nasil kullaniyoruz. 2 ay arada sadece onu kullaniyim diyorum.

Selam canim 11. Gune kalmaz snaki etkisi ay ins hamilesndir :) bende 18. Gun regl olmstum gecikebiliyor tekrar testi mtlaka bizede haber ver

Kan testini verdim sonuç bekliyorum.Fakat dayanamadım idrar testi yaptım.Bugün 13.günüm ve İkinci çizgi çıktı.Kan testi değerini sabırsızlıkla bekliyorum.

Sagol canim ciktim doktordan hic buyumemis 2 ay ara verelim dedi.bu ayda rahim filmi çekilecek.cok stres yapmissin dedi.birsure bu konuyu unut kendine zaman ver dedi.
Hayırlısı olsun hakkında canım brnim üzme sakın kendini. Biraz dinlendir kendini, vücudun ve beynin dinlensin

Canim birde hayit otumu vardi onu nasil kullaniyoruz. 2 ay arada sadece onu kullaniyim diyorum.
Hayıt otu ya da hayıt tohumu canım. Ben daha kullanmadım almadım yani ama kadınların hormonlarını düzenleyen bi bitkiymiş dene derim. Ben eşimi bu ay öğrenince kendimden çok ona kürler yaptım hayıta vaktim kalmadı, eşim ameliyat olunca ben de alıp 1-2 ay düzenli kullanmak istiyorum. Ayrıca aslan pençesi de kadınlar için hormon düzenleyici bi bitki, onu da kullanabilşrsin. Ben aklıma geldikçe yapıyorum çayını, kullanıyorum çok düzenli olmasa da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…