Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kan testini verdim sonuç bekliyorum.Fakat dayanamadım idrar testi yaptım.Bugün 13.günüm ve İkinci çizgi çıktı.Kan testi değerini sabırsızlıkla bekliyorum.
2.çizgi belirginse kesin hamilesin canım :) 13.güne iğne etkisiyle belirgin çizgi çıkması mümkün değil. Hadi hayırlısı olsun, sonucunu yaz bize de :)

Reactions: 10N
2.çizgi belirginse kesin hamilesin canım :) 13.güne iğne etkisiyle belirgin çizgi çıkması mümkün değil. Hadi hayırlısı olsun, sonucunu yaz bize de :)
Tamam canım yazarım mutlaka...Allah razı olsun.Rabbim isteyen herkese hayırlı,sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah.

Aslan pencesinin kullanim zamani varmi.yani yumurtlama doneminde kullanilmaz falan diye bir sey varmi

Aslan pencesinin kullanim zamani varmi.yani yumurtlama doneminde kullanilmaz falan diye bir sey varmi
Var canım bitkisel çay türünde kürlerin hiçbiri yumurtlama döneminde kullanılmaz. Çünkü bunlar hormonları ve rahmi etkileyen şeyler, bebişin tutunmasını engelleyebilir

Sagol canim ciktim doktordan hic buyumemis 2 ay ara verelim dedi.bu ayda rahim filmi çekilecek.cok stres yapmissin dedi.birsure bu konuyu unut kendine zaman ver dedi.
canım en önemlisi sensin. sen iyi olcanki herşey iyi olsun. yaradana sığın. evladın var şükür. ona sarıl. herşeyin vardır bir zamanı.

bu arada bende doktora gittim. ikisi büyümüş. ignemi oldum. hakkımızda hayırlısı. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.
Hayırlısı olsun inşallah. Benim de bugün randevum var, daha adetin 9.günü ama bakalım yumurtalar ne alemde diye kontrol edicek doktor

Kizlar doktor bu ay olmadi ara verelim.igneyle tedaviye devam edicez dedi.iğne olmazsa rahim filmi cekikecekti.bende istemedim.2 ay ara verelim bu ay rahim filmi ve tüm hormon tahlillerim yapilsın bunlarin sonucuna göre tedaviye baslayalim dedim...artik sizlerden iyi haberler alalim

iyi demişsin. Doğal yollardan kürlerle devam çalışmalara. bu ay olmazsa kiste dönüşürse bende bi ay ara sonra yine .elimizden ne geliyorsa yapcaz artık. Gerisi rabbimin takdiri.

iyi demişsin. Doğal yollardan kürlerle devam çalışmalara. bu ay olmazsa kiste dönüşürse bende bi ay ara sonra yine .elimizden ne geliyorsa yapcaz artık. Gerisi rabbimin takdiri.

Fazlada karistirmamak lazim inanki ben 1 aydir bal tarcin cörekotu yapiyirum.bu ay incir kürüde yaptim.bence gercekten incir kürü yumurtalari cogaltiyor benim her ay 2 yumurta olurdu 1 tanesi gelisirdi .bu ay 10 taneden fazla yumurta oldu ama gelisemedi çünkü baski oluyor yumurtalar arasinda o yüzden incir kürünü kesinlikle tavsiye etmiyorum.hala rahimde 10 tane yumurta var ama en büyügü 13mm 20 tane olsa neye yarar

Doğru diyorsun.dikkatli olmak lazım. Birşey olmuyorsa ya daha iyisi olacaktır ya da hayırlı diildir. İnanırım buna.

Bence doktora iyi demişsin önce rahim filmi çektir canım sonra iğneli tedaviye geçersin. Şimdi biraz kafanı dinle takılma bu konuya ama tabi hormonları dengede tutan kürler yapabilirsin. Onun dışında sağlıklı beslen, eşin için de kürlere devam. Gelicek o bebiş hiç merak etme

Ben de doktora kontrole gittim kızlar. Bugün 9.günü adetin. Sağda 4 tane güzel yumurtam var 3 tanesi 15mm 1 tanesi 14mm, soldakiler küçük onları yok sayıyoruz. tabi çok da bi umudumuz yok bu aydan eşimin durumundan dolayı ama Allahtan ümit kesilmez

Bugun eczaneden esim icinde ilac aldim tanidigim bir eczaci var.daha oncede oglunda kansizlik olmustu kan ilaclari işe yaramiyordu.eczaci kan ilaciyla birlikte bir vitamin verdi 1 ayda oglum iyilesti.bugünde esim icin sordum sperm kalitesi ve hizi icin 65tl verdim.hem sperm kalitesini ve hizini arttiriyormus hemde döllenmeyi kolaylastiriyormus.kendimde bu arada sadece sogan kürü yapicam ve infolic combi kullanicam.doktorun tahmini tuplerde tikaniklik var diye düsünüyor rahim filmi yapilirken verilen ilaclarin basinciyla açılabiliyormus eger aćılmazsa ameliyati varmiş.oyüzden benim bence kendiligibden hamile kalma şansım yok gibi.oyüzden sadece sogan kürü yapicsm regl olsbilmek icin.çünkü ben ilacsiz regl olamiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…